چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / رنگ زبان شما وضعیت سلامتی تان را مشخص می کند

رنگ زبان شما وضعیت سلامتی تان را مشخص می کند

رنگ زبان تو اوضاع سلامتی تان را مشخص می کند

با دیدن زبان و همچنین تغییر رنگ که در آن هم ساخته یا ایجاد می‌می شود، می‌توانید به نوع و همچنین علت بیماریتان پی ببرید.

3258158 523 رنگ زبان شما وضعیت سلامتی تان را مشخص می کند
به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار کلینیک تیم علمی، علم پزشکی جدید باشگاه خبرنگاران توجه به رنگ زبان می‌تواند حالات و همچنین اوضاع سلامت تو را مشخص کند.

چنانچه زبان تو رنگ قرمز دارد به آن معناست که بدن تو فاقد ویتامین B12 می باشد فقدان آن ویتامین می‌تواند معظلات و مسائل و مشکلات نورولوژیکی ساخته یا ایجاد کند و همچنین حتی در قبل موجب جنون می‌شده می باشد.

گرفتن ویتامین B12 در بدن خیلی زیاد ضروری می باشد و همچنین از راه‌های گرفتن آن ویتامین بهره بری و استفاده از گوشت قرمز و همچنین لبنیات می باشد.

معظلات و مسائل و مشکلات رنگ زرد زبان را بشناسید
چنانچه زبان تو به رنگ زرد دیده می شود به آن معناست که دچار معظلات و مسائل و مشکلات بهداشتی ناشی از مصرف بعضی غذاها باشد همچنین عفونت‌های ناشی از قارچ‌ها هم می‌تواند باعث ساخته یا ایجاد آن رنگ روی زبان می شود.

گفتنی می باشد، موارد کمی وجود دارد که رنگ زبان، اینگونه تغییر رنگ دهد.

چه زمان زبان ‌آبی‌رنگ می‌می شود
رنگ آبی در زبان معمولاً در افرادی که سیگار می‌کشند و همچنین یا مصرف بالای قهوه دارند دیدن می‌می شود آن تغییر رنگ مشکل جدی ساخته یا ایجاد نمی‌کند ولی باید توجه داشت چنانچه آن رنگ در طولانی مدت ظاهر می شود، می‌تواند تهدیدی جهت سلامتی باشد.

جهت حذف رنگ آبی در زبان بهتر می باشد به روش منظم زبان خود را پاک کنید ولی باید توجه داشت گاهی نمی‌توانید به آن روش رنگ زبانتان را از بین ببرید که توصیه می‌می شود به پزشک رفت و آمد و مراجعه کنید.

 

علل سفیدی زبان را بشناسید
رنگ سفید در زبان معمولاً به دنبال معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین بیماری‌های ناحیه گلو ساخته یا ایجاد می‌می شود وحتی گاهی وجود قارچ‌ها نیز باره‌ساز آن رنگ در زبان می باشد.

اغلب اوقات معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین بیماری‌های قارچی در پس نتیجه آن می شود که عدم رعایت بهداشت دهان حاصل می‌می شود.

در حالت کلی رنگ‌های مختلفی که معمولاً در زبان ظاهر می‌می شود، می‌تواند باره‌ساز و همچنین هشداری جهت بیماری‌های مختلفی باشد که ممکن می باشد تو را درگیر کند، همچنین زنگ خطری جهت معظلات و مسائل و مشکلات دندان می باشد.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5225813/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : رنگ زبان تو اوضاع سلامتی تان را مشخص می کند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *