چهارشنبه , فروردین ۶ ۱۳۹۹
خانه / مقالات / بیو گرافی عکـس های مهرداد صدیقیان

بیو گرافی عکـس های مهرداد صدیقیان

بیو گرافی و عکس جالب های مهرداد صدیقیان
13618779043 بیو گرافی  عکـس های  مهرداد صدیقیان
عکس جدید بازیگران

نام : مهرداد
فامیل : صدیقیان
مکان تولد : تهران(بهمن ماه ۱۳۶۷)
مدرک تحصیلی : دیپلم ریاضی

مهرداد صدیقیان متولد بهمن ماه ۱۳۶۷ در تهران است ، از کودکی کار تئاتر را به صورت غیر پیشرفته در مدرسه انجام می داده.اولین موفق یتش این بود که سرپرست گروه تئاتر در مدرسه شده در مسابقات بین مدارس مقام اول را کسب کرده و بعد چند بار دادن آزمایش بازیگری در سال ۸۴ برای فیلـم عصر جمعه مونا زندی آزمایش می دهد قبول می شود، ورودش به سینما آسان بوده این را به حساب شانس بهتر ش می گذارد از عبارت کار های هنری اش عبارتند از : عصر جمعه (مونا زندی)، اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد)، دیوار (محمدعلی طالبی) حیران (شالیزه عارفپور) و در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه سقوط یک فرشته است.

مهرداد صدیقیان بازیگر سینمای ایران کار خود را با گیم در فیلم دیدنی عصر جمعه مونا زندی شروع کرد . وی که جوانی مستعد و باهوش در امر بازیگری است گوی سبقت را از هم سالان خود ربود و در آزمایش فیلم زیبا عصر جمعه برگزیده شد و با گیم خوب شروع به کار کرد . ولی بخت با او یار بود بار دیگر توانست در بین ٣٠٠ نفر خودی نشان دهد برای بازی در فیلـم اتوبوس شب کیومرث پوراحمد انتخاب شد . اتوبوس شب که سکوی پرتابی برای وی محسوب می شد جایزه ی بازیگر نقش اول مرد جشن خانه ی سینما را در سال ١٣٨۵ برای او به ارمغان آورد او توانست استعداد نبوغ را به همگان ثابت نماید و نظر بسیار از بزرگان سینما را به خود جلب نماید . گیم روان و قابل قبول او مقابل گلشیفته فراهانی در فیلم جذاب دیوار بار دیگر مورد توجه و استقبال قرار گرفت . آینده درخشانی که در انتظار اوست وی را به مارلون براندو ایران مبدل خواهد کرد .

زندگی شخصی
مهرداد صدیقیان مطالعه بسیاری در مورد سینما دارد و به تنهایی و بدون هیچ پشتوانه ای وارد سینما شده است . ساعتها برای تست دادن پشت در دفاتر سینمایی معطل می مانده و در کل آدم سمجی است ! از فیلم جذاب های محبوب او سینما پارادیزو است و از بازیگران محبوبش مارلون براندو خسرو شکیبایی و کیت بلانت شت . اهل مصاحبه نیست . دیپلم ریاضی دارد قصد دارد مترجم شود .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *