پنج شنبه , آذر ۲۳ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / ترفندهای ساده برای کنترل وزن

ترفندهای ساده برای کنترل وزن

نکات مهم و ترفندهای ساده جهت کنترل وزن

بدیهی می باشد کاهش وزن، کار ساده‌ای نیست و همچنین بعد از رسیدن به وزن مطلوب نیز مرحله مهم بعدی آن می باشد که بتوانید وزن خود را کنترل کرده و همچنین تناسب اندام‌تان را حفظ کنید.

به نقل از هلث‌دی نیوز، شبکه اطلاعات کنترل وزن چند عادت سالم را جهت حفظ وزن مناسب پیشنهاد می‌کند که به شرح زیر می باشد:
– به عادات سالم در الگوی زندگی هر روز خدا خود تنوع بدهید. جهت مثال ورزش‌ها و همچنین فعالیت‌های جدید را بیاموزید و همچنین انجام دهید و همچنین در رژیم غذایی هر روز خدا خود نیز از خوردنی‌های سالم و همچنین متنوع بهره بری و استفاده کنید.
– جهت مواقعی که موفق می‌شوید وزن‌تان را کم کنید به خودتان پاداش بدهید.
– هنگام و زمانی که در زندگی دچار مشکل می‌شوید دنبال راه‌حل‌های خلاقانه بگردید تا برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مفید روزمره‌تان متوقف نشوند. مثلا در صورتی که هوا بد می باشد یا در صورتی که دچار آسیب‌دیدگی شده‌اید می‌توانید در تمرینات اسپورت و ورزشی خود خلاقیت به خرج دهید و همچنین به جای آن که تمرینات را جهت مدتی رها کنید، سبک آنها را به گونه‌ای تغییر دهید که جهت شرایط موجود مفید باشند.
– جهت سفر بسته‌های غذایی و همچنین میان‌وعده‌های سالم تهیه کنید یا رستوران‌های مطمئن را که غذاهای سالم دارند شناسایی نمایید.
– هر چند وقت یک بار اهداف سلامتی خود را ارزیابی مجدد کنید و همچنین خود را به شیوه‌های جدید به چالش بکشید. مثلا یک خوردنی ناسالم را به روش کامل از رژیم غذایی خود حذف کنید یا بعضی روزها اکثرا و بیشتر ورزش کنید.

http://migna.ir/vdcc10q1.2bqx18laa2.html
بهترین خبرهای اسپورت و ورزشی : نکات مهم و ترفندهای ساده جهت کنترل وزن

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *