شنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / اجتماعي / دختر ۱۳ ساله فرار کرد و به دام افتاد

دختر ۱۳ ساله فرار کرد و به دام افتاد

دختر ۱۳ ساله گریز و فرار کرد و همچنین به دام افتاد

دختر نوجوانی که به خاطر معظلات و مسائل و مشکلات خانوادگی از منزل و خانه گریز و فرار کرده بود بعد از سه شبانه‌روز دستگیر شد.

4177304 488 دختر 13 ساله فرار کرد و به دام افتاد

مریم ۱۳ سال شمسی دارد و همچنین سه روز پیش با تماس پسری که با او دوست بوده می باشد گریز و فرار کرد و همچنین افسران پلیس زن کلانتری ۳۴ بانوان مشهد آن دختر را دستگیر کردند.

مریم در تحقیقات ابتدایی اظهار داشت: از زندگی خسته شده‌ام. پدرم به مواد اعتیاد آور و مخدر اعتیاد دارد و همچنین خودش هم توزیع‌کننده مواد می باشد. دختر نوجوان آهی کشید و همچنین افزود: مادرم هم اوضاع خوبی ندارد و همچنین من از آن رفتارها عذاب می‌کشم. حدود ۶ ماه پیش بود که با پسری به نام امیر دوست شدم. هنگام و زمانی که برایش توضیح دادم چه مشکلاتی دارم به من قول ازدواج داد. تنها دلخوشی‌ام در زندگی حرف‌های آن پسر بود.

 مریم اشک‌هایش را پاک کرد و همچنین افزود: از مدتی پیش متوجه نگاه‌های مرد ۴۰ ساله‌ای شدم که به منزل و خانه ما رفت و همچنین آمد داشت. یک روز فهمیدم آن مرد از من خواستگاری کرده و همچنین پدر و همچنین مادرم می‌خواهند در ازای گرفتن پول مرا به عقد او در بیاورند. هرچه در آن باره با مادرم صحبت کردم فایده‌ای نداشت به‌خاطر همین از منزل و خانه گریز و فرار کردم ولی باید توجه داشت بعد از سه شبانه روز دربه‌دری فهمیدم امیر هم دروغگو بود.

ریاست پلیس مشهد با ابراز تأسف از وقوع چنین آسیب‌هایی گفت: دختر نوجوان به مراجع قضایی معرفی شده می باشد. سرهنگ حجت نیک‌مرام اظهار داشت: بی‌توجهی به اصول خود مراقبتی و همچنین گرفتاری در دام اعتیاد به مواد اعتیاد آور و مخدر نه تنها سرنوشت اشخاص گرفتار در آن بلای خانمانسوز را به تاراج می‌دهد بلکه زندگی فرزندان آن خانواده‌های آشفته را نیز با خطرات و همچنین تهدیدهای بسیاری روبه‌رو می‌کند.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

 

http://www.yjc.ir/fa/news/5509628/%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1-13-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : دختر ۱۳ ساله گریز و فرار کرد و همچنین به دام افتاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *