جمعه , شهریور ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / مقالات / :تاثیر جراحی پرینورافی بر رضایت جنسی زنان

:تاثیر جراحی پرینورافی بر رضایت جنسی زنان

%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C %D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C 300x300 :تاثیر جراحی پرینورافی بر رضایت جنسی زنان

جراحی زیبایی واژن
doctorkhalili}

تاثیر جراحی پرینورافی بر رضایت جنسی زنان :

غریزه جنسی از موارد ی است که همواره با آدم همراه است ، این مسئله از بزرگترین موارد ی است که زندگی اجتماعی وفردی شخص را تحت تاثیر قرار می دهد .

همزمان با پیشرفت تکنولوژی خواسته های بشری متنوع تر و نو تر می شود ، پس رابطه جنسی را می توان به نوعی جز رده ی نیازهای فیزیولوژیک دانست .

بعد از برقراری رابطه جنسی و انجام دادن زایمان های زیاد طبیعی مجرای واژن دچار تغییر اندازه شده که این امر سبب گشاد شدن واژن و مساله اتساع واژن می شود .

با تغییر اندازه مجرای واژن گشاد شدن آنها عدم لذت شخص و شریک جنسی در وقت مقاربت می شود ، برای حل موارد واژن راه های گوناگونی ارائه شده است که در این مطلب اصلاح با جراحی پرینورافی را بیان می کنیم .

عمل پرینورافی چیست ؟

عمل پرینورافی در واقع عمل ترمیمی محسوب می شود (به عمل پرینورافی در بازبینی عام تنگ کردن واژن می گویند .) هدف از انجام تنگ کردن واژن کاستن سایز واژن است ، دکتر لیلا خلیلی کارشناس زنان و زایمان به بانوان عزیزی که این جراحی را انجام می دهند پیشنهاد می شود تا ۴۵ساعت بعد از عمل مقاربت جنسی انجام ندهند ، پس از عمل پرینورافی درد اندکی وجود دارد که با مصرف مسکن ها می توان آن را کنترل نمود .

در جراحی پرینورافی دیواره های پشتی واژن را به یکدیگر نزدیک می نمایند ، در این عمل ترمیم در قسمت بیرونی واژن است .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان به بانوان توصیه می نماید که تنگ کردن واژن را بیش از اندازه انجام ندهند زیرا این امر سبب می شود که واژن زیاد تنگ شده در نتیجه دخول به سختی درد همراه است پس این امر خودش سبب کم شدن میل جنسی می شود .

بانوان محترم باید به این نکته توجه نمایند اگر تنگ کردن واژن بیش از اندازه باشد علاوه بر تشدید سردی زوجین سبب وارد شدن صدمات جبران ناپذیری به کیان محبت داخل خانواده می شود .

تحقیقات و مطالعاتی که پزشکان کارشناس زنان و زایمان انجام داده اند ثابت کرده است که خیلی مهم ترین علت در جواب جنسی زنان ضعف کشیدگی عضلات پوبوکوفردی ژئوس است .

لذت بانوان از رابطه جنسی از بخش عضلات نواحی کنار واژن انشعاب می گیرد انقباض عضلات پوبوکوفردی ژئوس و ایسکیوکاورنوزا و بولبوکاورنوزا یکی از عوامل ارگاسم بانوان است ، این عضلات به لذت بخش بودن رابطه جنسی زنان کامل شدن ارگاسم بانوان یاری شایانی می نماید اگراین عضلات دچارآتروفی و شل شدن شده باشند اختلال در رضایت مندی جنسی به وجود می آید .

با بازبینی نمودن شل بودن عضلات و یا قوی نمودن عضلات می توان بسیاری از مشکلات ی را که در مقاربت جنسی وجود دارد را برطرف نمود .

در علم پزشکی عضلات پوبوکوفردی ژئوس را عضلات عشق و لذت می نامند ، زیرا حس جنسی در انقباض این عضله تاثیر به سزایی دارد .

بانوانی که مساله شلی عضلات کف لگن را دارند عدم رضایت جنسی سبب افسردگی ناآسان شدن آنها می شود که این امر سبب می شود که خواستار عمل پرینورافیشوند .

دکتر لیلا خلیلی جراح زیبا یی زنان ، جراحی پرینورافی را جهت رفع گشادی واژن به بانوان توصیه می کنند زیرا انجام دادن این عمل می تواند به آنها یاری کند تا بسیاری از موارد آنها رفع گردد .

انجام جراحی پرینورافی تحت بی حسی موضعی و یا سبک عمومی صورت می گیرد ، مدت زمان عمل اکثرا ٌ کوتاه است و مابین نیم تا ساعت متغیر است .

بانوانی که افتادگی مثانه و رحم را دارند می توان با مصرف ازآموزش جراحی در جلسه مساله آنها را حل نمود .

از مزیت های عمل پرینورافی علاوه بر کوتاه بودن زمان عمل تسریع دراصلاح ی است ، بیمار بعد از گذشت سه روز می تواند کار های روزانه را از سر بگیرد .

بارزترین ویژگی این جراحی بی عارضه بودنروش است . در عمل پرینورافی بهترین نتایج زیبا یی حاصل می شود .

این جراحی را می توان همزمان با تزریق چربی در لابیا انجام داد ، علاوه بر آن رفع تیرگی ناحیه تناسلی با این جراحی میسر است .

چه افرادی کاندیدای عمل ترمیم و زیبا یی واژن می باشند ؟

اکثرا ٌ خانم هایی که به بالا رفتن سن و یا زایمان های زیاد دچار شلی واژن شده اند می توانند به کمک این عمل زیبا یی واژن را تنگ کنند جهت تکمیل آن عمل لابیاپلاستی را انجام دهند. گاهی از دلایل ظهور بیماری افتادگی شلی رحم بدین صورت اند:

سن بالا
چاقی
سرفه مزمن
یبوست های مکرر
تومورهای لگنی
همچنین گاهی از علائم افتادگی رحم عبارتند از:

حس فشار در لگن
حس پری در زیر دل
حس کشش در ران ها
احساس کشش در ناحیه ی تحتانی کمر
تکرر ادرار
درد حین رابطه جنسی
یبوست
گاهی افراد نیز در زمان برقراری رابطه جنسی دچار مساله می شوند و به ارگاسم نمی رسند. این افراد نیز می توانند با انجام این جراحی این مساله را حل نمایند.

همچنین به برخی از خانم هایی که دارای تیرگی ناحیه ی تولید مثل می باشند می توانند با انجام این جراحی مساله را برطرف کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *