یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / توپ درمانی باعث تعادل می‌شود

توپ درمانی باعث تعادل می‌شود

توپ درمانی باعث تعادل می‌می شود

میگنا: محققان دانشگاه شیکاگو تاثیرات و همچنین اثرات توپ درمانی را در کنترل حرکات، نشستن و همچنین ایستادن مورد بررسی کردن قرار دادند و همچنین به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدند آن درمان یک پارامتر حیاتی جهت حفظ تعادل انسان می‌می شود.

آن تمرینات بایستی و حتما با یک توپ هندبال، بسکتبال یا توپ‌هایی که وزن آن هم حدود یک تا ۱۰ کیلو گرم می باشد باشد؛ فیزیوتراپ‌ها و همچنین مربیان ورزش اغلب در باره توانبخشی از آن درمان بهره بری و استفاده می‌کنند.

مزایای آن درمان جهت تمام سنین:

آن درمان باعث می‌می شود تشخیص مغز بهترشود و همچنین فرد به خوبی بتواند تعادل خود را حفظ کند.

یک تیم آمریکایی در آن فرآیند اثر توپ علم پزشکی جدید بر سلامت مغز و همچنین حفظ تعادل را مورد بررسی کردن قرار دادند؛ آزمون اول مرتبط می‌شد به جوانان و همچنین تمریناتی که شامل پرتاب توپ در ارتفاع شانه بود.

مجموعه‌ای از پارامترهای مکانیکی (عضلات، جرم و جنایت، فشار وارد شده) تجزیه و همچنین تحلیل شدند، نتایج نشان دادند تعادل آنها در وضعیتی که قرار گرفته بودند بهبود یافته و همچنین کنترل و همچنین ثبات آنها بهتر شده بود.

مرحله دوم در اشخاص پیرتر با تمرینات توپ علم پزشکی جدید نیز مثبت بود؛ با بالا رفتن سن، ظرفیت تنظیم وضعیتی کاهش پیدا می‌کند که باعث افزایش خطر ابتلا به از دست دادن تعادل، سقوط و همچنین عواقب جدی می باشد.

بنابراین توپ علم پزشکی جدید یکی از عوامل پیشگیری از حوادث می‌تواند باشد.

http://migna.ir/vdcgxy9x.ak9yn4prra.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : توپ درمانی باعث تعادل می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *