سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / توصیه‌های جدی ضد سرطان

توصیه‌های جدی ضد سرطان

توصیه‌های جدی ضد سرطان

3180937 913 توصیه‌های جدی ضد سرطانپژوهشگران نظر دارند همچنین و علاوه بر دلایل ژنتیکی بعضی از فاکتورها در زندگی اشخاص می‌توانند مسبب ابتلای آنها به بیماری مرگبار سرطان شوند. گفتنی می باشد، اکثر سرطان‌ها به دلایلی مانند چاق شدن و همچنین عدم انجام ورزش بروز می‌کنند ولی باید توجه داشت انجام کارهایی ساده نیز می‌تواند از بروز سرطان در اشخاص جلوگیری کند.

بررسی کردن ها نشان می دهند، تمیز کردن منزل و خانه، گردگیری و همچنین به روش کلی تحرک و همچنین ورزش می‌تواند نقش مشخص کردن کننده‌ای در جلوگیری از ابتلای اشخاص به سرطان سینه و همچنین روده داشته باشد. پژوهشگران در وهله اول تغییر خوراکی‌هایی مانند چیپس سرخ کرده با میوه‌هایی مانند هویج، عدم مصرف نان سفید، ماکارونی، برنج با سبزی های شامل فیبر را توصیه اکید می‌کنند. کارشناسان توصیه می‌کنند خوردن نمک زیاد می‌تواند فشار خون اشخاص را افزایش دهد و همچنین آن پیشامد جدید موجب افزایش ریسک ابتلا به سرطان معده در اشخاص می‌می شود.

کارشناسان نظر دارند نمک باعث آسیب دیدن و همچنین تخریب شدن دیواره معده می‌می شود. در عوض بهره بری و استفاده از نمک پژوهشگران مصرف ادویه‌جات، سبزی، سیر و همچنین لیمو را به عنوان طعم دهنده مواد غذایی توصیه می‌کنند. فلفل سیاه، پودر فلفل،‌ زنجبیل، ریحان و همچنین سبزیجاتی از آن تیم می‌تواند همچنین و علاوه بر حفظ سلامت باعث کاهش وزن اشخاص می شود.
خوردن مقدار بسیاری از گوشت قرمز همچنین می‌تواند خطر ابتلا به سرطان روده را در اشخاص تا حد بسیاری کاهش دهد، بررسی کردن‌ها نشان می‌دهند گوشت قرمز به پوشش داخلی روده آسیب می‌رساند.
همچنین و علاوه بر تمامی آن موارد، ورزش شدید، فعالیت فیزیکی و همچنین پیاده روی نیز می‌توانند سبب حفظ سلامت و همچنین جلوگیری از ابتلا به سرطان در اشخاص شوند.

http://migna.ir/vdciw3ap.t1aur2bcct.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : توصیه‌های جدی ضد سرطان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *