چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / تاثیر عجیب محل کاربر سلامت پوست

تاثیر عجیب محل کاربر سلامت پوست

تاثیر عجیب محل کاربر سلامت پوست

3070333 289 تاثیر عجیب محل کاربر سلامت پوست

کارشناسان نظر دارند محل زندی اشخاص و همچنین حتی محل کار آنها می‌تواند به شدت بر سلامت پوست آنها اثرگذار باشد.

 

گفتنی می باشد، بر اساس تحقیقات گرفته شده آلودگی هوا در مرکز شهرها و روستاها می‌تواند باعث بروز مشکلاتی مانند اگزما بر روی صورت اشخاص می شود.

 

بررسی کردن‌ها نشان می‌دهند، نشانه ها و علائم اگزما در آن حالت می‌تواند به شکل قرمز شدن صورت، التهاب، خارش، پوست ترک خورده، درد در ناحیه صورت و همچنین حتی بروز استرس در سلول‌های عصبی پوست، حساسیت به انواع صابون‌ها، مواد شوینده، آرایشی و همچنین حتی مواد غذایی می شود.

 

کارشناسان نظر دارند زندگی در مرکز شهرها و روستاها همچنین و علاوه بر ساخته یا ایجاد مشکلاتی مانند افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی، بیماری‌های قلبی و همچنین سرطان بشدت بر سلامت پوست و همچنین مو اثر مخرب از خود به جای می‌گذارد.

 

پژوهشگران نظر دارند زندگی در مرکز شهرستان می‌تواند باعث خشکی پوست می شود، زیرا پوست جهت سالم ماندن مستلزم و نیاز به مقدار و اندازه و میزان معینی از رطوبت، گرفتن چربی مورد مستلزم و نیاز و همچنین همینطور ویتامین‌های ضروری دارد.

 

پوست خشک به دلیل وجود شکاف بین سلولی به میکروب‌ها، باکتری‌ها و همچنین مواد حساسیت‌زا اجازه وارد شدن به بدن و همچنین تحریک پوست را می‌دهد.

 

کارشناسان توصیه می‌کنند، اشخاص در مرکز شهرستان همچنین و علاوه بر شستشوی پوست خود با مواد شوینده درمانی جهت محافظت از پوست به پزشک متخصص رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین همینطور رژیم غذایی شامل مقادیر کافی میوه و همچنین سبزیجات را در برنامه جذاب و جالب و خوب هفتگی خود قرار دهند.

http://migna.ir/vdccmsq1.2bqxi8laa2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : تاثیر عجیب محل کاربر سلامت پوست

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *