یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / دیدگاه مسئولان در مورد نامعتبر بودن مدرک خاکپور

دیدگاه مسئولان در مورد نامعتبر بودن مدرک خاکپور

دیدگاه مسئولان در مورد نامعتبر بودن مدرک خاکپور

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که مدرک مربیگری خاکپور منطبق با قوانین آسیا نیست.

3210623 765 دیدگاه مسئولان در مورد نامعتبر بودن مدرک خاکپوربه به گفته روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران مدرک مربیگری خاکپور که از سوی AFC مورد ایراد قرار گرفته اوضاع آن مربی را جهت نشستن بر روی نیمکت تیم ملی امید را با مشکل مواجه کرده می باشد.

بنابراین به بهانه‌ آن موضوع گفتگویی با چند مسئول داشتیم که از نظر خواهیم گذراند:

*اخوت: گذراندن کلاس های آموزشی ۲ سال شمسی طول می‌کشد

سرپرست و همچنین مدیر اجرایی تیم ملی امید در مورد آن موضوع گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی های مقدماتی با پیگیری کفاشیان آن مشکل به روش موقت برطرف شد.

اخوت در ادامه عنوان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا به تازگی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کرد که مدرک مربیگری خاکپور منطبق با قوانین آموزشی آسیا نیست و همچنین بایستی و حتما آن مربی کلاس های اموزشی مورد اثبات و یا تایید AFC را بگذراند.

او همچنین گفتن کرد: به روش طبیعی گذراندن کلاس های آموزشی منطبق با قوانین AFC ، ۲ سال شمسی طول می‌کشد بر آن اساس با آن شرایط کار سختی  می‌می شود امیدوارم AFC تمهیداتی بیندیشد تا مشکل خاکپور برطرف می شود.

او همچنین در پایان خاطر نشان کرد: خاکپور ۳۵ بازیکن را به تیم ملی امید دعوت کرده می باشد طبق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ تیم ملی امید روزهای ۱۴ تا ۲۱ اردویی در ترکیه برپا و همچنین چند بازی دوستانه هم برگزار می‌کند همچنین اردویی در شهریور ماه قبل از اعزام به مسابقات غرب آسیا خواهیم داشت.

*احسانی: علت نامعتبر بودن مدرک خاکپور را از AFC جویا شدیم

ریاست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد مدرک مربیگری خاکپور گفت: ما به AFC نامه زدیم که به چه دلیل به مدرک مربیگری خاکپور ایراد گرفته می باشد. قطبی با همین مدرک در ایران مربیگری کرد.

او همچنین در ادامه عنوان کرد: برایم جای تعجب دارد که مدرک افشین قطبی مثل خاکپور می باشد او همچنین توانسته در ایران و همچنین ژاپن کار کند ولی باید توجه داشت مسئولان کنفدراسیون آسیا مدرک خاکپور را ایراد گرفتند.

ریاست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفتن کرد: به هر حال ما منتظر جواب کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC هستیم تا اراده و تصمیم راسخ مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در آن خصوص بگیریم.

او همچنین در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال مسئولان فدراسیون فوتبال به AFC نامه زدند که علت نامعتبر بودن مدرک خاکپور را گفتن کند.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5210880/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D8%A7%DA%A9%D9%BE%D9%88%D8%B1
برترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : دیدگاه مسئولان در مورد نامعتبر بودن مدرک خاکپور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *