جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / خبر برگشت مدافع پرسپولیس

خبر برگشت مدافع پرسپولیس

خبر برگشت مدافع پرسپولیس

مدافع میانی پرسپولیس لوکا ماریچ بازیکن اهل کرواسی که یک مصدومیت و همچنین آسیب دیدگی شدیدی داشت، بالاخره توانسته بود از آن مصدومیت عبور کند و همچنین آماده تمرینات و همچنین بازی در پرسپولیس می شود.

 

خبر برگشت مدافع پرسپولیس

به نقل از دیکاوو به نقل از انظار و افکار خبر: بنا به درخواست برانکو ایوانکوویچ، آن بازیکن کرواسیایی به پرسپولیس پیوست. او همچنین جهت حضور آن بازیکن در تیم، برنامه جذاب و جالب و خوب های تاکتیکی کادرفنی نوشته شد. لوکا تمریناتش را از دیروز عصر شروع کرد. همچنین او همچنین فرمود: «در آخرین دقایق دیدار با سپاهان بود که مدافع آن تیم که جهت زدن ضربه سر روی یک ارسال بلند به سمت دروازه ما آمد. او به جای توپ، با ضربه پا به پشت ران، من را زد. چند ثانیه بعد متوجه شدم که حتی نمی توانم راه بروم.» او در ادامه گفت: «بعد از پایان بازی با درد شدیدی به فرودگاه اصفهان رفتم و همچنین به تهران برگشتم. مشخص بود که وضعیتم اصلاً جذاب و جالب نیست. بازیکنان دیگر هم شاهد آن ماجرا بودند. کادر علم پزشکی جدید بعد از آزمایش روی پای مصدومم اعلام کرد حداقل مستلزم و نیاز به ۲۰ روز استراحت دارم و همچنین از آن رو دو بازی مهم مقابل ذوب‌ آهن و همچنین فولاد را از دست دادم. البته از بازی بعدی قطعاً می‌توانم جهت پرسپولیس به میدان بروم زیرا و به درستی که دیدار بعدی مان بعد از تعطیلات ۲۰ روزه لیگ برگزار خواهد شد و همچنین من آن فرصت را دارم تا بتوانم خود را آماده بازگشت کنم. به زودی برمی‌گردم، نگران نباشید.»

همچنین لوکا گفت: «به خاطر کسب پیروزی مقابل فولاد در اهواز که شهرستان گرم و همچنین سوزانی بود، بایستی و حتما به همه بازیکنان و همچنین مربیان تیم تبریک گفت. همه ما به آن خاطر خوشحالیم. امیدوارم در بعدی نیز بتوانیم پیروزی های بیشتری کسب کنیم تا جایگاه بهتری جهت خودمان بسازیم. همه می دانیم که باشگاه پرسپولیس، باشگاه پهناور و بزرگ و همچنین نامداری می باشد که نباید در انتهای جدول حضور داشته باشد. ما می توانیم با ادامه آن موفقیت‌ها، تیم بهتری در جدول باشیم.»

با آمدن لوکا اوضاع آن تیم بهتر می می شود و همچنین پرسپولیس می تواند در بازی های بعدا امتیاز خوبی را کسب کند و همچنین خود را در جدول بالا بکشد.

http://www.dikavo.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%81%D8%B9-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : خبر برگشت مدافع پرسپولیس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *