چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / بیماران مزمن به کجا مسافرت کنند؟

بیماران مزمن به کجا مسافرت کنند؟

بیماران مزمن به کجا مسافرت کنند؟

3056257 752 بیماران مزمن به کجا مسافرت کنند؟دکتر نجفی ریاست سندیکای صنایع داروسازی انسانی گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: افرادی که بیماری مزمن دارند، از مکانهای شلوغ پرهیز کنند.
او همچنین ادامه داد: اشخاص با ناراحتی‌های مزمن مسیر شمال کشور را که در ایام عید ترافیک سنگین دارد انتخاب نکنند و همچنین از مکان‌های خلوت‌تر جهت مسافرت بهره بری و استفاده کنند. او همچنین افزود: اشخاص با معظلات و مسائل و مشکلات جسمی و همچنین ناراحتی‌های مزمن در ایام نوروز، با توجه به وسعت گسترده ایران از جاهایی بهره بری و استفاده کنند که آب و همچنین هوای خوب دارد ولی کمتر شلوغ می باشد.

نجفی در ادامه متذکر شد: ناراحتی‌های مزمن شامل بیماران قلبی و همچنین عروقی، بیماران دیابتی، بیماران که از افزایش فشار خون رنج می‌برند، بیماران سرطانی، بیمارانی که از جهت حرکت دچار معظلات و مسائل و مشکلات جسمی خواهند بود، بیماران هموفیلی و همچنین تالاسمی می باشد.

نجفی آن نقطه را نیز عنوان کرد: بیماران مزمن اولا داروهایشان را دائما همراه خود داشته باشند، دوما از جاهای شلوغ و همچنین پرترافیک و همچنین همچنین سفر به کوهستان و همچنین کوه‌هایی با ارتفاع بالا، پرهیز کنند، زیرا تغییر فشار ساخته یا ایجاد شده و همچنین هنگام و زمانی که فشارهوا جابجا می‌می شود، باعث ناراحتی آن بیماران مخصوصا بیماران فشار خونی، خواهد شد.

او همچنین در ادامه افزود: در صورتی که اشخاص با بیماری‌های مزمن نیت و اراده سفر به کویر را دارند اولا داروهایشان را همراه خود ببرند و همچنین به همراه یک راهنما بروند تا دچار مشکل نشوند، دوما از آن هم‌جا که تغییر درجه حرارت در کویر خیلی زیاد بالاست، مخصوصا در شب خیلی زیاد سرد می باشد، اشخاص پوشش مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را همراه داشته باشند.

http://migna.ir/vdcjmyet.uqeyvzsffu.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : بیماران مزمن به کجا مسافرت کنند؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *