چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

جبهه‌گیری‌های متنوع و گوناگون و مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نقطه‌هایی از تعبیر و همچنین تفسیر دقیق گزاره برگ

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران؛ در پی صحبت‌های ریاست جمهور کشورمان در شیراز مبنی بر آنکه فکت شیت ایرانی قبل از نشر در غرب نشر یافته شده شده می باشد ولی باید توجه داشت ظریف در برنامه جذاب و جالب و خوب نگاه یک، عنوان کرد، فکت شیت ایرانی وجود ندارد. برداشت‌های متفاوتی را در بین بعضی اشخاص به وجود آورده می باشد و همچنین هر کس نسبت به آن موضوع اظهار نظر می‌کند.

فکت شیت ایران درست می باشد ولی باید توجه داشت شاید کامل نباشد شاید و همچنین دلیل آن هم هم شاید به خاطر آن باشد که در مدت باقیمانده میخواهند تغییراتی در مفاد توافق ساخته یا ایجاد کنند و همچنین نمیخواهند آن موضوعات در حال حاضر در  بین شهروندان و مردم شهر پخش می شود.

در واقع هر کس تفسیر‌های متفاوتی در ارتباط و رابطه با فکت شیت دارد و همچنین البته جبهه گیری‌هایی متفاوتی نسبت به موضوعات مندرج در فکت شیت وجود دارد.

3153921 381 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

از آن رو شاید تیم مذاکره کننده هسته‌ای مفاد مندرج در بیانیه را در فضای عمومی اعلام نکرده تا برداشت‌های متغایر و متفاوت در روند مذاکرات تاثیر نگذارد، قطعا آن اظهار نظرها در روند مذاکرات تاثیرات خوبی به همراه نخواهند داشت. 

بنابراین تیم مذاکره کننده جهت جلوگیری از آن اتفاقات ترجیح داده که بعضی از مفاد بیانیه نشر یافته شده نشود و همچنین فشار انظار و افکار عمومی را تحمل کرده تا در روند مذاکرات خللی صورت نگیرد.

3153860 480 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

دائما در تمامی ادوار توافق‌هایی که گرفته شده، پشت پرده و همچنین مواردی وجود داشته که در فضای عمومی نشر یافته شده نشده می باشد، ولی باید توجه داشت دائما آن موارد به ضرر و همچنین زیان شهروندان و مردم شهر نبوده می باشد بلکه در بعضی موارد با عدم نشر منافع عمومی تامین شده می باشد.

در آن میان بعضی از اشخاص به خاطر طیف بندی‌های سیاسی به اعتراض با اظهارات مسئولان می‌پردازند و همچنین تنها و فقط انظار و افکار عمومی را متشنج می‌کنند ولی باید توجه داشت واقعیت امر آن نیست، بلکه تیم مذاکره کننده هسته‌ای همواره در تلاش تامین منافع عمومی بوده می باشد و همچنین آن موضوع در عملکرد تیم واضح و همچنین روشن می باشد.

3153908 608 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

تیم مذاکره کننده هسته‌ای در طی دو سال شمسی قبل سطح مذاکره را از کارشناسان وزارت خارجه طرف مقابل به سطح وزرای ارتقا داده می باشد و همچنین آن نشان دهنده تلاش بی‌وقفه تیم مذاکره کننده هسته‌ای می باشد.

ولی باید توجه داشت در آن میان افرادی به دلایلی آن تلاش را نادیده گرفته و همچنین به اظهارات ظاهراً ضد و همچنین نقیض بعضی مسئولانی می‌پردازند.

ریاست دستگاه دیپلماسی کشورمان در برنامه جذاب و جالب و خوب نگاه یک اعلام کرد، فکت شیت ایرانی وجود ندارد، شهروندان و مردم شهر از آن موضوع در مقابل اظهارات روحانی ریاست جمهور کشورمان بهره بری و استفاده کردند.

از آن رو، شاید صحبت ظریف مبنی بر نبود فکت شیت ایرانی آن می باشد که، فکت شیت و همچنین یا گزاره برگی وجود ندارد که تنها و فقط توسط طرف ایرانی مبسوط شده  باشد و همچنین بتوان نامش را فکت شیت ایرانی گذاشت، از آن هم طرف ریاست جمهور کشورمان بر فکت شیت ایرانی تاکید نداشته و همچنین تنها و فقط نشر فکت شیت را با آن عنوان که یک ساعت قبل از خواندن و قرائت بیانیه‌ی لوزان خبرگزاری‌های فکت شیت را نشر یافته شده نموده اند.

3153854 330 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

ریاست جمهور کشورمان در پاسخ به سوالی مبنی براینکه فکت شیت ایرانی چه زمانی نشر یافته شده خواهد شد؟ گفت: فکت شیت ما قبل از آمریکا نشر یافته شده شد و همچنین یک ساعت قبل از خواندن و قرائت بیانیه‌ی لوزان خود خبرگزاری‌های ما آن فکت شیت را نشر یافته شده کرده و همچنین خبرگزاری‌های خارجی نیز آن هم را اعلام کردند و همچنین نمی‌دانم چرا جهت بعضی در آن باره شبهه ساخته یا ایجاد شده می باشد.

روحانی تأکید کرد: ما نظرمان را صراحتاً گفتیم ولی باید توجه داشت حالا در صورتی که می‌خواهید مجدداً تمام آن هم مصاحبه‌ها را پیاده کرده و همچنین فکت شیت دوم را نشر یافته شده می‌کنیم! اکثرا و بیشتر
3153852 184 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

ریاست نهاد انرژی اتمی کشورمان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط و رابطه با محرم بودن شهروندان و مردم شهر و همچنین در اختیار قرار دادن کامل جزئیات اظهار داشت: جهت من جذاب و جالب بود که پیش از نشر فکت شیت آمریکایی‌ها رسانه‌های رسمی کشورمان تقریباً یک چیزی در مایه های فکت شیت نشر یافته شده کردند و همچنین با توجه به رایزنی هایی که با مقامات ما داشته جزئیاتی را رسانه ای کردند که حتی رسانه های خارجی نیز به آن هم استناد کردند.

او همچنین اضافه کرد: زمانی که آمریکایی ها فکت شیت را نشر یافته شده کردند من انتظار داشتم که نادرست آن هم کمتر باشد ولی باید توجه داشت آن هم ها درست و همچنین نادرست را نشر یافته شده کردند که منجر به برداشت های غلط شد.

صالحی با اشاره به دلیل نشر یافته شده نشدن فکت شیت ایرانی گفت: ما فکت شیتی را آماده کردیم و همچنین عزیزان در وزارت خارجه نیز مواردی شامل تحریم را به آن هم اضافه کردند و همچنین با توجه به تقاضایی که به صورت عمومی مطرح شده بود آن فکت شیت در دستور کار قرار گرفت ولی باید توجه داشت با توجه به حضور وزیر مسائل خارجه کشورمان در همین برنامه جذاب و جالب و خوب به تمام مواردی را که ممکن بود را ایشان مطرح کردند و همچنین من نیز در برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر تمامی سوالات را پاسخ دادم همچنین حضور آقایان عراقچی و همچنین تخت روانچی در برنامه جذاب و جالب و خوب هایی دیگر باعث شد تا به نوعی تمامی آن اظهار نظر در کنار هم حکم یک فکت شیت را داشته باشد.

ریاست نهاد انرژی اتمی کشورمان تصریح کرد: اظهارات مقامات ایرانی برابر با چند فکت شیت بود و همچنین در صورتی که به جمع بندی مسئولان اطمینان کنیم که آن هم تامین منافع ملی می باشد دیگر ارائه فکت شیت ضرورتی ندارد و همچنین حتماً دلیلی داشت که آن فکت شیت نشر یافته شده نشد زیرا و به درستی که مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از آن هم زیاد بود همچنین صدور فکت شیت با توجه به آن که مذاکرات شروع شده می باشد دیگر لزومی ندارد. اکثرا و بیشتر

صالحی در برنامه جذاب و جالب و خوب نگاه یک در شبکه یک گفت: ما تمامی موضوعات را شفاف توضیح داده‌ایم و همچنین دلیلی بر نشر فکت شیت به صورت مکتوب نیست.

شایان ذکر می باشد؛ روسیه در ارتباط و رابطه با فکت شیت معتقد می باشد، که طرف اروپایی فکت شیت درست را نشر یافته شده کرده می باشد؛ درصورتیکه نظر روسیه در آن ارتباط و رابطه درست باشد، طبیعتا تفاوت بین اظهارات تیم مذاکره کننده کشورمان و همچنین طرف اروپایی به خاطر عدم نشر بعضی از موضوعات از طرف الیران می باشد. اکثرا و بیشتر
3153890 640 جبهه‌گیری‌های مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نکته‌هایی از تعبیر و تفسیر دقیق گزاره برگ

مذاکره کننده ارشد هسته‌ای تصریح کرد: هیچ فکت شیت ایرانی وجود ندارد. چند فرد یا شخص از دوستان ما یک رشته دستاوردها از مذاکرات را نوشتند. متن من و همچنین خانم موگرینی دو ساعت قبل از مصاحبه مطبوعاتی به انگلیسی مذاکره کردیم، یک بیانیه مطبوعاتی می باشد. ما گفتیم تنها و فقط یک توافق داریم که حداکثر در تیر ماه صورت گیرد.

ظریف ادامه داد: راه‌حل‌هایی که ما بحث کردیم به شکل یک چکنویس می باشد. آن بیانیه که تدوین شد بین خود ما مذاکره شد و همچنین شش کشور دیدند. همکاران عین آن هم را ترجمه کردند و همچنین قبل از آن هم من و همچنین آقای عراقچی ترجمه را چک کردیم. متاسفانه در صدا و همچنین سیما مترجم همزمان به دقت مباحث و مطالب را منتقل نکرده می باشد. هاموند، نمایندگان چین و همچنین روسیه و همچنین همه نشسته بودند و همچنین کسی به ما نگفت که ترجمه تو را چک کنیم. آلن ایر نگفت ترجمه تو غلط می باشد.

ظریف چندی پیش در ارتباط و رابطه با بیانیه مشترک اعلام کرد، آن متن نهایی نیست و همچنین تنها و فقط یک بیانیه مطبوعاتی می باشد؛ یعنی مطمئنا مفاد بیانیه تغییر می کند و همچنین چند باری در ارتباط و رابطه با مفاد بیاینه گفته می باشد، که هنوز در موضوعاتی اختلاف نظر وجود دارد. اکثرا و بیشتر

به گفته از سمانه عیوضی

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5191156/%D8%AC%D8%A8%D9%87%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%AD%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%87-%D9%81%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%DB%8C%D8%AA-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D9%88-%D8%AA%D9%81%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : جبهه‌گیری‌های متنوع و گوناگون و مختلف از تغییر تا حاشیه فکت شیت/ نقطه‌هایی از تعبیر و همچنین تفسیر دقیق گزاره برگ

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *