شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / داروهای خواب‌آور بی‌خوابی را تشدید می‌کنند

داروهای خواب‌آور بی‌خوابی را تشدید می‌کنند

داروهای خواب‌آور بی‌خوابی را تشدید می‌کنند

3065133 849 داروهای خواب‌آور بی‌خوابی را تشدید می‌کننددکتر خسرو صادق نیت فلوشیب اختلال‌های خواب درگفتگو با باشگاه خبرنگاران به نوعی اختلال خواب اشاره کرد و همچنین گفت: بعضی از اشخاص حدود هفت یا هشت ساعت می‌خوابند ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که بیدار می‌شوند همچنان احساس کسالت می‌کنند. بایستی و حتما توجه داشت که یک مشکل جدی که می‌تواند بی‌خوابی را تشدید کند، بهره بری و استفاده از داروهای خواب‌آور از دسته بنزودیازپین‌ها می باشد که نامشان با پام تمام می‌می شود.
او همچنین ادامه داد: از آن نوع داروها می‌قدرت به دیازپام، اگزازپام و همچنین … اشاره کرد .آثار آن داروها در یکی دو هفته اول شروع مصرف خوب می باشد ولی باید توجه داشت بدن فرد بعد از مدتی به آنها عادت کرده و همچنین تاثیرات و همچنین اثرات دارو به تدریج از بین می‌رود و همچنین دیگر کارساز نخواهد بود.
صادق نیت تأکید کرد: در واقع فرد با دو مشکل یعنی بی‌خوابی و همچنین وابستگی به دارو مواجه می باشد که در صورتی که مصرف آن هم را قطع کند شرایطش بدتر خواهد شد.
او همچنین خاطر نشان کرد: در صورتی که فرد از بی‌خوابی رنج می‌برد قبل از مزمن شدن آن هم و همچنین قبل از آن که به دارویی وابسته می شود با پزشک مشورت کند تا علت آن هم بررسی کردن و همچنین درمان می شود.

http://migna.ir/vdchxznx.23nvzdftt2.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : داروهای خواب‌آور بی‌خوابی را تشدید می‌کنند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *