جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / درخشش والیبال و کمرنگی فوتبال

درخشش والیبال و کمرنگی فوتبال

درخشش والیبال و همچنین کمرنگی فوتبال

به به گفته دیکاوو : علاقه‌مندان به ورزش حالا به‌غیراز فوتبالیست‌ها اوضاع قهرمانان سایر رشته‌ها هم دنبال می‌کنند و همچنین بسیاری از آن غیر فوتبالی‌ها به‌مراتب محبوب‌تر شده‌اند.
تا چندی پیش تب ورزش تقریبا می‌ قدرت گفت آن هم تب فوتبال بود تا جایی که شاید تیمی از کشتی یا وزنه برداری به مسابقات جهانی راه پیدا می‌ کرد و همچنین مدال آوران ورزش های انفرادی ایران تب فوتبال را کمی کم می‌ کردند و همچنین به رشته های دیگر می‌ آوردند. آن روند ادامه دار بود و همچنین در جام‌جهانی ۹۸ به آخر خود رسید که فوتبال ورزش اول و همچنین آخر مخاطبان شده بود، بعد از آن هم کمی نتایج فوتبال بروفق مراد مخاطبان نبود و همچنین از آن هم طرف ورزشکاران رشته های انفرادی با درخشش در جام های جهانی و همچنین المپیک کمی سلیقه ورزش دوستان را تغییر دادند ولی باید توجه داشت باز هم در بین ورزش های تیمی فوتبال حرف اول را می‌ زد.

در چند سال شمسی اخیر از سروشکل ورزشگاه های فوتبال هم می‌ قدرت متوجه شد که علاقه ها نسبت به آن رشته کمتر شده می باشد و همچنین دیگر ستاره های آن ورزش محبوبیت قبل را ندارند. در آن بین بسکتبال المپیکی شد و همچنین هندبال هم توانسته بود نتایج خوبی را کسب کند و همچنین در کنار تمام آن ها هنوز ورزشکاران رشته های انفرادی می‌ درخشیدند. با رو آمدن والیبال و همچنین راهیابی آن تیم به لیگ جهانی به کلی شرایط علاقمندی و همچنین پیگیری ورزش در ایران تغییر و همچنین تحولاتی را در خود دید. به طوری که ستاره های والیبالی به صورت مقطعی از ستاره های فوتبالی هم در محبوبیت پیشی می‌ گرفتند؛ ولی باید توجه داشت تنها و فقط به صورت مقطعی.

با درخشش ملی‌پوشان والیبال در لیگ جهانی و همچنین جام‌جهانی سال شمسی قبل بازیکنان آن تیم به شدت در بین ورزش دوستان محبوب شدند و همچنین محبوبیت را در تمام نقاط فرهنگی و اجتماعی می‌ شد دید؛ چه در معابر عمومی، چه در جوامع مجازی. حالا ستاره های والیبال، بسکتبال و همچنین چند رشته انفرادی به محبوبیت بالایی رسیده اند و همچنین شاید بالاتر از ستاره های فوتبال که آن روزها درخشش چندانی ندارند.

قسمت و بخش محبوبیت ورزشکاران را از راه های مختلفی می‌ قدرت مورد ارزیابی قرار داد که شاید پیگیری علاقمندان آنها از طریق شبکه های فرهنگی و اجتماعی، در دسترس ترین شاخص ارزیابی باشد. البته در زمان آخر محبوبیت فوتبال آن شبکه ها مثل امروز پربیننده نبود و همچنین پیگیران بسیاری نداشت. ولی باید توجه داشت امروز قسمت و بخش محبوبیت ورزشکاران را می‌ قدرت از ابراز علاقه طرفدارانشان در شبکه های فرهنگی و اجتماعی تشخیص داد. آن روزها والیبالیست ها و همچنین شخص سعید معروف در صدر آن ستاره ها قرار دارد که خبرهای جدید و همچنین عکس های او به شدت و همچنین با علاقه زیاد از سمت طرفدارانش پیگیری می‌ می شود. شاید بتوان گفت صفحه فردی یا شخصی سعید معروف کاپیتان تیم‌ملی والیبال ایران یکی از پررفت و همچنین آمدترین مکان های مجازی باشد که هر روز خدا علاقمندان بسیاری را به پیگیری وامی دارد. او با ۴۴۶ فالوور در اینستاگرام از محبوب ترین ورزشکاران کارابران فرهنگی و اجتماعی محسوب می‌ می شود. علی کریمی با ۳۴۶، علیرضا حقیقی با ۳۰۱ و همچنین فرهاد مجیدی با ۲۴۶ هزار فالوور در رده های بعدی محبوب ترین ورزشکاران شبکه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین اینستاگرام قرار دارند. البته سید محمد موسوی، یکی از بهترین شاخص ترین ملی‌پوشان والیبال با ۵۱۲ هزار فالوور در رده نخست پر طرفدار ترین ورزشکار اینستاگرام قرار دارد ولی باید توجه داشت او فعالیت های اینستاگرامی اش به مراتب خیلی زیاد اکثرا و بیشتر از سایر ورزشکاران می باشد و همچنین ارتباط و رابطه او با طرفدرانش نقش موثری در بالا بردن تعداد پیگیرانش دارد ولی باید توجه داشت هیچ گاه محبوبیت معروف را نداشته می باشد. شهرام محمودی هم ۲۴۹ هزار فرد یا شخص بالاتر از فرهاد مجیدی سومین والیبالیست محبوب اینستاگرام می باشد ولی باید توجه داشت او چندان علاقه مند به فعالیت در شبکه های فرهنگی و اجتماعی نیست و همچنین در صورتی که کمی حرارت سایر ستاره ها را داشت شاید عددی بالاتر نسبت به عدد فعلی به دست می‌ آورد. حامد حدادی به عنوان محبوب ترین بسکتبالیست ایران هم با ۸۰ هزار فالوور فرد یا شخص اول را در بین ورزشکاران آن رشته دارد.
در چند سال شمسی قبل شاید می‌ قدرت گفت آن مسابقات جهانی و همچنین رویدادهای بین المللی بود که با درخشش در آنها قسمت و بخش محبوبیت ورزشکاران بالا و همچنین پایین می‌ رفت. ولی باید توجه داشت حالا به دلیل درخشش چندین ساله والیبالیست ها در تورنمنت های بین المللی آنها را به ستاره های ورزش ایران تغییر پیدا کردن کرده می باشد. شاید عدم پس نتیجه آن می شود که گیری سایر رشته های تیمی در مسابقات بین المللی و همچنین مخصوصا جهانی مقدار و اندازه و میزان محبوبیت آن هم ورزشکاران را در بین علاقمندان به ورزش پایین آورده می باشد. با تمام آن مسائل حالا والیبال در مسابقات جهانی درخشش چشمگیری دارد و همچنین بازیکنانی مثل سعید معروف به معتبرترین باشگاه های جهانی نقل مکان می‌ کند. ولی باید توجه داشت حالا در بین ورزشکاران همه رشته ها محبوب ترین ها کدام خواهند بود؟ آیا شبکه های فرهنگی و اجتماعی معیار مناسبی جهت سنجش مقدار و اندازه و میزان محبوبیت ورزشکاران می باشد یا خیر؟ درخشش ورزشکاران در زمین مسابقه دلیل محبوبیت می باشد یا آن موضوع مسائل غیره ای را هم در بر می‌ گیرد؟

http://www.dikavo.com/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%88-%DA%A9%D9%85%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : درخشش والیبال و همچنین کمرنگی فوتبال

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *