یکشنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / علمي پزشكي / جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی/ مرکز مشاوره دانشگاه تهران ممتاز شد

جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی/ مرکز مشاوره دانشگاه تهران ممتاز شد

جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی/ مرکز مشاوره دانشگاه تهران ممتاز شد

مرکز مشاوره و همچنین سلامت نهاد مسائل دانشجویان برترین مراکز مشاوره را در قسمت و بخش های ممتاز، نمونه، فعال و همچنین ساعی کشوری معرفی کرد. مرکز مشاوره و همچنین سلامت نهاد مسائل دانشجویان برترین مراکز مشاوره را در قسمت و بخش های ممتاز، نمونه، فعال و همچنین ساعی کشوری معرفی کرد.

به به گفته میگنا، مرکز مشاوره و همچنین سلامت نهاد مسائل دانشجویان وزارت علوم براساس عملکرد مراکز مشاوره دانشجویی در سال شمسی ۹۳، برترین مراکز مشاوره را در قسمت و بخش های ممتاز، نمونه، فعال و همچنین ساعی کشوری معرفی کرد.

براساس آن ارزیابی مرکز مشاوره دانشگاه تهران رتبه ممتاز کشوری را به خود اختصاص داد.

۱۱ مرکز مشاوره به عنوان مراکز مشاوره نمونه کشوری انتخاب شدند و همچنین در آن میان مراکز مشاوره دانشجویی در ۱۹ دانشگاه به عنوان مراکز مشاوره فعال کشوری معرفی شدند.

براساس آن گزاش، مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه های زابل، زنجان و همچنین قوچان به عنوان مراکز مشاوره ساعی انتخاب شدند.

در آن دوره از معرفی برترین ها مراکز مشاوره در دانشگاه های پیام نور، فنی و همچنین حرفه ای و همچنین فرهنگیان هم مورد بررسی کردن قرار گرفتند و همچنین در نهایت ۳ مراکز مشاوره منتخب کشوری در آن سه دانشگاه انتخاب شدند.

جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی

ردیف عناوین قسمت و بخش های برتر نام دانشگاه های برتر در هر قسمت و بخش بر اساس عملکرد سال شمسی ۹۳
۱ مراکز مشاوره «ممتاز» کشوری دانشگاه تهران
۲ مراکز مشاوره «نمونه» کشوری دانشگاه های صنعتی اصفهان، شیراز، فردوسی مشهد، صنعتی شریف، علم و همچنین صنعت، علامه طبابایی، شهرکرد، کاشان، شهید باهنر کرمان و همچنین شهید بهشتی.
۳ مراکز مشاوره فعال کشوری دانشگاه های تبریز، گیلان، خلیج فارس، علوم انتظامی، هنر، گرگان، اراک، شهید رجایی، شهید مدنی آذربایجان، دامغان، بجنورد، بوعلی سینا همدان، دریانوردی وعلوم دریایی چابهار، سلمان فارسی، صنعتی کرمانشاه، صنعتی خواجه نصیرالین طوسی، صنعتی سهند تبریز، صنعتی شیراز و همچنین گلپایگان
۴ مراکز مشاوره «ساعی» کشوری دانشگاه های زابل، زنجان و همچنین قوچان
۵

مراکز مشاوره «منتخب »کشوری در دانشگاه های پیام نور، فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین فرهنگیان

مرکز مشاوره منتخب دانشگاه های پیام نور : مرکز قم

مرکز منتخب دانشگاه های فنی و همچنین حرفه ای : مرکز شهید مهاجر اصفهان

مرکز منتخب دانشگاه فرهنگیان : پردیس دخترک های جوان و ازدواج نکرده شهید هاشمی نژاد مشهد

 مدیرکل دفتر مشاوره و همچنین سلامت نهاد مسائل دانشجویان از انتخاب مرکز مشاوره دانشگاه تهران به عنوان برترین مرکز مشاوره دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد. حمید یعقوبی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام آن خبر با گفتن آنکه مراکز مشاوره برگزیده سال شمسی ۹۴ دانشگاه‌ها در پنج قسمت و بخش معرفی شدند، گفت:

سطح اول مراکز مشاوره دانشگاه‌های ممتاز،
سطح دوم مراکز مشاوره دانشگاه‌های نمونه،
سطح سوم مراکز مشاوره دانشگاه‌های فعال،
سطح چهارم مراکز مشاوره دانشگاه‌های ساعی و همچنین
سطح پنجم مراکز مشاوره دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم شامل پیام نور، علمی اصولی و کاربردی، فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین فرهنگیان می باشد.

%name جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی/ مرکز مشاوره دانشگاه تهران ممتاز شد

او همچنین از انتخاب مرکز مشاوره دانشگاه تهران به عنوان مرکز مشاوره برتر خبر داد و همچنین گفت: در سطح اول که آن هم مراکز مشاوره دانشگاه‌های ممتاز می باشد دانشگاه تهران انتخاب شد.
در سطح دوم مراکز مشاوره ۱۰ دانشگاه، در سطح سوم مراکز مشاوره ۱۸ دانشگاه، در سطح چهارم مراکز مشاوره سه دانشگاه و همچنین در سطح پنجم مراکز مشاوره سه دانشگاه برگزیده شدند.

در بیست و همچنین هفتمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور که ۱۰ و همچنین ۱۱ اسفندماه در دانشگاه علم و همچنین صنعت برگزار شد، مرکز مشاوره دانشگاه تهران از سوی دست یار وزیر و همچنین ریاست نهاد مسائل دانشجویان وزارت علوم به عنوان «مرکز مشاوره ممتاز کشوری» در سال شمسی ۹۴ انتخاب و همچنین با اعطای لوح تقدیر و همچنین تندیس مورد تشویق قرار گرفت.

آن دانشگاه بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده توسط دفتر مشاوره و همچنین سلامت وزارت علوم در سال شمسی جاری، بیش از ۴۰ هزار امتیاز کسب و همچنین حائز رتبه اول کشور شد و همچنین بعد از آن هم دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب حدود ۱۴ هزار امتیاز، رتبه دوم را احراز کرد.
در آن مراسم که با حضور مسئولین ستاد مبارز با مواد اعتیاد آور و مخدر کشور برگزار شد، از دانشگاه تهران جهت فعالیت‌های ویژه در حوزه پیشگیری از آسیب‌های روانی فرهنگی و اجتماعی و همچنین به ویژه اعتیاد نیز تقدیر شد.

http://migna.ir/vdcjtyet.uqemozsffu.html
برترین خبرهای اسپورت و ورزشی : جدول برترین مراکز مشاوره دانشگاهی/ مرکز مشاوره دانشگاه تهران ممتاز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *