چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

n00030546 b درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

پوست اطرف چشم یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن می باشد و همچنین معمولا روی تمام محصولات و همچنین کرم‌های متنوع و گوناگون و مختلف نوشته شده که در زیر چشم بهره بری و استفاده نشود. ولی باید توجه داشت جهت خرید کرم دور چشم چه بایستی و حتما کرد؟ در آن مورد بایستی و حتما دقت ویژه‌ای داشت تا مبادا به پوست آن قسمت آسیبی برسد. در داروخانه‌ها انواع مختلفی از آن نوع کرم‌‌ها وجود دارد که به راحتی تو را گیج می‌کنند تا در نهایت نتوانید کرم مناسب را شناسایی کنید ولی باید توجه داشت در صورتی که موارد و نکات ویژه ای را بدانید و همچنین روش‌های تشخیص یک کرم خوب را یاد بگیرید به راحتی می‌توانید بهترین کرم را انتخاب کنید.

جهت چه کرم می‌خرید

اول از همه هدف خود را از خرید کرم دور چشم مشخص کنید مثلا کرمی جهت درمان چروک‌ها می‌خواهید یا می‌خواهید سیاهی‌های زیر چشم را برطرف کنید یا می‌خواهید پف چشم‌ها را برطرف کنید و همچنین. . . کرم‌های مختلفی جهت درمان معظلات و مسائل و مشکلات متفاوتی طراحی شده‌اند و همچنین هرکدام یک مشکل را برطرف می‌کنند.

چه موادی بایستی و حتما در کرم تو باشد

هنگام و زمانی که قرار می باشد برای یک کرم هزینه کنید بهتر می باشد از مواد ابتدایی و اولیه آن هم مطلع شوید تا مطمئن شوید کرم را درست می‌خرید ،به همین دلیل حتما به برچسب کرم خریداری شده دقت کنید و همچنین آن هم را بخوانید؛ مثلا یک کرم ضدچروک و همچنین ضدپیری چشم بایستی و حتما حاوی موادی زیرا و به درستی که رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و همچنین ویتامین C باشد. کرمی هم که جهت از بین بردن حلقه‌های دور چشم به کار می‌آید بایستی و حتما حاوی موادی زیرا و به درستی که ویتامین K یا هیدروکینون یا کافئین یا عصاره چای سبز یا رتینول باشد. توجه کنید حتما کرم تو یکی از آن مواد را داشته ‌باشد.

کرم شب یا روز؟

با خود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که قرار می باشد چه زمان‌‌هایی از کرم خود بهره بری و استفاده کنید مثلا می‌خواهید در طول روز کرم بزنید یا تنها شب‌ها از کرم دور چشم‌ بهره بری و استفاده ‌کنید یا آنکه به دنبال کرم‌های مختلفی جهت هردو آن حالت‌ها هستید. به عنوان مثال بعضی اشخاص کرم ضدچروک روشن کننده‌ای می‌خواهند که زیر آرایش از آن هم بهره بری و استفاده کنند در صورتی که تو هم چنین کرمی می‌خواهید حتما بایستی و حتما در آن هم فیلترهای محافظت‌کننده در اشعه ماورای‌بنفشSPF وجود داشته باشد.  البته اگرهم‌ درون کرم تو موادی زیرا و به درستی که دی‌اکساید تیتانیوم یا زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب محافظت کند.

چه کرم‌هایی نخرید

پوست زیر چشم خیلی زیاد حساس می باشد به همین دلیل به راحتی تحریک می‌می شود و همچنین می‌تواند دچار التهاب می شود پس توجه کنید حتما کرمی بخرید که هیچ‌گونه مواد عطری در آن هم وجود نداشته‌ باشد و همچنین PH درون آن هم نیز نزدیک پوست و همچنین اشک چشم باشد. همچنین و علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و همچنین منتول نیز می‌تواند باعث التهاب پوست تو می شود.  همچنین و علاوه بر آن بهتر می باشد از خرید کرم‌هایی که بسته‌بندی شیشه‌ای دارند صرفنظر کنید و همچنین به دنبال کرم‌هایی باشید که در تیوب خواهند بود. به آن دلیل که اکثرا و بیشتر شیشه‌ها در گشادی دارند و همچنین آن سبب می‌می شود که کرم اکثرا و بیشتر در معرض هوا و همچنین نور قرار گیرد و همچنین همین موجب کم شدن کیفیت کرم و همچنین رشد اکثرا و بیشتر باکتری‌ها می‌می شود.

کرم گران نخرید

پیشنهاد می‌کنیم خیلی به دنبال کرم‌های دور چشم گران‌نرخ نباشید، به همین دلیل اول از همه انتخاب‌های‌تان را محدود کنید و همچنین بعد بین آنها ارزان‌ترین را بخرید و همچنین در صورتی که دیدید بعد از چند هفته فایده چندانی نداشت، یکی دیگر بخرید. با آن روش تو پول بسیاری را صرف خرید محصول اول نکرده‌اید و همچنین می‌توانید به راحتی کرمی دیگر انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هیچ گاه نرخ بالا نشانه کیفیت خوب یک محصول نیست. گاهی مارک‌های تجاری تنها به دلیل نامی که دارند از تو پول بسیاری می‌گیرند. انجمن مهندسین و متخصصین پوست ایالات‌متحده در گزارشی گفته‌می باشد که حتی محصولات ارزان‌‌نرخ هم می‌توانند کیفیت خوبی داشته باشند.

 چگونه کرم را بهره بری و استفاده کنید

بهره بری و استفاده از کرم دور چشم نیز تکنیک‌های ویژه ای دارد تو بایستی و حتما اول از گوشه داخلی چشم‌هایتان شروع کنید و همچنین سپس به سمت بیرون حرکت کنید یا آنکه از گوشه بیرونی چشم‌ها شروع کنید و همچنین به سمت داخل بیایید تا به بینی برسید.  ولی باید توجه داشت آیا بایستی و حتما روی پلک‌هایتان نیز کرم بزنید؟

510006 289 درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

نه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست،البته در صورتی که اصرار دارید ضرری ندارد ولی باید توجه داشت بهتر می باشد تنها و فقط شب‌ها بزنید زیرا و به درستی که هنگام و زمانی که روی پلک‌ها کرم می‌زنید در طول روز کرم با مواد آرایشی مخلوط می‌می شود و همچنین ممکن می باشد وارد چشم می شود و همچنین مشکلاتی را به وجود بیاورد. البته بستگی به کرم مصرفی تو هم دارد. بعضی از کرم‌ها را نباید اصلا روی پلک‌ها زد البته روی بعضی از کرم‌ها نوشته شده که روی پلک‌ها نیزمی‌قدرت بهره بری و استفاده کرد.

510007 939 درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟
جهت پف چشم‌ها چه کنید

پف چشم‌ها می‌تواند به دلیل واکنش‌های حساسیتی یا جمع شدن مواد مایع در زیر آن هم باشد. گاهی هم پف چشم‌ها به دلیل سینوس‌ها یا سندرم‌های پیش از قاعدگی می باشد. قبل از آنکه برای پف‌چشم‌های‌تان از کرمی بهره بری و استفاده کنید بایستی و حتما بدانید مواد مرطوب‌کننده داخل آن کرم‌ها می‌تواند باعث پف اکثرا و بیشتر زیر چشم‌ها می شود.

کدام ضدچروک

هنگام و زمانی که می‌خواهید بهره بری و استفاده از کرم‌های ضدچروک را آغاز کنید بهتر می باشد هم از کرم دورچشم و همچنین هم کرم ضدچروک صورت بهره بری و استفاده کنید.  گاهی شنیده می‌می شود که می‌گویند کرم زیرچشم از همه مهم‌تر می باشد ولی آن اصلا صحیح نیست. 

کرم دور چشم هم از نظر ترکیبات مثل کرم ضدچروک صورت می باشد تنها و فقط به دلیل نازکی و همچنین حساسی پوست دور چشم غلظت آن هم کمتر می باشد.  البته بایستی و حتما یادآوری کنیم که معمولا نمود چروک‌ها زیر چشم زودتر اتفاق می‌افتد.

دورچشم سیاه‌ها توجه کنند

برخی پزشکان هم نظر دارند سیاهی دور چشم مشکلی می باشد که بیماری محسوب نمی‌می شود و همچنین یک صفت ارثی غالب می باشد و همچنین در صورتی که یکی از والدین به آن مشکل دچار باشند معمولا نصف فرزندان آن هم خانواده نیز به آن مشکل دچار می‌شوند. البته در بعضی از مواقع نیز والدین دچار سیاهی دور چشم نیستند ولی باید توجه داشت فرزندان آنها دچار آن مشکل خواهند بود و همچنین به دلیل ارثی بودن آن مشکل درمانی دائم جهت آن هم وجود ندارد البته مصرف بعضی کرم‌ها برای تیرگی دور چشم تا حدی مفید می باشد ولی باید توجه داشت به روش کامل آن مشکل را برطرف نمی کند. توصیه می‌می شود اشخاص از عینک آفتابی جهت محافظت از چشم و همچنین پوست اطراف چشم و همچنین پلک‌ها بهره بری و استفاده کنند و همچنین بهره بری و استفاده از مرطوب‌کننده را هم فراموش نکنند.

درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

دور چشم درجاتی دارد و همچنین بایستی و حتما گفت افرادی که شامل پوستی تیره خواهند بود معمولا تیرگی دور چشم آنها اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین سیاهی دور چشم افرادی که پوست روشنی دارند کمتر می باشد ولی به هر صورت از آن هم مشکلاتی می باشد که می‌تواند حسابی آزاردهنده باشد. همه افرادی که آن مشکل را دارند دائما به دنبال راه‌حل‌هایی جهت از بین بردن آن مشکل خواهند بود.  جهت از بین بردن آن مشکل از راه‌حل‌های مختلفی وجود دارد. یکی از راه‌حل‌های اساسی جراحی زیبایی آن قسمت می باشد، البته با لیزر هم می‌قدرت آن سیاهی‌ها را کمتر کرد. لیزر با تحریک و همچنین تولید کلاژن پوست را جوون می‌کند و همچنین سیاهی‌ها را از بین می‌برد، البته آن روش هزینه نسبتا بالایی دارد و همچنین می‌تواند خطرهایی هم داشته باشد.

510009 341 درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟
کرم‌های بوتاکس فایده‌ای ندارند

کرم‌های شبه بوتاکس از حدود ۲ تا ۳ سال شمسی پیش وارد بازار شده‌اند و همچنین سازندگان آن هم ادعا دارند که به جای تزریق بوتاکس به خصوص در دور چشم از آن کرم‌ها بهره بری و استفاده کنید.

 استدلال آنها آن می باشد که آن کرم‌ها در عضله نفوذ و همچنین آن هم را فلج می‌کند ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بگویم که تمام مستندات علمی آن کرم‌ها را رد می‌کنند و همچنین هیچ مدرکی مبنی براینکه بتوان کرم موثری از بوتاکس داشت، وجود ندارد و همچنین اصلا نمی‌قدرت چنین کرمی ساخت ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که به مدت خیلی کمی در زمان مصرف عضله را منقبض و همچنین بی‌حس می‌کند فرد گمان می‌برد که تاثیر دارد و همچنین کمی چروک‌هایش کم شده در صورتی که بعد از ۲ ساعت همه چیز مثل اول می‌می شود و همچنین چروک‌ها برمی‌گردند.  کرم‌های شبه بوتاکس به هیچ وجه علمی نیستند و همچنین صرفا تبلیغاتی‌اند.

سیاهی زیر چشم هیچ ربطی به بی‌خوابی ندارد

بسیاری از شهروندان و مردم شهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند علت سیاهی زیر چشم‌ می‌تواند تماشای زیاد تلویزیون تا دیر وقت یا چند شب نخوابیدن یا زیاد با کامپیوتر کار کردن یا… است و خواهد بود.در واقع خیلی از شهروندان و مردم شهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند در صورتی که زیر چشم‌هایش سیاه می باشد به دلیل طرز زندگی آنهاست ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بدانید آن باور اصلا درست نیست.

 تو هیچ تقصیری در سیاهی زیر چشم‌های‌تان ندارید،آنها به دلیل کم‌خوابی یا استرس یا کار زیاد یا… به وجود نیامده‌اند. دلیل سیاهی زیر چشم‌ها چیزی شبیه کبود شدن دست یا پاست و همچنین در واقع به دلیل رگ‌های خونی خیلی زیاد ریزی می باشد که زیر پوست ظریف آن قسمت قرار دارد.

کلمات کلیدی: کرم دور چشم ، درمان سیاهی دور چشم ، کرم بوتاکس ،سیاهی دور چشم

http://migna.ir/vdch-mnx.23nvkdftt2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *