شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / جوک های ایرانی پس از انفجار تیم رئال توسط بارسلونا

جوک های ایرانی پس از انفجار تیم رئال توسط بارسلونا

جوک های ایرانی بعد از انفجار تیم رئال توسط بارسلونا

تیم رئال مادرید دیشب در بازی مقابل بارسلونا با شکست ۴-۰ روبرو شد و همچنین اولین واکنش به شکست تیم رئال در فضای مجازی ساختن جوک بود.

 

جوک های ایرانی بعد از انفجار تیم رئال توسط بارسلونا

به به گفته دیکاوو به نقل از جام نیوز: تیم رئال مادرید شب قبل با شکست سنگین در منزل و خانه، شبی تلخ جهت مادریدی ها و همچنین شبی زیبا جهت آبی و همچنین اناری ها ساخت. در آن بازی حساس تیم رئال مادرید ۴ گل از بارسلونا گرفتن کرد تا پرچم های سفید نه به نشانه افتخار که به نشانه اعتراض بالا بیاید، در ایران بازخورد متفاوتی در همه جا داشت. در آن شب جوک های بسیاری در شبکه های فرهنگی و اجتماعی و همچنین پیام رسان دست به دست می چرخید. تعدادی از آن جوک ها را در اینجا اشاره کرده ایم. 

« داعش خود خوانده هنوز مسئولیت رئال را به دست نگرفته؟ »

« داعش خود خوانده در صورتی که حمله می کرد رئال آن روش آسیب نمی دید » 

« داعش خود خوانده می خواست بترکونه، گفت ولش کن بارسا خودش داره می ترکونه »

« داعش خود خوانده اعلام کرده اگه رئال گل بزنه برنابئو و همچنین ده پایتخت اروپا رو منفجر می کنه، به خاطر همین ما شل گرفتیم »  

« آخرین خبر: مادرید با خاک یکسان شده می باشد ولی باید توجه داشت داعش خود خوانده می گوید نقشی در آن فاجعه ندارد! »  

« به ابوبکر بغدادی گفتن پس چی شد چرا منفجر نمی کنی، اونم گفت حالا وقت زیاده دقایق آخر منفجر می کنیم فعلا داریم از بازی لذت می بریم »   

« داعش خود خوانده بعد از ناکامی در بمب گذاری در ورزشگاه، در پیامی از مجاهدین باشگاه بارسلونا مخصوصا لوئیز سوارز تشکر کرد » 

با وجود آنکه دیشب تیم رئال مادرید با پس نتیجه آن می شود که ۴-۰ از تیم بارسلونا شکست خورد ولی باید توجه داشت در کل بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین هیجان انگیزی را آن تیم به دیدن کردن و نمایش گذاشت. با ما در خبرهای بعدی نیز همراه باشید. لطفا نظرات و همچنین سوالات خود را با ما در میان بگذارید و همچنین ما را از نظرات خود محروم نکنید. 

http://www.dikavo.com/%D8%AC%D9%88%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D9%81%D8%AC%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%88%D8%B3/
بهترین خبرهای اسپورت و ورزشی : جوک های ایرانی بعد از انفجار تیم رئال توسط بارسلونا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *