شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ تیم دانشگاه آزاد تهران درست آن هم روندی را در لیگ حرفه ای طی می کند که در لیگ ملی تجربه کرده بود. 

دانشگاه آزاد بعد از شکست پتروشیمی در سالن تهران شمال آن بار در سالن آزادی موفق به پیروزی مقابل مهرام شد و همچنین به عنوان تنها تیم بدون باخت لیگ در صدر جدول باقی ماند.

پتروشیمی با بهره بری و استفاده از یک برد پرامتیاز مقابل ثامن به رده دوم آمد و همچنین مهرام با یک باخت به رده سوم رفت. 

گرگان همچنان در رده چهارم باقی ماند و همچنین صنایع ماهشهر با وجود باخت به رده ششم صعود کرد.
 
برد دانشگاه با اختلاف ۳ امتیاز

تیم مهرام که بازی پر ماجرایی را روز پنجشنبه در گرگان پشت سر گذاشته بود در شروع بازی خانگی مقابل رقیب همشهری با اختلاف ۲۱ بر ۱۳ کوارتر اول را واگذار کرد ولی باید توجه داشت بلافاصله در کوارتر دوم با برد ۱۸ بر ۱۴ به رقابت جهت برد بازگشت.

دانشگاه آزاد که چند بازیکن خود را به خاطر سرماخوردگی با سلامت و همچنین آمادگی کامل در اختیار نداشت در پایان نیمه با پس نتیجه آن می شود که ۳۵ بر ۳۱ برنده به رختکن رفت. 

روزبه ارغوان که با توجه به سرماخوردگی روز خوبی را پشت سر نگذاشت به خاطر درگیری با اوشین ساهاکیان یک خطای تکنیکال در نیمه اول گرفتن کرد و همچنین در ابتدای کوارتر سوم هم چهار خطایی شد.

جمع کردن پلاکارد گرگانی ها

تعدادی از مسئولان تیم و همچنین اعضا شورای شهرستان گرگان که جهت رساندن اعتراض خود نسبت به حکم محروم و بی بهره کمیته انضباطی به تهران آمده بودند در جریان بازی مهرام و همچنین دانشگاه هم به سالن آزادی آمدند و همچنین پلاکاردهایی را با مضمون ” ما خواهان لغو حکم کمیته انضباطی هستیم” در جایگاه تماشاگران به دست گرفتند که ماموران حراست سالن بلافاصله جلوی آن حرکت را گرفتند. البته گرگانی ها تا پایان بدون پلاکاردهای خود بازی را تماشا کردند.

مهرام که در کوارتر دوم بازی هم برنده شده بود در شروع نیمه دوم بلافاصله از دانشگاه پیش افتاد.

ویدنف بازیکن خارجی دانشگاه آزاد که یکی از بهترین های آن تیم در نیمه اول بود به خوبی در کوارتر سوم مهار شد و همچنین به خصوص محمد اوجاقی در دفاع از او همچنین موفق عمل کرد. 

فرید اصلانی هم که بهترین بازیکن آماری مهرام در پایان بازی بود، در آن نیمه عملکرد چشمگیری داشت و همچنین به آن ترتیب مهرام در کوارتر سوم با پس نتیجه آن می شود که ای کاملا برعکس ۱۰ دقیقه ابتدایی یعنی ۲۱ بر ۱۳ برنده شد. 

بازی از قسمتهای آخر کوارتر چهارم به صورت مساوی پیش رفت و همچنین در آن میان آرمان زنگنه و همچنین اوشین ساهاکیان با ۵ خطا از بازی بیرون رفتند.

3033602 518 دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

ویدنف هم در دقیقه های آخر آزادی اکثرا و بیشتر پیدا کرد و همچنین با پرتاب های خود به کمک دانشگاه آزاد آمد به طوری که شاگردان شاهین طبع با ۹ امتیاز پیش افتادند.

در آن زمان عملکرد خوب سجاد مشایخی که در کنار اصلانی روز خوبی را پشت سرگذاشت و همچنین چند امتیاز او باعث جبران بخشی از آن اختلاف شد. پرتاب ۳ امتیازی اصلانی هم در ثانیه های آخر مهرام را به ۷۰ امتیاز در مقابل ۷۱ امتیاز دانشگاه رساند.

خطا روی ویدنف و همچنین گل شدن پرتاب های پنالتی او همچنین باعث برتری ۷۳ بر ۷۱ دانشگاه آزاد شد و همچنین پرتاب ۳ امتیازی از دست رفته محمد اوجاقی هم آخرین تلاش مهرام بود.

اصلانی موثرترین بازیکن میدان

فرید اصلانی گارد رأس مهرام با ۱۹ امتیاز، ۵ ریباند و همچنین ۵ پاس گل موثرترین بازیکن دیدار تهرانی ها بود. فیلیپ ویدنف هم با ۲۰ امتیاز، بیشترین امتیاز میدان را در طرف دانشگاه آزاد ثبت کرد.

3033601 847 دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

محمد حسن زاده با ۱۴ امتیاز و همچنین ۸ ریباند و همچنین مهدی مرادی نسب با ۱۱ امتیاز و همچنین ۵ ریباند دیگر بازیکنان برتر دانشگاه بودند.

سجاد مشایخی با ۱۷ امتیاز و همچنین ۴ ریباند در کنار اوشین ساهاکیان با ۱۲ امتیاز و همچنین ۱۲ ریباند دیگر بازیکنان برتر مهرام در آن بازی بودند.

مهرامی ها با ۱۹ ترن اور (توپ از دست رفته) در مقابل ۱۱ ترن اور دانشگاه آزاد آمار بدی را از آن نظر داشتند.

اختلاف ۴۳ امتیازی پتروشیمی با میزبان

تیم پتروشیمی بندرامام که تنها موفق به بازی دادن ماریچ سنتر استرالیایی خود شده بود، پس نتیجه آن می شود که بهره بری و استفاده از بازیکن خارجی را هم با پیروزی ۱۰۳ بر ۶۰ مقابل ثامن در مشهد نشان داد.

پتروشیمی هنوز موفق به گرفتن کارت بازی پتکوویچ گارد رأس کروات خود نشده می باشد ولی باید توجه داشت آن بازیکن تا دیدار هفته بعدی مقابل مهرام به ترکیب تیم ماهشهری اضافه می می شود.

پتروشیمی بعد از یک هفته استراحت به مشهد سفر کرده بود.

برد گرگان در ماهشهر

در حالی که مسئولان گرگانی صبح امروز جهت رایزنی با دولو سرپرست فدراسیون راهی تهران شده و همچنین سعی در گرفتن تخفیف جهت حکم انضباطی ابتدای هفته داشتند، تیم بسکتبال گرگان هم با پس نتیجه آن می شود که ۷۶ بر ۷۳ صنایع ماهشهر را در منزل و خانه حریف برد.

گرگان در نیمه اول با پس نتیجه آن می شود که ۴۵ بر ۳۶ برنده شده بود.

مقاومت خانگی هفت الماس

شرایط خاص تیم هفت الماس قزوین باعث شده می باشد که نه تنها کسی انتظار برد از آن تیم نداشته باشد، بلکه باخت هایی با اختلاف امتیاز بالا جهت آن تیم پیش بینی می شود ولی باید توجه داشت تیم قزوین در دیدار با پمینا تا دقایق آخر نیز به خوبی مقاومت کرد و همچنین در نهایت با پس نتیجه آن می شود که ۷۷ بر ۷۰ شکست خورد.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5153325/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C
بهترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : دانشگاه آزاد تنها تیم بدون باخت لیگ حرفه ای بسکتبال/ جمع آوری پلاکارد معترضان گرگانی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *