یکشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / برای تسکین درد کمر "استامینوفن" توصیه نمی‌شود

برای تسکین درد کمر "استامینوفن" توصیه نمی‌شود

جهت تسکین درد کمر "استامینوفن" توصیه نمی‌می شود

%name برای تسکین درد کمر "استامینوفن" توصیه نمی‌شودمحققان اظهار کردند: بازبینی اطلاعات مرتبط به ۱۳ مطالعه نشان می‌دهد مصرف داروی استامینوفن در کاهش درد کمر موثر نیست.
مهندسین و متخصصین استرالیایی گفتن کردند: در آن مطالعه جدید نتایج بدست آمده در ۱۳ بررسی کردن را که در ارتباط و رابطه با تاثیر مصرف داروی استامینوفن در کاهش درد کمر و همچنین درمان التهاب مفاصل زانو و همچنین لگن انجام گرفته‌بود، مورد بازبینی قرار گرفت. التهاب مفاصل و همچنین درد کمر از دلایل اصلی ناتوانی و همچنین معلولیت اشخاص در جهان به حساب می‌آید که به تا حال مصرف استامینوفن جهت درمان آن دو عارضه توصیه می‌شده می باشد هرچند در مورد موثر بودن آن دارو و همچنین مقدار و اندازه و میزان مناسب مصرف آن هم تردید‌هایی وجود داشت.

به نقل از ایسنا به نقل از هلث‌دی نیوز، محققان استرالیایی با بررسی کردن اطلاعات بدست آورده دیدن کردند: در افرادی که از درد کمر رنج می‌برند مصرف قرص استامینوفن نمی‌تواند در کاهش ناتوانی فرد و همچنین بهبود اوضاع جسمی بیمار تاثیری داشته باشد. همچنین در افرادی که از عارضه التهاب مفاصل زانو و همچنین لگن رنج می‌برند،‌ داروی استامینوفن می‌تواند تاثیر خیلی زیاد ناچیزی به همراه داشته باشد.

http://migna.ir/vdciuzap.t1auw2bcct.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : جهت تسکین درد کمر "استامینوفن" توصیه نمی‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *