پنج شنبه , آذر ۲۳ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / تقویم ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان و روئینگ اعلام شد

تقویم ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان و روئینگ اعلام شد

تقویم اسپورت و ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان و همچنین روئینگ اعلام شد

تقویم اسپورت و ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان، روئنیگ و همچنین کانوپولو در سال شمسی ۹۴ اعلام شد.

3066437 601 تقویم ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان و روئینگ اعلام شدبه نقل از روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران: با توجه به آنکه شروع سال شمسی جدید همزمان با برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مهمی در ورزش کشور می باشد فدراسیون قایقرانی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آبهای خروشان خود را در سال شمسی ۹۴ به تفصیل گفتن کرده می باشد.

رشته کانوپولو یک ورزش دسته جمعی می باشد که مدت زمان بازی آن رشته ۲ وقت ۱۰ دقیقه‌ای می باشد. از آن رشته به عنوان هندبال یا بسکتبال در آب نیز نام می‌برند.

مسابقات داخلی کانوپولو درسال ۹۴ به تفصیل شامل لیگ برتر دراردیبهشت ماه می باشد و همچنین لیگ دسته یک آن رشته در خرداد ماه و همچنین مسابقات قهرمانی کشور آن هم در خرداد ماه انجام خواهد شد.

همچنین مسابقات بین‌المللی کانوپولو در هنگ کنگ و همچنین مالزی برگزار خواهد شد و همچنین بازیهای آسیایی ساحلی آن هم در سنگاپور خرداد ماه سال شمسی ۹۴ برگزار خواهد شد.

رشته اسلالوم مسابقات داخلی آن هم قهرمانی کشور و همچنین انتخابی تیم ملی می باشد که در کرمانشاه و همچنین چهار محال بختیاری درتیر ماه امسال برگزار می‌می شود.

مسابقات برون مرزی آن رشته شامل کمپ آموزشی بین‌المللی می باشد که در اردیبهشت ماه درتهران برگزار خواهد شد و همچنین کاپ یک و همچنین ۲ و همچنین ۳ جهانی را دررشته اسلالوم در کشورها ی چک، لهستان و همچنین اسلواکی در خرداد و همچنین تیرماه خواهیم داشت.

همچنین در رشته اسلالوم شبیه سازی المپیک را در برزیل، آذرماه سال شمسی ۹۴ خواهیم داشت و همچنین قهرمانی جهان در انگلستان را شهریور ماه برگزار خواهد شد.

در رشته روئینگ سال شمسی ۹۴ مسابقات کاپ ۱ و همچنین ۲ آسیا را در سنگاپور و همچنین تهران در اردیبهشت و همچنین آذر سال شمسی ۹۴ خواهیم داشت.

کاپ یک و همچنین ۲ و همچنین ۳ جهانی رشته روئینگ را در کشورهای اسلونی، ایتالیا و همچنین سوئیس در اردیبهشت و همچنین خرداد و همچنین تیرماه سال شمسی ۹۴ از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن رشته می باشد.

جهت رشته روئینگ مسابقاتی که سال شمسی بعدی خواهیم داشت مسابقات یونیور سیاد در کره جنوبی در تیرماه و همچنین قهرمانی جوانان جهان و همچنین زیر ۲۳ سال شمسی جهان در برزیل، بلغارستان در مرداد ماه و همچنین قهرمانی جهان و همچنین کسب سهمیه المپیک در کشور فرانسه، شهریور ماه و همچنین قهرمانی آسیا و همچنین کسب سهمیه در کشور چین و همچنین آذرماه برگزار خواهد شد.

مسابقات داخلی روئینگ درسال ۹۴ شامل انتخابی تیم ملی در تهران و همچنین خرداد و همچنین اردیبهشت و همچنین شهریور ماه می باشد و همچنین قهرمانی کشور در تهران شهریور ماه برگزار خواهد شد.

در رشته بادبانی سال شمسی ۹۴ مسابقات پایگاهی را با توجه به استان داوطلب برگزار خواهد شد و همچنین قهرمانی کشور را در هرمزگان و همچنین کیش، دی ماه خواهیم داشت.

مسابقات برون مرزی بادبانی در سال شمسی ۹۴ قهرمانی حوزه خلیج فارس laser در کشور امارات و همچنین در ماه فروردین و همچنین کاپ اروپا laser در فرانسه،‌ ایتالیا، پرتغال و همچنین اسپانیا در ماه فروردین و همچنین مهر و همچنین آذر برگزار خواهد شد.

همچنین در رشته بادبانی کاپ یک جهانی laser در کشور اسپانیا و همچنین در ماه اردیبهشت و همچنین قهرمانی جهان و همچنین انتخابی المپیک laser در کشور کانادا، تیرماه از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اجرایی سال شمسی ۹۴ قایقرانی می باشد. 

همچنین کاپ خلیج laser، Optimist، Hobor16 ، ۴۲۰، در قطر، شهریور ماه برگزار خواهد شد و همچنین شرکت در آن مسابقات از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فدراسیون می باشد.

مسابقات قهرمانی جهان و همچنین قهرمانی آسیا Optimist در لهستان و همچنین قطر ، شهریور و همچنین آبان ماه سال شمسی ۹۴ برگزار خواهد شد و همچنین انتخابی المپیک قاره‌ای laser در کشور امارات، اسفند ماه برگزار می‌می شود در آن مسابقات ۱۵ نوع قایق بادبانی جهت مسابقات وجود دارد که مسابقات بادبانی تحت عنوان جهانی و همچنین قاره‌ای در ۱۴ رشته برگزار خواهد شد و همچنین ۸ رشته المپیکی دارد که در قسمت و بخش مردان و همچنین زنان برگزار می‌می شود.ژ

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5163506/%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D9%85-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%A6%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF
بهترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : تقویم اسپورت و ورزشی رشته‌های بادبانی، آبهای خروشان و همچنین روئینگ اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *