دوشنبه , آذر ۲۰ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / برای من کار نکردن از هر شکنجه‌ای بدتر است

برای من کار نکردن از هر شکنجه‌ای بدتر است

جهت من کار نکردن از هر شکنجه‌ای بدتر می باشد

بهرام ابراهیمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛

با وجود کارهای متعددی که داشتم، هنوز بعد از آن همه سال شمسی جهت حضور در یک کار استرس دارم. اعتبار و همچنین آبروی آن چند سال شمسی برایم مهم می باشد.

3256386 839 برای من کار نکردن از هر شکنجه‌ای بدتر است
بهرام ابراهیمی بازیگر تلویزیون، تئاتر و همچنین رادیو در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار رادیو تلویزیون تیم
فرهنگی باشگاه خبرنگاران
 
گفت: از ۱۰ سالگی کسب و کار خود را در تئاترهای مدرسه شروع کردم و همچنین از سال شمسی ۷۴ به سفارش مرحوم احمد آقالو به جمع بازیگران جدید رادیو پیوستم و همچنین با بازی در دیدن کردن و نمایش «رستم و همچنین سهراب» به روش رسمی کسب و کار خود را در مرکز آغاز کردم.

او همچنین افزود‌: از سال شمسی ۷۰ به عنوان کارشناس بازیگری می‌کردم. 

او همچنین در خصوص تفاوت تئاتر و همچنین رادیو گفت: هدف تئاتر و همچنین رادیو هر‌دو اجرای دیدن کردن و نمایش می باشد، تنها و فقط از لحاظ مدیوم فرق می‌کند. سرعت عمل در رادیو اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین در تئاتر فرصت بیشتری جهت تمرین داریم.

او همچنین افزود: در رادیو تنها از صدا بهره بری و استفاده می‌کنیم، ولی در صحنه از ۵ حس ممکن و همچنین چهار حس تماشاگر را درگیر می‌کنیم.

او همچنین در خصوص راز ماندگاری بازیگر دیدن کردن و نمایش رادیویی اظهار داشت: مطالعه، گوش دادن به موسیقی، دیدن نقاشی جهت ماندگاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تا کمک کنند کاری را به خوبی اجرا کنیم.

بازیگر «مرد بارانی» گفت: با وجود کارهای متعددی که داشتم، هنوز بعد از آن همه سال شمسی جهت حضور در یک کار استرس دارم. اعتبار و همچنین آبروی آن چند سال شمسی برایم مهم می باشد.

او همچنین در خصوص اوضاع تئاتر مطرح کرد: در تئاتری که دولتی می باشد بایستی و حتما حمایت دولتی هم داشته باشد، شرایط خیلی بدی دارد معلوم نیست چه اتفاقی در تئاتر ما رخ میِ‌دهد، دستمزد‌های پایین و همچنین کارهایی که ریشه درستی ندارند.

بازیگر «همه‌چیز آنجاست» مطرح کرد: در کارهای عکسی حاضر نیستم هر کاری را انجام دهم کارگردان، فیلمنامه و همچنین تیم بازیگری برایم حائز اهمیت می باشد.

او همچنین در خصوص تدریس گفت: مدتی تدریس می‌کردم هنر جویان جوون آن هم‌روش که بایستی و حتما وقت، انرژی و همچنین عشق بگذارند آن کار را انجام نمی‌دهند، به همین دلیل من هم حوصله ندارم با چنین هنرجویانی کار کنم و همچنین دو سالی می باشد تدریس نمی‌کنم.

ابراهیمی همچنین در مورد کاربرد نمایشنامه‌های خارجی در رادیو گفت: در دیدن کردن و نمایش رادیویی آثار نمایشنامه‌نویسانی را اجرا می‌کنیم که امتحان پس داده خواهند بود، در میان نمایشنامه‌نویسان و همچنین رمان‌نویسان خارجی هم کارهای ضعیفی وجود دارد تا جایی که خودشان جهت بعضی از آثار اصطلاح شهروندان و مردم شهر‌زده را به کار می‌برند.

ابراهیمی اظهار داشت: رادیو جهت من امکان آشنایی با اسطوره‌هایی زیرا و به درستی که مرحوم احمد آقالو، صدرالدین شجره، مرحوم خسرو فرحزادی، رامین فرزاد، مظفر مقدم، همایون ایرانیوی و همچنین برادران عمرانی و همچنین … را ساخته یا ایجاد کرد، از طریق رادیو همچنین با نویسندگانی جوون آشنا شدم، از دیگر موضوعاتی که حضور در رادیو جهت من بارز کرد، آن بود که رادیو با اشخاص روشن‌دل ارتباط بهتر و همچنین بیشتری برقرار می‌کند تا جایی که یکی از آن عزیزان در یک ملاقات حضوری مرا از روی صدایم شناختند، کاملاً معلوم بود که همه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های رادیو را می‌شنوند  و همچنین می‌شناسند.

او همچنین در خصوص کارهای جدید گفت: کار نکردن جهت من از هر شکنجه بدتر می باشد از ماه اردیبهشت کارهای رادیویی اکثرا و بیشتر شده می باشد.

در حال حاضر، در حال تمرین «دیدن کردن و نمایش مجموعه منتخب هیچکاک» جهت اجرای رادیویی هستم. آن دیدن کردن و نمایش به کارگردانی میکائیل شهرستانی می باشد.

در پایان آرزوی خود را اینگونه گفتن کرد: پرباری، پرشوری، پرکاری، را جهت رادیو آرزو می‌کنم.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5225216/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B1-%D8%B4%DA%A9%D9%86%D8%AC%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
جدید و تو و تازه ترین خبرهای فرهنگی و اجتماعی : جهت من کار نکردن از هر شکنجه‌ای بدتر می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *