پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / رئیس انجمن روانپزشکان: روانشناسان قادر به پذیرش یا مشاوره بیماران نیستند

رئیس انجمن روانپزشکان: روانشناسان قادر به پذیرش یا مشاوره بیماران نیستند

ریاست انجمن روانپزشکان: روانشناسان قادر به پذیرش یا مشاوره بیماران نیستند

ریاست انجمن روانپزشکی ایران گفت: در صورتی که بیمه‌ها همه اشخاص جامعه را به درستی تحت پوشش قرار دهند، ارتباط و رابطه اقتصادی و مالی بیمار و همچنین پزشک قطع می‌می شود.

به به گفته میگنا، احمد جلیلی ریاست انجمن روانپزشکی ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص تعرفه‌ سرویس ها و خدمات روانپزشکان گفتن کرد: اکنون ویزیت روانپزشکان جهت ۲۰ دقیقه درمان ۳۸ هزار تومان می باشد، درحالی که در کشورهای منطقه ویزیت پزشکان ۵۰ یا ۱۰۰ دلار هم اعلام شده می باشد.

او همچنین افزود: پس نتیجه آن می شود که تعرفه‌های پایین آن می باشد که اشخاص به درستی از آن هم تبعیت نمی‌کنند و همچنین یا شهروندان و مردم شهر جهت درمان حاضرند بیش از آن تعرفه‌ را بپردازند.

جلیلی با گفتن آنکه تعرفه‌های علم پزشکی جدید به زور پایین نگه داشته شده می باشد، عنوان کرد: ریشه اصلی بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات علم پزشکی جدید به علت پایین بودن تعرفه‌ها می باشد.
او همچنین ادامه داد:در صورتی که بیمه‌ها همه اشخاص جامعه را به درستی تحت پوشش قرار دهند، ارتباط و رابطه اقتصادی و مالی بیمار و همچنین پزشک قطع می‌می شود.

ریاست انجمن روانپزشکان ایران در خصوص درمان بیماران توسط روانشناسان اظهار کرد: در همه کشورهای دنیا افرادی بایستی و حتما عهده دار درمان شوند که آموزش علم پزشکی جدید دیده باشند. روانشناسان به دلیل عدم گذراندن دوره‌های آموزش علم پزشکی جدید قادر به پذیرش یا مشاوره بیماران نیستند، البته از میان روانشناسان، روانشناسان بالینی می‌توانند در تیم درمان همراه با روانپزشکان به امر درمان بپردازند.

http://migna.ir/vdcepv8x.jh8nxi9bbj.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : ریاست انجمن روانپزشکان: روانشناسان قادر به پذیرش یا مشاوره بیماران نیستند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *