شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / حفظ حجاب باعث ایجاد کرامت انسانی و سلامت اجتماعی است

حفظ حجاب باعث ایجاد کرامت انسانی و سلامت اجتماعی است

حفظ حجاب باعث ساخته یا ایجاد کرامت انسانی و همچنین سلامت فرهنگی و اجتماعی می باشد

یک روانشناس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد؛

یک روانشناس گفت: امنیت و همچنین آرامش از حقوق مسلم همه انسانهاست و همچنین فقدان حجاب و همچنین آزادی معاشرت های بی‌بند و همچنین بار میان زنان و همچنین مردان، حرص و همچنین ولع در مسائل جنسی و زناشویی و جنسی را در بین اشخاص افزایش می دهد.

ناصر قاسم زاده روانشناس در گفتگو با  روزنامه نویس و خبرنگار فرهنگی و اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، در ارتباط و رابطه با حجاب و همچنین تاثیرات روانی آن هم بر فرد، اظهار کرد: حجاب و همچنین پوشش مناسب زنان، باره آسیب پذیری مردان را کم می کند و همچنین از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی حتی در حد یک چشم چرانی نیز کاسته خواهد شد.

او همچنین با گفتن آن نقطه که پوشش نامناسب زنان و همچنین تحریک جنسی و زناشویی و جنسی مردان، باعث به وجود آمدن انحراف می می شود، افزود: نفس آدمی دریایی از خواسته ها و همچنین تمایلات می باشد که تنها راه آرام شدن جزر و همچنین مد آن دریا، رسیدن او به خواسته خویش می باشد، لذا جهت جلوگیری از چنین موقعیت آزاردهنده و همچنین درد طاقت فرسا، حجاب؛ داروی درمان کننده و همچنین ساخته یا ایجاد کننده امنیت و همچنین صفای روحی می باشد.

قاسم زاده در ادامه افزود: سلامت روح مرد و همچنین جامعه با نوع و همچنین کیفیت پوشش زنان، ارتباط و رابطه مستقیم و همچنین غیرقابل نادیده گرفتن دارد.

او همچنین در باره ساخته یا ایجاد امنیت در جامعه به وسیله حجاب گفت: قسمت و بخش عمده امنیت جامعه و همچنین حفظ حریم فرهنگی و اجتماعی به دست زنان می باشد و همچنین آن امر با حفظ پوشش توسط آنها صورت می گیرد که در صورتی که آن حریم شکسته می شود، ضمانتی جهت سلامت اشخاص جامعه وجود ندارد.

قاسم زاده در پایان در ارتباط و رابطه با حفظ حجاب و همچنین تاثیر آن هم بر حفظ بنیاد خانواده تصریح کرد: حجاب از دو جهت در سلامت روانی و همچنین پاکی فرهنگی و اجتماعی موثر می باشد؛ یکی از لحاظ تاثیر آن هم در استحکام خانواده، به عنوان پایه اجتماع و همچنین تاثیر آن هم در تربیت فرزندان صالح و همچنین دوم به خاطر پاک نگاه داشتن و همچنین مصون ماندن سلامت روانی اجتماع از عوامل تحریک آمیز حیوانی، که آن امر می تواند باعث کاهش بروز بزهکاری و همچنین سازندگی و همچنین ترقی و همچنین تعالی جامعه می شود.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5176644/%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B9%D8%AB-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : حفظ حجاب باعث ساخته یا ایجاد کرامت انسانی و همچنین سلامت فرهنگی و اجتماعی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *