شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / جزیره متفاوت "هنگام" در جنوب ایران زمین + تصاویر

جزیره متفاوت "هنگام" در جنوب ایران زمین + تصاویر

جزیره متغایر و متفاوت "هنگام" در جنوب ایران زمین + تصاویر

جزیره هنگام از نظر جغرافیایی، در جنوبی‌ترین مکان ایران و همچنین بخشی جنوبی از جزیره قشم محسوب می‌می شود که حرف‌هایی جهت گفتن دارد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، جزیره هنگام از نظر جغرافیای، در جنوبی ترین مکان ایران و همچنین بخشی جنوبی از جزیره قشم محسوب می می شود که جهت خود حرف هایی جهت گفتن دارد.

روستای هنگام شامل آبادی های کوچکی می باشد که با محوطه ای ۵۰ کیلومتر مربعی توانسته ارزش خود را نشان دهد. در واقع آن قسمت و بخش از زیباترین محل های گردشگری در قشم به حساب می آید.

خود جزیره اصلی حدود ۳۳ کیلومتر مربع وسعت یافته و همچنین شکل هندسی کلی آن محل مخروطی می باشد. در صورتی که از سمت بندرعباس بخواهید به هنگام بروید بایستی و حتما حدود ۸۰ کیلومتر قایق سواری کنید.

آن محل شامل ارتفاعات آهکی خواهند بود که مقدار و اندازه های متفاوتی دارند ولی باید توجه داشت کوه صد و همچنین شش متری ناکس یکی از زیباترین و همچنین جذاب و دیدنی ترین منطقه در هنگام می باشد.

جزیره هنگام حدود ۱۰۳ خانوار دارد که شغلشان ماهیگیری می باشد ولی باید توجه داشت معادن بسیاری که در جزیره خواهند بود در زیر ساخت کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل شهروندان و مردم شهر آن محل نقشی ندارند.البته عده ای هم شغلشان سرویس دهی به گردشگران و همچنین توریست هاست.

جذابیت های دیگر هنگام می قدرت به دولفین هایی اشاره کرد که واقعا جذاب و دیدنی خواهند بود. آن جزیره همچنین و علاوه بر دولفین محل پرورش کوروکودیل هم هست که به عنوان شهری از پنجاه کشور پرورش دهنده آن حیوان شناخته می می شود. جهت دیدار از آکواریوم طبیعی بایستی و حتما آن جزیره را انتخاب کنید. حتی آهو های بومی هنگام هم جزو جاذبه ها خواهند بود.

از سویی در قسمت و بخش هایی از ساحل به صید کوسه پرداخته می می شود که خیلی زیاد زیباست. در صورتی که با شهروندان و مردم شهر آن روستا برخورد داشتید از آن هم ها در مورد افسانه های مرسوم در مورد انجیر معابد که درختی مشهور می باشد توضیح بخواهید.

غروب های ساحل هنگام را فراموش نکنید چرا که پرواز مرغان و همچنین پرندگان دریایی، بالا جهیدن ماهی ها و همچنین حتی ماهیگیران خسته جدید و تو و تازه از راه رسیده همه جذاب و دیدنی خواهند بود.

انتهای پیام/

منبع:agencytravel.ir

http://www.yjc.ir/fa/news/5161611/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : جزیره متغایر و متفاوت "هنگام" در جنوب ایران زمین + تصاویر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *