یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / تعیین سهمیه تمتع دست عربستان نیست

تعیین سهمیه تمتع دست عربستان نیست

مشخص کردن سهمیه تمتع دست عربستان نیست

اوحدی در گفت‌وگو اختصاصی با باشگاه خبرنگاران خبر داد:

ریاست نهاد حج و همچنین زیارت گفت: مشخص کردن سهمیه تمتع دست عربستان نیست و همچنین آن سهمیه توسط نهاد همکاری اسلامی مشخص می می شود.

3241454 959 تعیین سهمیه تمتع دست عربستان نیست
سعید اوحدی ریاست نهاد حج و همچنین زیارت در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار رفاهی  تیم فرهنگی و اجتماعی باشگاه خبرگاران، با اشاره به نحوه مشخص کردن سهمیه تمتع اظهار کرد: سهمیه حج تمتع در اختیار عربستان نیست و همچنین بدلیل واجب بودن حج تمتع سهمیه پذیرش توسط عربستان مشخص کردن نمی‌می شود. 

او همچنین در ادامه افزود: بر همین اساس سهمیه حج تمتع توسط نهاد همکاری اسلامی مشخص کردن و همچنین به هر کشور ابلاغ می‌می شود که با توجه به توسعه فضای مسجد الحرام از دو سال شمسی پیش با مصوبه آن نهاد سهمیه تمتع جهت همه کشورها ۲۰ قسمت و بخش کاهش یافته می باشد.

ریاست نهاد حج و همچنین زیارت یادآور شد: در موسم تمتع سال شمسی ۹۴ که نخستین پرواز زائران ایرانی اول شهریور آغاز می‌می شود در مجموع ۶۴ هزار زائر شامل ۶۱ هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص از هم‌وطنان و همچنین ۲ هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص نیز از عوامل اجرایی، مدیران و همچنین مسئولان مرکز علم پزشکی جدید حج و همچنین زیارت به سرزمین وحی مشرف می‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه زائران ایرانی سفیران معنوی جمهوری اسلامی ایران در موسم تمتع خواهند بود گفت: امسال نیز مانند سالهای قبل نهاد حج و همچنین زیارت بعثه مقام معظم رهبری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جامعی را جهت زائران در نظر گرفته‌اند.

اوحدی تصریح کرد: در حال حاضر کارهای اجرایی کاملا بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب  زمان‌بندی انجام شده و همچنین بر همین اساس معاینات علم پزشکی جدید زائرین از اول خرداد در همه استان‌ها شروع شده می باشد، همچنین نخستین همایش مرکز علم پزشکی جدید حج هفته قبل در تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5220717/%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%AA%D8%B9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
تازه ترین و جدیدترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : مشخص کردن سهمیه تمتع دست عربستان نیست

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *