دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / حوادث / درگیری خونین بین زن و شوهر در تهران + تصاویر

درگیری خونین بین زن و شوهر در تهران + تصاویر

درگیری خونین بین زن و شوهر در تهران

 

ساعت ۱۹ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین در بیمارستان عرفان خبر دادند.

 

اتاق خبر ۲۴:

بلافاصله قاضی سعید احمد بیگیو بازپرس ویِژه قتل تهران به همراه تیم جنایی در محل حادثه حاضر شدند. ارزیابی های اولیه نشان می‌داد ساعتی قبل مرد ۳۵ سـال ه به نام محمود با مراجعه به مقابل بیمارستان عرفان به انتظار زنش که پرسنل اتاق عمل استو می ماند. 

ساعت ۱۹ با تعطیلی شیفت کاری بیمارستانو مرد جوان به همراه زنش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره ای متعلق به زن جوان به نام فاطمه می‌شود. در حالی که زن جوان ماشین را روشن کـرده بود تا حرکت نماید و ناگهان زن او اسلحه کمری کوچک را از جیبش درآورده وبه سمت زنش نشانه می رود. زن جوان هر چه جیغ می زند نمی تواند مانع او شود و مرد ۳۵سـال ه با شلیک دو گلوله به سر زنش او را مجروح می نماید . محمود پس با قرار دادن اسلحه روی سرش یک گلوله به سر خودش می زند.

%name درگیری خونین بین زن و شوهر در تهران + تصاویر

در همـان وقت نگهبان بیمارستان و پارکینگ مدقت صدای شلیک شده وسریع به پارکینگ روبه روی بیمارستان می رود وقت ی نگهبانان بیمارستان به داخل خودروی سمند رفتند اسلحه در دست مرد جوان بود. بلافاصله زن و شوهر جوان به اتاق عمل منتقل شدند که سطح هوشیاری آنها بسیار پایین و حالشان بسیار وخیم گزارش شده است .

یکـی ازهمکاران زن جوان بیان کرد: فاطمه از چندی قبل با زنش اختلاف داشت و همواره با یکدیگـر درگیر بودند. آنها یک فرزند دو سـال ه دارند که بیشتر مواقع در مسکن مادربزرگش است . با معین شدن ایـن موضوع بازپرس جنائی دستور تحقیقات بیشتر را صادر کرد.

%name درگیری خونین بین زن و شوهر در تهران + تصاویر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مرگ یک ترقه انداز، عروسی را به عزا تبدیل کرد

مرگ یک ترقه انداز، عروسی را به عزا تبدیل کرد فردی که در فلاورجان اصفهان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *