یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / تشخیص شخصیت از روی واکنش مغز به کلمات

تشخیص شخصیت از روی واکنش مغز به کلمات

تشخیص شخصیت از روی واکنش مغز به کلمات

%name تشخیص شخصیت از روی واکنش مغز به کلماتبه به گفته مهر، تیمی از محققان در مرکز زبان، مغز و همچنین شناخت ایالت باسک اسپانیا سیگنالهای مغزی ۴۵ داوطلب را در حین خواندن کلمات مخفف نظیر FBI و همچنین DVD مورد مطالعه دقیق قرار دادند تا بتوانند از روی بررسی کردن واکنش مغز آنها به آن عبارات، پی به شخصیت تک تک آن اشخاص ببرند.

آنها جهت آن منظور از برنامه جذاب و جالب و خوب های رایانه ای جهت تشخیص تفاوت دیدگاهها در میان آن اشخاص بهره بری و استفاده کردند. نقطه جذاب و جالب توجه اینجا بود که واکنش آن اشخاص به عبارتهای مشخص آنقدر متغایر و متفاوت بود که برنامه جذاب و جالب و خوب های مورد بهره بری و استفاده با ضریب درستی ۹۴ قسمت و بخش عمل کردند.

نتایج آن بررسی کردن نشان داد که از امواج مغزی نشر یافته شده شده در حین شنیده شدن کلمه ای خاص می قدرت پی به شخصیت اشخاص برد.

آن دستاورد جدید در مواردی نظیر به کارگیری اشخاص در سیستمهای امنیتی که شخصیت و همچنین هویت درونی اشخاص از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد کاربرد بسیاری خواهد داشت.

در آن بررسی کردن محققان بر روی نقطه ای از مغز داوطلبان متمرکز شدند که با خواندن و همچنین تشخیص کلمات در ارتباط می باشد. بدین ترتیب آنها توانستند سیگنالهایی را مورد بررسی کردن قرار دهند که از روی آنها می قدرت حدسهای دقیقتری ارایه نمود. پیش بینی می می شود در بعدی ای نزدیک از آن دستاورد جدید در مسائل مهمی نظیر استخدام خلبانها و همچنین یا نیروهای امنیتی بهره بری و استفاده می شود.

http://migna.ir/vdcauwne.49n6m15kk4.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : تشخیص شخصیت از روی واکنش مغز به کلمات

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *