جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ پیگیری متروی اهواز و تکمیل آزادراه "بندر امام – تهران"

خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ پیگیری متروی اهواز و تکمیل آزادراه "بندر امام – تهران"

خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ پیگیری متروی اهواز و همچنین تکمیل آزادراه "بندر امام و پیشوا – تهران"

بازخوانی/ اولین سفر استانی کاروان حکومت تدبیر و همچنین امید/۲

ریاست جمهور کشورمان با گفتن آنکه سیاست داخلی از سیاست خارجی مشکل‌تر می باشد، گفت: خط کشی‌های موجود سیاسی و همچنین قومی را قبول ندارم.

3036885 383 خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ پیگیری متروی اهواز و تکمیل آزادراه "بندر امام   تهران"به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار حکومت باشگاه خبرنگاران، ریاست‌جمهور با تأکید بر آنکه آن موفقیت‌ها ثمره حماسه پهناور و بزرگ سیاسی ملت ایران در ۲۴ خرداد ماه می باشد، گفت: ما به حول و همچنین قوه الهی از منافع ملت دفاع خواهیم کرد و همچنین به عنوان سربازان خط مقدم از آن کشور و همچنین منافع ملی حراست می‌کنیم و همچنین روابط خود را با جهان بر اساس منافع ملت تنظیم خواهیم کرد. 

 

روحانی گفت: ما مصمم به هجرتیم؛ هجرت از شرایطی که در شأن ملت پهناور و بزرگ ایران نیست به شرایطی مطلوب ملت ایران. 

 

او همچنین با تأکید بر ضرورت آبادانی استان خوزستان، گفت: استان خوزستان استانی می باشد که هر چقدر در آنجا تلاش و همچنین سرمایه‌گذاری انجام دهیم کم می باشد. اولین قدمی که حکومت قبل از آن سفر بحث‌هایش را انجام داده می باشد که توسعه کشاورزی استان خوزستان می باشد. 

 

قول می‌دهم ۵۵۰ هزار هکتار اراضی خوزستان زیر کشت برود 

 

ریاست‌جمهور گفت: ما جهت آماده کردن ۵۵۰ هزار هکتار سرزمین استان خوزستان که زیر کشت قرار گیرد، نیازمند ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان هستیم که جهت آن رقم حکومت پیش‌بینی‌‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را انجام داده می باشد. 

 

روحانی افزود: ما از طریق صندوق توسعه در طول سه سال شمسی بعدی، انشاءالله همه آن زمین‌ها را آماده کشت خواهیم کرد و همچنین آن کار خیلی زیاد بزرگی که بایستی و حتما در آن استان انجام می شود. 

 

او همچنین تصریح کرد: در سفر مقام معظم رهبری به خوزستان که حدود ۱۷ سال شمسی قبل انجام شد، آن برنامه جذاب و جالب و خوب مورد تأکید قرار گرفته و همچنین گام‌هایی نیز در آن باره برداشته ولی باید توجه داشت آن قدم‌ها بایستی و حتما تکمیل می شود. 

 

روحانی گفت: امروز ریاست‌جمهور به تو قول می‌دهد که همه قدرت حکومت را جهت اجرای آن پروژه پهناور و بزرگ و همچنین عظیم استان به کار گیرد. 

 

ریاست‌جمهور موضوع بعدی سخنانش را به احیاء کارون اختصاص داد و همچنین گفت:‌کارون رودخانه زیبایی‌ها و همچنین شریان حیات خوزستان می باشد. 

 

پروژه‌های غیر آشامیدنی کارون متوقف می‌می شود 

 

روحانی افزود: شورایعالی آب در حکومت یازدهم اراده و تصمیم راسخ گرفت جهت احیای کارون از سرشاخه‌های آن رودخانه جز جهت آب آشامیدنی هیچ اقدام غیره ای صورت نخواهد گرفت. 

 

 او همچنین تصریح کرد: هر طرح و همچنین پروژه غیره ای در صورتی که قبلا در خصوص کارون طراحی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شده، بدانید آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب متوقف خواهد شد، جهت احیای کارون بایستی و حتما از پسماندها و همچنین فاضلاب‌هایی که متأسفانه به آن رودخانه می‌ریزد، جلوگیری می شود. 

 

روحانی افزود: جهت آن کار طرحی که جهت تسویه شهرستان اهواز در نظر گرفته شده، به سرعت پیگیری خواهد شد، ما آن موضوع را در حکومت مورد بررسی کردن قرار داده‌ایم و همچنین طرح تکمیل آن پروژه را با دادن سرعت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در زمانی کوتاه به اتمام خواهیم رساند؛ البته پروژه حل پیشامد جدید فاضلات در شهرهای دیگر استان هم در دستور کار قرار دارد.

 

آب آشامیدنی اهواز از هفته بعدی وصل می‌می شود 

 

ریاست‌جمهور موضوع مهم دیگر استان خوزستان را «پیشامد جدید آب» جهت شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف به ویژه اهواز، خرمشهر و همچنین آبادان عنوان و همچنین اعلام کرد: آب آشامیدنی اهواز انشاءالله هفته بعدی وصل خواهد شد. 

 

روحانی افزود: جهت خرمشهر و همچنین آبادان به عنوان سمبل مقاومت استان در دوران دفاع مقدس تلاش و همچنین پیگیری ویژه خواهیم داشت تا در زمانی کوتاه، آنها هم به ثمر نهایی برسند. 

 

پیگیری متروی اهواز و همچنین تکمیل آزادراه بندر امام و پیشوا – تهران 

 

ریاست‌جمهور اعلام کرد که طرح‌‌های غیره ای نیز همچون قطار شهری در اهواز و همچنین تکمیل آزادراه بندر امام و پیشوا و همچنین تهران در دست پیگیری می باشد. 

 

ریاست‌جمهور در خصوص طرح‌های مرتبط به آبادانی خرمشهر و همچنین آبادان، توضیح داد: جهت آبادانی آن دو شهرستان دو طرح مورد نظر می باشد که یکی پاکسازی و همچنین لایروبی اروند می باشد. 

 

روحانی افزود: آن کار بایستی و حتما با توافق حکومت عراق انجام می شود که جهت آن کار در جریان سفر نخست‌وزیر عراق به تهران مفصل با او همچنین صحبت کردم و همچنین به او گفتم بایستی و حتما آبادان و همچنین خرمشهر و همچنین اروند و همچنین بصره آباد شوند که راهش پاکسازی و همچنین لایروبی اروند می باشد. 

 

ریاست‌جمهور گفت: توافق کلی در آن باره با حکومت عراق گرفته شده و همچنین هیأتی نیز به بغداد سفر کرد و همچنین هم‌اکنون هم هیأتی از عراق در تهران به سر می‌برد و همچنین ما آن مسیر را ادامه می‌دهیم تا اروند به صورتی درآید که همچنین و علاوه بر کشتیرانی و همچنین آبادانی بتواند بخشی از معضل بیکاری را رفع کند. 

 

روحانی تصریح کرد: از موضوعات مهم دیگر استان خوزستان منطقه آزاد می باشد که بایستی و حتما بگویم شرایط امروز منطقه آزاد اروند مناسب نیست. 

 

او همچنین تصریح کرد: حکومت مصمم می باشد کل آبادان و همچنین خرمشهر را به عنوان منطقه آزاد اروند اعلام کند که همه آن نکاتی که گفتم، موجب حرکت و همچنین شکوفایی در استان خوزستان خواهد شد. 

 

خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ به وعده‌های انتخاباتی پایبندم 

 

ریاست جمهور کشورمان با گفتن آنکه سیاست داخلی از سیاست خارجی مشکل‌تر می باشد اظهار داشت: خط کشی‌های موجود سیاسی و همچنین قومی را قبول ندارم. 

 

حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر امروز در دیدار با نخبگان، فرهیختگان و همچنین دانشگاهیان آن استان اظهار داشت: مقصود ما از کلمه نخبه تنها و فقط آنهایی نیست که سمت علمی و همچنین مدرک علمی دارند و همچنین یا کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل و همچنین منصب سیاسی یا فرهنگی و اجتماعی دارند. بلکه همه صاحبان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین اندیشه و همچنین تجربه، نخبگان آن جامعه خواهند بود.

ریاست‌جمهور تصریح کرد: نخبه کسی می باشد که اقتدار و قدرت تحلیل و همچنین تدوین نظرات و همچنین مطالبات به حق جامعه را دارد؛ هفته‌ها پیش هنگام و زمانی که اراده و تصمیم راسخ داشتیم دیدار استانی را آغاز کنیم به فاصله چند جلسه دوستان و همچنین همکاران ما به خوزستان رسیدند و همچنین بلافاصله مسائل استان بررسی کردن شد و همچنین قبلا نیز در مجمع نمایندگان هر کدام در حوزه انتخابیه خود نیازمندی‌های شهروندان و مردم شهر را گفتن کردند که در دست پیگیری می باشد ولی باید توجه داشت اولویت‌بندی خیلی زیاد مهم می باشد. 

 

او همچنین تأکید کرد: نخبگان می‌توانند بهترین واسطه بین شهروندان و مردم شهر و همچنین دولتمردان باشند و همچنین اقتدار و قدرت تجمیع از توانمندی‌های نخبگان جامعه می باشد، ضمن آنکه آن اقدام می‌توانند با شهروندان و مردم شهر نیز سخن بگویند و همچنین حرف بزنند و همچنین اینجاست که جایگاه تشکل‌های صنفی مشخص می‌می شود. 

 

تأکید بر شکل‌گیری تشکل‌های صنفی تخصصی 

 

او همچنین اضافه کرد: ما همواره گفته‌‌ایم تشکل‌های صنفی و همچنین تخصصی می‌توانند بهترین یاری دهنده حکومت باشند؛ یکی از فشارهایی که جامعه را از لحاظ روحی متشنج کرده و همچنین دولتمردان را به ناروا به مسیر نادرست می‌برد فشار مطالبات می باشد؛ فعلا نمی‌خواهم در آن جلسه از هیچ نهادی نقد کنم. ولی باید توجه داشت گاهی فشار در دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف مرتبط به آن پروژه و همچنین آن هم پروژه که کلنگ بخورد ما را به اینجا می‌رساند که امروز جهت تکمیل پروژه‌های تصویب شده و مصوب قانون و همچنین پروژه‌هایی که تا حدی شروع شده‌اند ۴۰۰ هزار میلیارد تومان مستلزم و نیاز می باشد. 

 

نخبگان بایستی و حتما منتقد حکومت باشند 

 

او همچنین اضافه کرد: نخبگان بایستی و حتما منتقد حکومت و همچنین جامعه باشند. از انتقاد نهراسیم هیچ کس در آن کشور نمی‌تواند ادعا کند نظرات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایش هیچ نقشی ندارد. همه دچار خطا و همچنین اشتباهیم خرد جمعی می‌تواند ما را نجات دهد. 

 

روحانی ادامه داد: همه دست به دست هم بدهیم و همچنین نخبگان می‌توانند مُبَیِّن باشند و همچنین حکومت موظف می باشد با نخبگان در تماس باشد و همچنین از آنها بهره جوید. در صورتی که نخبگان بودند و همچنین انتقاد آزاد بود امروز مشکلی به نام سد دشمن گتوند بود! در حکومت به مسئولان دستور می‌دهم پیشامد جدید گتوند را به دقت مورد بررسی کردن قرار دهند. 

 

او همچنین تأکید کرد: شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما بدانند صاحب آن کشور شهروندان و مردم شهر خواهند بود ما بایستی و حتما به گفته کار را به تو بدهیم. قاضی در برابر اقدامات ما وجدان عمومی ملت ایران می باشد؛ بایستی و حتما از کارآزموده‌ها و همچنین اشخاص با تجربه مخصوصا در مسائل استانی و همچنین محلی بهره بری و استفاده کنیم. 

 

ریاست‌جمهور با تأکید بر آنکه اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت احیای کارون انجام داده‌‌ایم، اظهار داشت: در سال شمسی ۹۳ پیشامد جدید فاضلاب هم در شهرستان اهواز حل می می شود. 

 

ریاست‌جمهور با تأکید بر آنکه خط‌کشی‌های موجود سیاسی و همچنین قومی را قبول ندارم، یادآور شد: سیاست داخلی از سیاست خارجی سخت‌تر می باشد من به هر چه قول داده‌ام پایبندم. 

 

روحانی با تأکید بر آنکه جهت مسیر آزادراه بندر امام و پیشوا به تهران نیز ۱۲۰ کیلومتر باقی مانده می باشد که در حال تکمیل می باشد؛ گفته استدر جلسه حکومت و همچنین در شورای امنیت ملی نیز موضوع منطقه آزاد خرمشهر و همچنین آستان بررسی کردن شد و همچنین از نظر ما آن دو شهرستان منطقه‌ای آزاد می باشد. 

 

او همچنین با تأکید بر آنکه اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت احیای کارون انجام داده‌ایم، یادآور شد: در مورد سرشاخه‌های آن رودخانه شورایعالی آب اقدامات آن هم را انجام داده و همچنین آبی که از سرشاخه‌ها بهره بری و استفاده می‌می شود جهت آشامیدن استان‌های دیگر خواهد بود. 

 

روحانی همچنین در مورد آب شرب استان خوزستان، گفت: ما دلمان می‌خواست در صورتی که بشود آن هفته آب به اهواز برسد انشاءالله هفته بعد آب متصل خواهد شد و همچنین شهروندان و مردم شهر از آب باکیفیت بهره بری و استفاده می‌کنند. 

 

حرف‌های “اتمی” روحانی در دیدار با علما 

 

ریاست‌جمهور گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری هم فتوای صریح دادند ایران دنبال ساخت و همچنین نگهداری بمب هسته‌ای نیست و همچنین کشوری که دنبال بمب می باشد مخفیانه کار می‌کند نه آنکه مذاکره کند. 

 

دنبال بمب بودیم، مذاکره نمی‌کردیم 

 

حجت‌الاسلام حسن روحانی که در آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب اولین روز نخستین سفر استانی حکومت در جمع علما، فضلا و همچنین طلاب خوزستانی سخن می‌گفت، با اشاره به فتوای مقام معظم رهبری در خصوص حرمت بهره بری و استفاده از بمب هسته‌ای اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری هم فتوای صریح دادند ایران دنبال ساخت و همچنین نگهداری بمب هسته‌ای نیست و همچنین کشوری که دنبال بمب می باشد مخفیانه کار می‌کند نه آنکه مذاکره کند. 

 

فناوری هسته‌ای را ادامه می‌دهیم 

 

روحانی باتاکید بر آنکه آن حکومت دنبال فناوری هسته‌ای می باشد تصریح کرد: فناوری هسته‌ای را ادامه می‌دهیم، ولی باید توجه داشت به دنبال بمب نیستیم. 

 

او همچنین با اشاره به آنکه حکومت به آن اصل در عمل معتقد می باشد که مشخص کردن سیاست‌های کلی نظام بر عهده مقام معظم رهبری می باشد، گفت: عظمت رهبری عظمت ایران می باشد؛ ما یک رهبر و همچنین یک قانون اساسی داریم؛ منافع و همچنین مصالح ملی مال همه می باشد و همچنین همه بایستی و حتما زیر خیمه اسلام و همچنین ولایت و همچنین قانون اساسی کنار هم قرار بگیریم. 

 

روحانی ادامه داد: آنکه بگوییم ایران هسته‌ای شد، درست نیست، چرا که در نیا معنای آن هم به دنیال بمب بودن می باشد و همچنین بایستی و حتما بگوییم به دنبال سوخت نیروگاه‌ها هستیم، شهروندان و مردم شهر با آنکه بزرگان صالح غیره ای در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده بودند به بنده رای دادند و همچنین  به نظر من آنها با رایشان گفتند که ما اسلام با اعتدال را می‌خواهیم. 

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5154380/%D8%AE%D8%B7-%DA%A9%D8%B4%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D9%88-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : خط کشی‌های موجود سیاسی را قبول ندارم/ پیگیری متروی اهواز و همچنین تکمیل آزادراه "بندر امام و پیشوا – تهران"

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *