چهارشنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / بدترین گناه چیست؟

بدترین گناه چیست؟

بدترین گناه چیست؟

بعضی ها با افتخار گناه می کنند. آن جنگ با خداوند تبارک و تعالی و همچنین شمشیر به روی خداوند تبارک و تعالی کشیدن می باشد. یعنی همه عالم بدانید که من به آن گناهم اقتدار و همچنین افتخارم را نشان می دهم. کسی که با افتخار می کند خطرناک می باشد…

3218115 205 بدترین گناه چیست؟به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار قرآن و همچنین عترت باشگاه خبرنگاران؛در ادامه نکاتی از سخنان حجت الاسلام بی آزار تهرانی را در هیئت محبان الحسن(ع) بخوانید؛

_  فرازی می باشد در دعای کمیل که می فرماید خدایا ببخش گناهانی که موجب می می شود وجاهت و همچنین آبروی انسان ریخته می شود. قاعده پروردگار در آن عالم آن روش می باشد که یک سترو پوششی و همچنین لطفی را شامل همه شهروندان و مردم شهر کرده می است و خواهد بود.آن لطف الهی قاعده پروردگار می باشد.

_ امیرالمؤمنین فرمود که در صورتی که قرار بود پرده کنار برود و همچنین تو نسبت به پرونده ها و همچنین اوضاع باطنیه یکدیگر با خبر شوید طوری نسبت به هم مشمئز می شدید که جنازه های یکدیگر را هم دفن نمی کردید. آن لطف خداست که همه وجه خوبی و همچنین حسن را می بینند. ولی ما می دانیم چه خبر می باشد.

_ خدایا چه جاهایی به من اعتماد شد و همچنین من را خوب فرض کردند ولی من در خودم می دانستم که اهلیت و همچنین قابلیت آن التماس دعا را ندارم. در صورتی که آن لطف خداوند تبارک و تعالی نبود سنگ روی سنگ در دنیا بند نبود.

_ در روایت داریم که خداوند متعال مؤمن را در هفتاد پرده لطف خودش نگه می دارد.

_ خداوند تمام بدی هایت را به محضی که خجالت بکشی و همچنین سرت را پایین بیاندازی می بخشد. در صورتی که نیت گناه کنی خداوند تبارک و تعالی آن را برایت نمی نویسد و همچنین خداوند در صورتی که انسان خطایی را انجام دهد می نویسد ولی بعد از هفت ساعت یک سیه می نویسد. ولی در صورتی که کار خیر کردی خداوند تبارک و تعالی برایت می نویسد و همچنین در صورتی که نیت کار خیر کردی هم برایت می نویسد. در صورتی که توفیق پیدا کنی و همچنین موفق به حسنه شوی خداوند ده برابر برایت می نویسد.

_ جهنم رفتن خیلی سخت می باشد و همچنین بهشت رفتن آسان می باشد. شهید بهشتی می فرمودند که بهشت را به بها می دهند و همچنین نه به بهانه. ایشان می گفت که خیلی بایستی و حتما خطا کنی که از چشم خداوند تبارک و تعالی بیافتی و همچنین طشتت از آسمان به زمین بخورد و همچنین دیگر نتوانی سر سفره اهل بیت بیایی.

_ هنگام و زمانی که شیطان بخواهد انسان را بزند هیچ چیز را، نه عمامه و همچنین هیئتی و همچنین مسجدی نمی شناسد و همچنین طوری به طاق آسمان می بردت و همچنین یک شناخته شدن و شهرت عالم گیر هم به تو می دهد و همچنین به زمین می زندت که با زمین خوردن تو خیلی ها می نامند چرا؟

_ بدترین گناه کوچک دیدن گناه می باشد. بعضی ها با افتخار گناه می کنند. آن جنگ با خداوند تبارک و تعالی و همچنین شمشیر به روی خداوند تبارک و تعالی کشیدن می باشد. یعنی همه عالم بدانید که من به آن گناهم اقتدار و همچنین افتخارم را نشان می دهم. کسی که با افتخار می کند خطرناک می باشد. بعضی ها پرده دری می کنند.

_ در قیامت پرونده ها رو می می شود و همچنین روز آشکار شدن اعمال می باشد. در صورتی که خودت هم بگویی نه تمام بدن و همچنین اعمال انسان شهادت می دهد. آنجا نادیده گرفتن ندارد و همچنین نمی تواند بگوید من نبودم. قیامت کار سخت می باشد. البته در صورتی که در حول محبت اهل بیت صادق باشیم و همچنین در صورتی که کسی در آن آشوب دنیا با سفینه نجات اهل بیت گره خورده باشد و همچنین حسینی می شود در روایت داریم که خداوند یک خیمه هایی می گذارد که حتی اجازه نمی دهد که پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و همچنین حضرت علی هم از پرونده اعمال بعضی ها آگاه شوند. زیرا و به درستی که خداوند تبارک و تعالی ارحم الراحمین می باشد.

_ در صورتی که ما مهربانی خداوند تبارک و تعالی را بدانیم از خجالت گناه نمی کنیم. در صورتی که کسی خلاف قانون خداوند تبارک و تعالی حرکت کند یعنی دنبال آن باشیم که پرونده کسی را رو کنیم و همچنین بخواهیم طرف را فاش کنیم و همچنین آبرویش را ببریم. روایت می باشد که در صورتی که در آن دنیا باشید تا خداوند تبارک و تعالی آبرویت را نبرد از آن دنیا تو را نمی برد. استثناء آن هم آن می باشد که کسی به دین خداوند تبارک و تعالی خیانت می کند که آن را بایستی و حتما فاش کنیم. دست همدیگر را بگیریم به جای آن که مچ همدیگر را بگیریم.

http://www.yjc.ir/fa/news/5213383/%D8%A8%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
بهترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : بدترین گناه چیست؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *