شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و مسی نیز خطرناک است

خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و مسی نیز خطرناک است

خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و همچنین مسی نیز خطرناک می باشد

ستاره تیم ملی کلمبیا، خامس رودریگز، به هم تیمی هایش هشدار داد که در جام جهانی تیم آرژانتین بدون سرخیو آگوئرو و همچنین لیونل مسی نیز یک تیم خطرناکی می باشد.

 

خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و همچنین مسی نیز خطرناک می باشد

به به گفته دیکاوو به نقل از ورزش ۳: خامس رودریگز به علت مصدومیت شدید از ناحیه ران، حدود دو ماه از میادین فوتبال دور بوده می باشد، او همچنین در بازگشتش، در بازی رئال و همچنین سویا که به شکست ۳-۲ رئال ختم شد، گلزنی کرد و همچنین همچنین در بازی کلمبیا برابر شیلی که به تساوی ۱-۱ رسید، تک گل تیمش را به ثمر رساند. تیم کلمبیا در سه بازی قبلی خود توانسته می باشد ۴ امتیاز کسب کند، با آن حال آن تیم بایستی و حتما در مقابل تیم حریفش یعنی تیم آرژانتین که از سه بازی قبلی خودش تنها دو امتیاز کسب کرده می باشد و همچنین در جدول ۱۰ تیمی منطقه آمریکای جنوبی، رتبه نهم می باشد، قرار بگیرد.  

143908 557f23b899de9 300x174 خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و مسی نیز خطرناک است

با آن حال، خامس رودریگز معتقد می باشد که آلبی سلسته، سرمربی تیم آرژانتین علی رغم نتایج اخیر تیمش و همچنین غیبت ستاره هایش، تیم خطرناکی می باشد. او همچنین به خبرنگاران گفته می باشد که: هر بازیکنی دوست دارد در دیدار مقابل تیم آرژانتین بازی کند. در آن دیدارها، انگیزه دادن به بازیکنان کار دشواری نیست. آن هم ها حریف خیلی زیاد سرسختی خواهند بود و همچنین بازیکنان مطرح و همچنین خیلی خوبی دارند. 

خامس در ادامه گفت: آگوئرو و همچنین مسی در آن دیدار نیستند ولی باید توجه داشت با آن وجود، آن هم ها همچنان تیم فوق العاده ای دارند. غیبت آن دو ستاره چیزی را تغییر نمی دهد و همچنین ما بایستی و حتما جهت رسیدن به پیروزی تلاش کنیم. او در مورد اولین روزهای بعد از مصدومیتش هم گفت: اولین روزهای بعد مصدومیت در منزل و خانه بودم، خیلی زیاد نگران بودم و همچنین روزهای خیلی بدی را سپری می کردم. 

نظر تو چیست؟ آیا کلمبیا م تواند در مقابل آرژانتین به پیروزی برسد؟ نظرات و همچنین سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

http://www.dikavo.com/%D8%AE%D8%A7%D9%85%D8%B3-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D8%B1%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D8%A6%D8%B1%D9%88-%D9%88-%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%B2/
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : خامس: تیم آرژانتین بدون آگوئرو و همچنین مسی نیز خطرناک می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *