شنبه , تیر ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / علمي پزشكي / برخی متقاضیان جراحی زیبایی بینی دچار اختلال بدریخت انگاری هستند

برخی متقاضیان جراحی زیبایی بینی دچار اختلال بدریخت انگاری هستند

برخی متقاضیان جراحی زیبایی بینی دچار اختلال بدریخت انگاری خواهند بود

81592461 6424750 برخي متقاضیان جراحی زیبایی بینی دچار اختلال بدریخت انگاری هستندبه به گفته ایرنا از دبیرخانه پنجمین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی، دکتر محسن نراقی در حاشیه پنجمین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و همچنین جراحی پلاستیک صورت که در مرکز همایش های رازی تهران در حال نمایش می باشد، افزود: از خصوصیات بدریخت انگاری اظهار ناراحتی بیمار تناسبی با نوع بدشکلی خفیف ندارد و همچنین فرد بیش از حد نگران ظاهر خود می باشد بطوری که ساعت های بسیاری را صرف اشتغال ذهنی به آن مقوله می کند.

او همچنین ادامه داد: آن بررسی به تازگی توسط انجمن تحقیقات راینولوژی ایران و همچنین با هدف بررسی کردن مقدار و اندازه و میزان اختلال بدریخت انگاری در متقاضیان اعمال جراحی پلاستیک در کشور انجام شده می باشد.
رییس پنجمین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و همچنین جراحی پلاستیک صورت با یادآوری آن که اشخاص دچار آن اختلال بیشترین نمود اختلال را در صورت و همچنین در بین افراد صورت بیشترین عامل نازیبایی خود را مرتبط به بینی می دانند، تصریح کرد: درمان های روانشناختی جهت آن بیماران می تواند آنها را از جراحی های بی پس نتیجه آن می شود که نجات دهد.

او همچنین همچنین گفت: در بررسی کردن آن اشخاص مشخص شد که بینی آنها نیازی به عمل جراحی نداشته و همچنین تنها تصور منفی که آن عده از چهره خود داشته اند، آنها را به سمت کلینیک های زیبایی سوق داده می باشد.
نراقی یادآور شد: تجربه نشان داده می باشد به دلیل آنکه منشاء بدریخت انگاری باره روانی دارد حتی در صورت انجام اعمال جراحی زیبایی موفقیت آمیز ، آن تیم از اشخاص از پس نتیجه آن می شود که عمل راضی نخواهن بود و همچنین تصویر نازیبایی از چهره خود تصور می کنند.
پنجمین کنگره خاورمیانه ای راینولوژی و همچنین جراحی پلاستیک صورت از روز جمعه (۱۱ اردیبهشت ) در مرکز همایش های رازی تهران شروع به کار کرد و همچنین تا روز ۱۳ اردیبهشت ادامه دارد.

http://migna.ir/vdci3yap.t1auu2bcct.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : برخی متقاضیان جراحی زیبایی بینی دچار اختلال بدریخت انگاری خواهند بود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *