پنج شنبه , آذر ۲۳ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / دانلود کنید: فوتومت نرم افزاری برای حل معادلات ریاضی

دانلود کنید: فوتومت نرم افزاری برای حل معادلات ریاضی

دانلود کنید: فوتومت نرم افزاری جهت حل معادلات ریاضی

حل پیشامد جدید و همچنین معادلات ریاضی جهت بسیاری از دانش آموزان خیلی زیاد مشکل می باشد. با آن نرم افزار دانش آموزان می توانند پاسخ پیشامد جدید ها را چک کنند و همچنین می توانند بسرعت حساب کنند و همچنین پاسخ خود را بیابند و همچنین ببینند آیا راه درستی را رفته اند یا خیر. آن نرم افزار جهت افرادی که در حل معادلات ریاضی مشکل دارند توصیه می می شود.

به به گفته دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ فوتومت نرم افزاری جهت کمک به دانش آموزانی می باشد که در حل معادلات ریاضی مشکل دارند توصیه می می شود. سازنده آن نرم افزار با بهره بری و استفاده از یک نرم افزار تشخیص دهنده ارقام و همچنین نشانه، اپلیکیشنی را ابداع کرده که می تواند معادلات ریاضی را حل کند. بدین ترتیب با قرار دادن دستگاه تلفن همراه در مقابل یک معادله ریاضی همچنین و علاوه بر داشتن جواب آن هم، راه حل رسیدن به پاسخ را دیدن کردن و نمایش خواهد داد. فوتومت می تواند یک کمک آموزش مناسبی جهت دانش آموزانی باشد که علاقه چندانی به حل معادلات ریاضی ندارند. فوتومت همه مراحل بهره بری و استفاده شده جهت حل پیشامد جدید را نیز نشان خواهد داد و همچنین دانش آموز می تواند به جواب صحیح پیشامد جدید خود دست یابد. بنابراین تنها رسیدن به جواب مطرح نیست بلکه مجموع رسیدن به راه حل اهمیت دارد. یکی از قابلیت های آن نرم افزار حل پیشامد جدید همراه با روش حل می باشد که بصورت اتومات روش حل پیشامد جدید را به کاربر خود نشان می دهد.
3094958 327 دانلود کنید: فوتومت نرم افزاری برای حل معادلات ریاضی
کار با آن نرم افزار خیلی زیاد ساده می باشد. نرم افزار را اجرا کرده و همچنین پیشامد جدید مورد نظر خود را در کادری که مشخص شده می باشد نگه دارید، نرم افزار بعد از بررسی کردن و همچنین شناسایی پیشامد جدید جواب پیشامد جدید را دیدن کردن و نمایش می دهد. یکی از ویژگی های آن نرم افزار مجانی و رایگان بودن آن هم می باشد، یکی دیگر از قابلیت های آن نرم افزار که آن هم را مورد پسند بسیاری از دانش آموزان کرده حجم کم پاسخ دادن به اکثرا و بیشتر معادله ها می باشد. کاربران گرامی توجه داشته باشند آن نرم افزار معادلاتی که به زبان انگلیسی باشند مورد آنالیز قرار می دهد و همچنین به گفته سازنده آن نرم افزار در به‌روز رسانی های بعدی آن نرم افزار قابلیت های بیشتری اضافه می کنند. در صورتی که پیشامد جدید تو به زبان فارسی باشد پیشامد جدید خود را به زبان انگلیسی بنویسید. فوتومت در عرض چند ثانیه پاسخ پیشامد جدید را می دهد که می تواند یک امتیاز مثبت جهت آن نرم افزار باشد. فوتومت جهت سیستم عامل های آندروید، ویندوزفون و همچنین ios ارائه شده می باشد که هم اکنون می توانید به صورت مجانی و رایگان از صفحه دریچه فناوری اطلاعات دانلود کنید.

 • دانلود و همچنین مشخصات فایل


http://www.yjc.ir/fa/news/5172799/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%88%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%AA-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : دانلود کنید: فوتومت نرم افزاری جهت حل معادلات ریاضی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *