شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / دزدی به خاطر شوهر فلج

دزدی به خاطر شوهر فلج

دزدی به خاطر شوهر فلج

زن جوون هنگام و زمانی که که شوهرش فلج شد اراده و تصمیم راسخ گرفت که با جیب بری در متروهای شلوغ خرج زندگیشان را تامین کند.

3046839 534 دزدی به خاطر شوهر فلج
به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش ماموران پلیس در جریان دستگیری یک زن جیب بر در مترو قرار گرفتند و همچنین بلافاصله موضوع را در دستور کسب و کار خود قرار دادند و همچنین با حضور در محل به بررسی در آن ارتباط و رابطه پرداختند.

با حضور ماموران در محل آن هم‌ها متوجه شدند زنی که نیت و اراده جیب بری از زن غیره ای را داشته از سوی شهروندان و مردم شهر دستگیر شده می باشد که ماموران پلیس آن زن را دستگیر کردند و همچنین او همچنین را تحت بازجویی قرار دادند.

زن جوون در بازجویی‌ها با اعتراف به دزدی‌های سریالی از زن‌های داخل مترو به ماموران گفت: شوهرم بیمار می باشد و همچنین خیلی وقت که در منزل و خانه می‌ماند. او بر اثر تصادف پایش فلج شده و همچنین نمی‌تواند کار کند. از هنگام و زمانی که او اینطور شده من هم اراده و تصمیم راسخ گرفتم هرطور شده خرج زندگیمان را در بیاورم. جهت همین راهی به جز دزدی به ذهنم نرسید. به همین دلیل از دو ماه پیش به مترو‌ها رفتم و همچنین جیب زن‌های متنوع و گوناگون و مختلف را خالی کردم که دستگیر شدم.

با اعتراف آن زن او همچنین با قرار قوانین و قانونی روانه زندان شد و همچنین تحقیقات در آن خصوص در دادسرای ناحیه ۱۶ ادامه یافت.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5157758/%D8%B3%D8%B1%D9%82%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1-%D9%81%D9%84%D8%AC
بهترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : دزدی به خاطر شوهر فلج

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *