شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / (تصاویر) بزرگترین خانه دنیا به فروش می‌رسد

(تصاویر) بزرگترین خانه دنیا به فروش می‌رسد

(تصاویر) بزرگترین منزل و خانه دنیا به فروش می‌رسد

 
آن منزل و خانه در شرق «سیه نا» قرار دارد که در میان ۶۳۰ هکتار پوشش گیاهی منطقه واقع شده می باشد. ۱۵۰۰ درخت زیتون در آن هم وجود دارد که روغن زیتون آن هم بی‌نظیر می باشد. آن منزل و خانه اکنون گران‌ترین منزل و خانه موجود در بازار می باشد. ولی باید توجه داشت بازار ایتالیا درست مانند مافیای آن هم تاکید دارد که هویت مکانی آن منزل و خانه مخفی بماند. بنابراین، کسی نمی‌داند آن منزل و خانه در کجا واقع شده می باشد. 
 

2973 584 (تصاویر) بزرگترین خانه دنیا به فروش می‌رسد

 
مشتریان احتمالی آن منزل و خانه قطعا از بین آن هم یک قسمت و بخش ثروتمند دنیا می باشد. آن هم یک درصدی که ۹۹ قسمت و بخش ثروت دنیا را در اختیار دارند. بنابراین، نام خریدار نیز احتمالا فاش نخواهد شد. عمارتی شاهانه در توسکانی و همچنین حیاتی با معماری قرون وسطا با برج و همچنین کلیسای کوچک؛ باغ‌هایی به سبک ایتالیا با درختان نخل و همچنین بوته‌های تزیین شده و همچنین طراحی داخلی با سنگ مرمر و همچنین نقاشی‌های سقفی. به عبارتی می‌قدرت گفت مکانی رویایی جهت برپایی یک جشن عروسی تمام عیار، بدون آنکه جای هیچ‌گونه نگرانی جهت محل استراحت مهمان‌ها وجود داشته باشد. 
 
فردی یا شخصی که مسئول فروش آن منزل و خانه می باشد می‌گوید: «آن منزل و خانه خیلی زیاد زیبا می باشد. انگار تو وارد یک دنیای دیگر شده‌اید. هزاران گراز وحشی و همچنین گوزن کوچک، تاکستان، درخت‌های زیتون و همچنین مزارع حبوبات وجود دارد. اینجا دائما ساکت می باشد.» 
 

2974 494 (تصاویر) بزرگترین خانه دنیا به فروش می‌رسد

 
از دهه ابتداییِ قرن پانزده، آن عمارت در دست خانواده پیکولومینی بوده تا آنکه مالکان کنونی آن عمارت حدود ۳۰ سال شمسی پیش، آن منزل و خانه را خریداری کردند. گفته می‌می شود گالیله پهناور و بزرگ در برج آن عمارت بوده و همچنین از همین زاویه آسمان را نظاره‌گر بوده می باشد. 
 

2975 334 (تصاویر) بزرگترین خانه دنیا به فروش می‌رسد

 
با توجه به اطلاعات نشر یافته شده شده در پایگاه therichest.com، بزرگترین منزل و خانه دنیا ۲٫۱۵ میلیون فوت مربع مساحت دارد. آن منزل و خانه متعلق به سلطانِ کشور برونئی می باشد و همچنین ۱۷۸۸ اتاق، ۲۵۷ حمام، پنج استخر، ۱۱۰ پارکینگ اتومبیل، سالن پذیرایی مجلل و همچنین یک مسجد پهناور و بزرگ به ظرفیت ۱۵۰۰ فرد یا شخص دارد. نرخ تخمینی آن هم ۱٫۴ میلیارد پوند می باشد. 
 

http://www.yjc.ir/fa/news/5156814/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AF
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : (تصاویر) بزرگترین منزل و خانه دنیا به فروش می‌رسد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *