جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / تغییر سبک زندگی بیماری افسردگی را گسترش می‌دهد

تغییر سبک زندگی بیماری افسردگی را گسترش می‌دهد

تغییر سبک زندگی بیماری افسردگی را گسترش می‌دهد

13920807132835811429243 تغییر سبک زندگی بیماری افسردگی را گسترش می‌دهدبه به گفته تسنیم، غلامرضا حاجتی با اشاره به شیوع بیماری افسردگی در جامعه اظهار داشت: تغییر سبک ‏زندگی باعث شده تا بیماری افسردگی مثل سایر بیماری‌ها در جامعه شیوع پیدا کند و همچنین آن در حالی می باشد که طبق آمار رسمی از ‏وزارت بهداشت، حدود ۱۳ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر کشور دچار افسردگی خواهند بود.

‏ حاجتی به ضرورت اقدام جهت درمان آن بیماری اشاره کرد و همچنین گفت: ضرورت دارد که بیماری افسردگی به موقع تشخیص داده می شود و همچنین اقدامات ‏درمانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت بگیرد، که متأسفانه آن بیماری در ۵۰‌قسمت و بخش از موارد تشخیص داده نمی‌می شود و همچنین خود عامل تشدید آن بیماری ‏می باشد.

‏ آن متخصص اعصاب و همچنین روان در ادامه افزود: در صورتی که بیماری افسردگی به‌موقع درمان نشود، عمده‌ترین عوارض آن هم می‌تواند آسیب ‏به خود و همچنین خودکشی توسط فرد افسرده باشد، که متأسفانه آن مورد در جامعه خیلی زیاد اتفاق افتاده می باشد و همچنین از طرفی هم وجود بعضی بیماری‌ها در ‏درون فرد به واسطه افسردگی تشدید پیدا می‌کند.

‏ حاجتی بیماری افسردگی در خانم‌ها را شایع‌تر از آقایان دانست و همچنین عنوان کرد: خانم‌ها نسبت به آقایان به‌دلیل تغییرات فیزیولوژیک اکثرا و بیشتر مستعد بیماری افسردگی خواهند بود که تقریباً آن آمار دو برابر آقایان می باشد.
‏ او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: به خانم‌ها توصیه می‌کنیم که ورزش منظم هفتگی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تفریحی را در کنار کارهای دیگر خود داشته ‏باشند و همچنین اکثرا و بیشتر سعی کنند در کنار جمع خانوادگی خود باشند.

http://migna.ir/vdcgyx9w.ak9zw4prra.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : تغییر سبک زندگی بیماری افسردگی را گسترش می‌دهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *