چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / دویدیم‌ تا فوتسال‌ پاک را صرف کنیم/شایسته عنوان تیم فنی‌ و با اخلاق لیگ هستیم

دویدیم‌ تا فوتسال‌ پاک را صرف کنیم/شایسته عنوان تیم فنی‌ و با اخلاق لیگ هستیم

دویدیم‌ تا فوتسال‌ پاک را صرف کنیم/شایسته عنوان تیم فنی‌ و همچنین با اخلاق لیگ هستیم

سرمربی تیم فوتسال حفاری گفت: از ترس تاکتیکی‌ حریف بهره بری و استفاده کردیم با مدیریت‌ بد بازی پس نتیجه آن می شود که را به خود اختصاص دادیم تا رقابتی عادلانه برگزار می شود.

سید محمد ناظم الشریعه‌ سرمربی تیم فوتسال شرکت حفاری اهواز در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: می‌دانستیم‌ که شهرداری ساوه در طول ۳ هفته قبل با توجه به بازی‌ها و همچنین نتایج مطلوب در شرایط ایده آلی قرار گرفته می باشد. از سوی دیگر راس کمیته انضباطی کمکی به شهرداری ساوه بود تا بتواند از سقوط نجات پیدا کند به همین دلیل با انگیزه بالایی به اهواز آمد، ولی باید توجه داشت فشار بسیاری حاکم بر آن تیم برگ برنده را دست ما داد تا بی دقتی حریف در زدن ضربات آخر امتیاز بازی را به حفاری برساند. 

او همچنین افزود: اکثرا و بیشتر تیم‌های لیگ برتری از پرس تیم حفاری می ترسند زیرا راه مقابله با آن تاکتیک را می دانیم، شهرداری ساوه نیز از آن بحث جدا نبود و همچنین به همین دلیل با رقابتی محتاطانه‌تر فرصتی در امتیازمان گذاشت تا به سمت دروازه رفته و همچنین به نخستین گل بازی دست یابیم  البته بعد از آن اتفاق بار هجومی بازی ساوه‌ای‌ها اکثرا و بیشتر شد، ولی باید توجه داشت با کنترل بازی توانستیم گل گیری را نیز به ثمر برسانیم در آن میان دو اراده و تصمیم راسخ تحت انگیزه داور موجبات اعتراض را فراهم آورد، ولی باید توجه داشت به دلیل آنکه سهرابی یکی از داوران فوتسال خوب کشورمان به حساب می‌آید، ترجیع می‌دهم صحبتی نکنم.

ناظم‌الرشریعه در ادامه گفتن داشت: معتقدم بازیکنانم روز قبل یکی از دشوارترین و همچنین حساس ترین رقابت‌های خود را به دیدن کردن و نمایش گذاشتند، تا پاکی باشگاه حفاری به چشم آید. با توجه به عملکردمان شاید شایسته کسب عنوان تیم فنی لیگ بتر باشیم، ولی باید توجه داشت به روش حتم لقب با اخلاق‌ترین تیم را بایستی و حتما از آن هم خود کنیم که افعال بازی جوانمردانه را صرف کردیم.

سرمربی تیم فوتسال شرکت حفاری اهواز در پایان خاطر نشان کرد: سطح کیفی و همچنین فنی لیگ امسال بالاتر از فصل قبل بود زیرا نزد یک به یک نیم فصل ۷ تیم در کورس داغ رقابت بودند و همچنین آن نشان از پویایی لیگ کشورمان می باشد. ولی باید توجه داشت ای کاش باشگاه‌های کشورمان یکی به سست تیم داری حرفه‌ای سوق پیدا کنند تا فوتسال و همچنین فوتسالیست به حق واقعی خود برسند سطح فنی فوتسال ایران و همچنین افتخارا‌تش بیش از فوتبال ملی می باشد، ولی باید توجه داشت چیزی که به یک رشته جایگاه می‌دهد حمایت مسئولان و همچنین توجه هواداران می باشد. امیدوارم آن حمایت به زودی شامل حال فوتسال می شود تا با جوانان شایسته پیشکسوتان به رشد و همچنین تعالی برسیم. البته در مورد تیم ملی هم بایستی و حتما بگویم که به روش حتم سال شمسی خوبی جهت فوتسال ملی ایران در پیش داریم زیرا اشخاص با تجربه و همچنین خوبی در سراسر کشور به دنبال استعدادهای کشف نشده ای خواهند بود تا با حضورشان در تیم ملی پا به دوران جدید‌یی بگذاریم امیدوارم در آن خصوص حمایت فدراسیون را داشته باشیم.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5156524/%D8%AF%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%85%E2%80%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%B3%D8%A7%D9%84%E2%80%8C-%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%D8%B1%D8%A7-%D8%B5%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%81%D9%86%DB%8C%E2%80%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : دویدیم‌ تا فوتسال‌ پاک را صرف کنیم/شایسته عنوان تیم فنی‌ و همچنین با اخلاق لیگ هستیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *