دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / وبگردي / خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی»

خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی»

خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی»

|خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی» از پایگاه خبری ام سی

یک شرکت روسی سعی می‌کند با تولید محصولی جدید با نام Little Obama (اوبامای کوچک) از روابط سرد میان مسکو و همچنین واشینگتن بهره بری و استفاده کند؛ مساله‌ ای که خشم مسئولان آمریکایی را برانگیخت.

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری ام سی، بر روی بسته بندی بستنی شکولاتی که بر روی ان به زبان روسی نوشته شده «اوبامکا» عکس یک کودک خندان آفریقایی دیده می‌می شود که به یکی از گوش‌هایش گوشواره آویزان کرده و همچنین در دستش بستنی گرفته می باشد.

در سایه روابطی که بعد از انضمام جزیره کریمه به روسیه در سال شمسی ۲۰۱۴ و همچنین دخالت نظامی‌ اش در سوریه رو به سردی گراییده، رسانه‌ های رسمی روسیه و همچنین هواداران کرملین، اقدام به انتقاد از باراک اوباما ریاست جمهوری آمریکا و همچنین به سخره گرفتن او می‌کنند؛ مساله‌ ای که مسئولان آمریکایی، آن هم را «نژاد پرستی» توصیف کردند.

شرکت بستنی سازی «سلاویتا» در بیانیه‌ای اعلام کرده که محصول جدید، بخشی از کمپینی جهت شاد کردن کودکان می باشد و همچنین شخصیت‌های «شاد» را نشان می‌دهد.

 

%name خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی»

 

آن شرکت افروده می باشد: «با شکل‌ها و همچنین طعم‌های متنوع و گوناگون و مختلف، بستنی جدید، نژادهای اصلی بشر بر روی کره زمین را نشان می‌دهد».

بنا بر آن بیانیه: «نام بستنی بایستی و حتما بجرسته باشد. جهت اشخاص خیال پرداز، نام‌ها می‌تواند نشانه‌های مختلفی در ذن‌ها زنده کند. ولی باید توجه داشت آن محصول جهت کودکان می باشد و همچنین از سیاست به دور می باشد».

ولی باید توجه داشت یک مقام مسئول آمریکایی که خواسته نامش فاش نشود، گفته می باشد: «ما از کمپین دشمنی با آمریکا که رسانه‌ های روسیه آن هم را رهبری می‌کنند، ناخرسندیم به ویژه آن‌که آن دشمنی اکنون با نژاد پرستی آمیخته شده می باشد».

خشم آمریکا از روسیه به دلیل یک «بستنی» در تاریخ ۸ May 2016 | 12:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

karajrasa.jpg

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل

شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل |شکار یک زن در استرالیا توسط کروکدیل از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *