پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / مقالات / تبدیل امکانات پنهان به درآمد

تبدیل امکانات پنهان به درآمد

هر کسب کاری دارای ی هایی دارد که حاوی اتومبیل آلات، تجهیزات لوازم طلب هایش از مشتریان است. علاوه بر این دارای ی های سنتی، اکثرا ٌ ی های پنهان زیادی دارید که اقطعا ل دارد تهم اکنون هرگز به بهره برداری از آنها فکر نکرده باشید. دارای ی هایی نظیر دانش موجود در کسب و کار، مهارت کارکنان، وقت بیکاری در بخش خدمات، محصولات خارج از رده، حتی کارتن های حمل نقل محصولات ، از عبارت این موارد می‌باشد.

1000100 b تبدیل امکانات پنهان به درآمد
راهنمای کسب درآمد میلیونی

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

تمام اینها، ی های ارزشمند ی می باشند که می توانند به راحتی به پول ارزیابی تبدیل شوند. این فصل به شما کمک می نماید آنها را بشناسید مجموعه را جهت کسب سود از آنها آماده بکنید .
شناسایی دارای ی های پنهان

برای شناسایی دارائی های پنهان، بایستی از دید یک بازاریاب یا فروشنده ، به این امکانات نگاه بکنید ، نه با دید حسابدار. در اینصورت پیدا کردن دارای ی های غیر معمول در کسب کارتان بسیار زیاد آسان تر خواهد شد. چراکه سرانجام بدنبال ی هایی هستید که افراد دیگر با رضایت برای آنها پول بپردازند. قدم اول این نیست که از خود بپرسید “چه چیزهای ارزشمند ی دارید؟”، بلکه از خود بپرسید “صاحبانبقیه کسب کارها به چه چیزی نیاز دارند؟ آنها به دنبال چه می گردند؟” در حالیکه فهرست زیاد از جوابهای ممکن جهت این سئوال وجود دارد، فکر بکنید که بقیه کسب و کارها در صنعت یا شهرتان جهت چه چیزی پول خرج می کنند، به نقد چند مورد بپردازیم.

دسترس ی به مشتریان ؟ اگر کسب کارهای دیگر بدنبال دسترس و نگرانی ی به مشتریان شما هستند ، پس دارای ی های پنهان شما، می تواند حاوی این موارد باشد: محیط تبلیغاتی موجود روی کارتن های حمل و نقل، چیزهایی که شما در کیسه های خریدارانتان میگذارید ، پاکتهای فاکتورها، اتیکت های چسبان کیفهای دستی برای کالایتان فهرست آدرسها، و واگذاری اختیارجهت برگزاری کارگاه‌های آموزش ی عصرانه در محل کارتان.

فروش ارزان کالاها یا حراج خدمات دارید؟ در این صورت به لیست دارای ی‌های پنهان خود، موجودی محصولات خارج از رده در انبار، زمان بیکاری/خواب تسهیلات تولید (زمانی‌که شما می توانید کالاهای ارزان تری با استفاده از مواد باقیمانده تولید بکنید )، محصولات عمده ای که می خواهید سفارش دهید، ولی به فردی دیگر نیاز دارید تا مجموع سفارش به تعداد حداقل مورجهان ز برسد، و زمان بیکاری در بخش های مختلف که به شما اجازه می دهد کارمندان را برای ارائه خدمات به کسب کارهای دیگر اختصاص دهید

از تخصص خوب ی در حرفه خود برخوردار هستید؟ در این صورت می توانید مهارت خود (و هم کارکنان) را از طریق خدمات مشورتی، مشاوره ای سمینارهای تلفنی کارگاه‌های روش ی و موارد ی مشابه، به درآمد تبدیل بکنید .

توجه می بکنید که چگونه می توان با اندیشیدن در مورد نیازهای صاحبان کسب کار، دارای ی های ارزشمند را معین کرد؟ مجموعه های دیگر همین طور ممکن است به موارد زیر نیاز داشته باشند.

– امکان تبلیغات کم تعرفه

-چیزی که خودشان نمیتوانند بخرند یا تولید کنند

-محصولات خدمات اضافی که می توانند به مشتریان بفروشند

-کمک جهت مذاکره در معلت ات

-یاری جهت پیدا کردن کارمندان مناسب

– مصرف ازکارگران پاره زمان در مناسبتهای خاص

-تهیه تبلیغات مطمئن جهت روزنامه های محلی

– روش روش‌های فروش تاثیر گذار

-دانش اینترنت

-استفاده پاره از امکانات ارسال کالا ، آشپزخانه، اتومبیل آلات کارخانه ، اتاق کنفرانس یا دفتر کار، ارسال مکرر آگهی ها غیره

اما همه این موارد ، چیزهایی هستند که صاحبان دیگر مجموعه ها به آن نیازمندند. اما استفاده کنندگان و مشتریان چه چیزهایی میخواهند که شما میتوانید در بین ی های پنهان بیابید؟

شخصی که کارها را مدیریت نماید . می توانید پرسنل خدماتی را جهت کار ‌های خانگی استفاده کنندگان در صبح یا روزهای تعطیل که کارشان کمتر است به کار گیرید؟ آیا می توانید از روی فهرست تأمین کنندگان دریابید کهبقیه کسب کارها چه نوع خدماتی ارائه می‌کنند که شما نمی توانید انجام دهید؟ آیا میتوانید گوشه ای خالی از ساختمانتان را به مرکز واگذاری تبدیل بکنید که آنرا به شرکـت های دیگر اجاره میدهید تا درتعطیلات به سازمان دادن امور مالی مردم ،وضع ظاهری یا شغل آنها بپردازند؟
امکانات بیشتر با نرخ کمتر. می توانید برای محصول مازاد در انبار، خدمات در های رکود، یا اشتراک سالانه مشتریان در صورت پرداخت کامل تعرفه اشتراک، تخفیف قائل شوید؟
زمان آزاد بیشتر، فرصت بیشتر با خانواده بودن، زمان تفریح بیشتر. آیا می توانید بخشی از امکانات خود را به روش گاه تبدیل کرده برنامه تفریحی منحصر بفردی را به فروش برسانید؟ آیا می توانید برخی از کارمندان خود را جهت ارائه خدمات به گروه های خانوادگی بکار گیرید؟ آیا می توانید با مصرف از خط محصول فعلی خود، کالاها یا خدمات دیگری برای تولید کیت سرگرمی بسازید؟

شغلی رضایت بخش. برخی از مشتریان آرزو دارند آنچه شما انجام می دهید را انجام دهند؟ چنانچه چنین است، می توانید تجربیات شخصی تان را عرضه بکنید به این مشتریان کمک کنید کسب کار خود را به یاری الگوی کاری شما راه اندازی کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *