یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / راز موفقیت آگوئرو از زبان خودش

راز موفقیت آگوئرو از زبان خودش

راز موفقیت آگوئرو از زبان خودش

مهاجم گلزن تیم فوتبال منچسترسیتی راز موفقیت خود را بهره بری و استفاده ازیک رژیم غذایی ویژه دانست.

3183062 746 راز موفقیت آگوئرو از زبان خودش
به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران سرخیوآگوئرو مهاجم آرژانتینی تیم منچسترسیتی با گلزنی خود دررقابتهای لیگ جزیره شانس آن تیم را جهت کسب عنوان نایب قهرمانی زنده نگه داشت و همچنین از شانسهای مسلم کسب جایزه کفش طلا می باشد.

مصدومیت زانو در پایان سال شمسی ۲۰۱۴ او را به مدت یک ماه از حضور در میادین محروم کرد ولی باید توجه داشت آگرو اکنون خیلی زیاد خوشحال می باشد که رژیم غذایی جدیدش موثر بوده می باشد و همچنین او با آمادگی کامل به دنیای فوتبال بازگشته می باشد و همچنین دیگر خبری از معظلات و مسائل و مشکلات عضله‌ای که او از جام جهانی محروم کرد وجود ندارد.

آگوئرو در مسابقات لیگ جزیره ۲۵ گل به ثمر رساند و همچنین در مجموع در ۴۰ بازی ۳۱ گل زده می باشد.

او در خصوص راز موفقیت خود گفته می باشد: من خیلی چیزها را عوض کردم اول هم بایستی و حتما از غذا شروع می‌کردم من مستلزم و نیاز به شیوه سالمتری داشتم.

اگوئرو افزود: در ایتالیا به علم پزشکی جدید رفت و آمد و مراجعه کردم و همچنین او همه کارهای ما را بررسی کردن کرد من بایستی و حتما کمی تغییر می‌کردم دیگر نباید گوشت شکر و همچنین پاستا مصرف کنم خوشبختانه آن فصل نشان داد که آن رژیم غذایی موثر واقع شده می باشد آن فصل هیچ گونه مشکلی در عضله‌ام نداشتم تنها و فقط مصدومیت زانو داشتم.

در تمرینات فصل قبل کمی مشکل داشتم مثلا بعد از سه جلسه تمرین بایستی و حتما استراحت می‌کردم ولی باید توجه داشت آن فصل بهتر شدم و همچنین امیدوارم تا پایان دوران بازی‌ام همینطور بمانم.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5201971/%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D8%A6%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B2-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B4
بهترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : راز موفقیت آگوئرو از زبان خودش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *