شنبه , شهریور ۲ ۱۳۹۸
خانه / ورزشي / تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما می باشد

کریم بنزما یکی از بازیکنان مطرح تیم رئال مادرید می باشد. در آن باشگاه همه منتظرند تا کریم بنزما بتواند همین امشب خود را به مادرید برساند و همچنین از فردا در تمرینات شرکت کند. 

 

تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما می باشد

به به گفته دیکاوو به نقل از ورزش ۳: کریم بنزما ساعات تلخی را در شهرستان پاریس می گذراند. او همچنین در پرونده اخاذی از والبوئنا مجرم شناخته شده و همچنین شب قبل نیز در بازداشت به سر می برد، با آن حال مارکا در گزارشی ادعا کرد که کریم بنزما بعد از تمام شدن کارهای دادگاهی اش، مجوز بازگشت به اسپانیا را پیدا می کند و همچنین احتمال ممنوع الخروج بودن آن هم زیاد نیست. 

73 Karim Benzema AFP Getty 300x225 تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

دکترهای تیم رئال منتظر او خواهند بود تا ادامه روند درمانی اش را از سر بگیرند. بنزما حدود یک ماه پیش به دلیل مصدومیت نتوانسته می باشد در میادین حاضر می شود. او احتمال آنکه خود را به بازی یکشنبه برابر سویا برساند خیلی زیاد کم می باشد، از طرفی دیگر اطرافیان کریم بنزما اوضاع روحی او را خوب و همچنین مثبت به گفته داده اند. همه ی افراد تیم رئال مادرید اطمینان دارند که بنزما بی گناه می باشد و همچنین به تبرئه او در جلسات بعدی دادگاه امیدوارند.  

benzema 300x205 تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

مارکا ادعا داشت که: دروازه بان تیم رئال، کیلور ناواس دیگر بازیکنی می باشد که نمی تواند به دلیل مصدومیت برابر سویا بازی کند ولی باید توجه داشت بازیکنانی زیرا و به درستی که کارواخال و همچنین گرت بیل مشکلی در حضور در ترکیب رئال را نخواهند داشت. 

benzemaweb6s 3 web 300x197 تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما است

نظرات و همچنین سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

http://www.dikavo.com/%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%86%D8%B2%D9%85/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : تیم رئال مادرید منتظر بازگشت کریم بنزما می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *