جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / ورزشي / باید بازی اول را می‌بردیم

باید بازی اول را می‌بردیم

بایستی و حتما بازی اول را می‌بردیم

برانکو: بایستی و حتما بازی اول را می‌بردیم، کار بسیاری داریم

برانکو ایوانکوویچ بعد از توقف ۲ بر ۲ تیمش مقابل پدیده خراسان در هفته اول لیگ پانزدهم در کنفرانس خبری گفت: لیگ شروع شد و همچنین همانطور که در کنفرانس خبری قبل از بازی گفته بودم مسابقه اول دائما سخت می باشد. بایستی و حتما بازی اول را می‌بردیم

او همچنین ادامه داد: انتظار ۳ امتیاز آن بازی را داشتیم. من به بازیکنانم تذکر داده بودم که انتظار غافلگیری را داشته باشند و همچنین شاید ۳ امتیاز را نگیریم و همچنین پس نتیجه آن می شود که روش غیره ای می شود.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: متاسفم که نتوانستیم ۳ امتیاز آن بازی را بگیریم و همچنین اکثرا و بیشتر از همه به خاطر هواداران متاسفم که نتوانستیم پیروزی را به آنها هدیه کنیم. اینجا نمی‌خواهم از بازیکنانم گله‌ای کنم زیرا و به درستی که آنها عالی کار کردند. بازیکنان پرسپولیس در آن بازی تمام انرژی خود را گذاشتند، فرصت‌های مناسبی پیدا کردند و همچنین می‌توانستیم پس نتیجه آن می شود که‌ای مطلوب بگیریم.

«هر بازی یک سمت خوب و همچنین یک سمت بد دارد». برانکو با گفتن آن جمله اظهار داشت: در بازی مقابل پدیده ۲ اشتباه پهناور و بزرگ داشتیم که باعث شد ۲ گل بخوریم و همچنین آن ۲ اشتباه جهت ما خیلی زیاد گران تمام شد.

او همچنین یادآور شد: همانطور که پیش از آن هم گفته بودم کار ما خیلی زیاد زیاد می باشد و همچنین بایستی و حتما در ادامه با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین تمریناتی که انجام می‌دهیم شرایط را بهتر کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به آن سوال که عملکرد بازیکنان جوانش و همچنین همچنین ایمان صادقی دروازه‌بان آن تیم مقابل پدیده چگونه بوده می باشد، گفت: من معمولا بعد از بازی در مورد عملکرد بازیکنان صحبت نمی‌کنم، آنها حداکثر قدرت خود را در بازی گذاشتند و همچنین همه آن موضوع را شاهد بودند. من از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به آن سوال که عملکرد بازیکنان جوانش و همچنین همچنین ایمان صادقی دروازه‌بان آن تیم مقابل پدیده چگونه بوده می باشد، گفت: من معمولا بعد از بازی در مورد عملکرد بازیکنان صحبت نمی‌کنم، آنها حداکثر قدرت خود را در بازی گذاشتند و همچنین همه آن موضوع را شاهد بودند. من از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم.

برانکو در پاسخ به آن پرسش که آیا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنید خلأ یک هافبک طراح در آن بازی کاملا به چشم می‌آمد و همچنین آیا بازیکنان پرسپولیس در آن پست عملکرد مناسبی داشتند؟

گفت: من با نظر تو موافق نیستم، به هر حال اولین بازی لیگ شرایط خاص خودش را دارد ولی باید توجه داشت باز هم با آن وجود تعداد قابل توجهی فرصت نصیب بازیکنان ما شد تا به گل دست پیدا کنند. همانطور که گفتم  آن مسائل در بازی اول لیگ کاملا طبیعی می باشد. ما ۹۰ دقیقه حمله کردیم و همچنین بازیکنان‌مان همه تلاش‌ خود را انجام دادند و همچنین بعد از آنکه یک بر صفر پیش افتادیم کمندانی می‌توانسته بود گل دوم را بزند ولی باید توجه داشت متاسفانه با بدشانسی توپش گل نشد.

او همچنین در پاسخ به آن پرسش آیا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنید خط حمله پرسپولیس عملکرد خوبی داشته ولی باید توجه داشت خط دفاع آن تیم متزلزل بوده می باشد، زیرا و به درستی که پدیده‌ تنها و فقط دو خطر جدی روی دروازه پرسپولیس ساخته یا ایجاد کرد که هر دوی آنها تغییر پیدا کردن به گل شد، اظهار داشت: ابتدا بایستی و حتما بگویم که خوشحالم از آنکه در آن دیدار شانس‌های بسیاری جهت گل زدن جهت ما پیش آمد. در بازی‌هایی پیش می‌آید که یک تیم گل‌هایی که نباید بخورد را می‌خورد به همین دلیل فوتبال غیرقابل پیش‌بینی می باشد.

برانکو در پاسخ به آنکه آیا باشگاه لیست بازیکنان مدنظر تو را جذب کرده می باشد، گفت: من به بازیکنان جوون تیمم کاملا اعتماد و همچنین نظر دارم. به زودی سوشا مکانی، امید عالیشاه و همچنین مهدی طارمی به جمع ما جهت بازی بعد اضافه می‌شوند، ضمن آنکه مایکل اومانیا و همچنین بنسون هم اضافه خواهند شد. اینها ۵ یا ۶ بازیکن خوب خواهند بود که کیفیت تیم ما را اکثرا و بیشتر خواهند کرد. من به همه بازیکنانم کاملا نظر و همچنین اعتماد دارم. ما در آن بازی هم به شانس مستلزم و نیاز داشتیم تا از فرصت‌ها بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین افزود: همه اینها نه بازیکنان من بوده و همچنین نه مدیرعامل و همچنین نه شخص سوم غیره ای، همه اینها بازیکنان پرسپولیس بوده و همچنین ارزشمند خواهند بود. همه آنها استحقاق بودن در پرسپولیس را دارند. طبیعی می باشد که در جریان فصل نوساناتی هم داشته باشند که آن موضوع خاصیت فوتبال می باشد. من به بعدی تیم کاملا خوشبین هستم و همچنین جهت بعدی تمام تلاش خود را می‌کنیم. اینها بازیکنان پرسپولیس خواهند بود که با نظر من انتخاب شده، آنها را تمرین می‌دهم و همچنین باشگاه نیز آنها را جذب کرده می باشد و همچنین به همه آنها نظر دارم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به آن پرسش که آیا قول قهرمانی می‌دهید، گفت: ما هرگز از هدف خود که قهرمانی در لیگ می باشد، منحرف نمی‌شویم ولی باید توجه داشت کدام آدمی می‌تواند قول قهرمانی بدهد؟ ما به روش مداوم جهت قهرمانی می‌جنگیم و همچنین از آن هدف کنار نمی‌کشیم. هدف ما قهرمانی می باشد و همچنین تلاش خود را در آن خصوص کرده و همچنین از تمام فرصت‌ها جهت رسیدن به آن هدف بهره بری و استفاده می‌کنیم. جدید و تو و تازه هفته اول می باشد و همچنین تیم ما در بعدی شرایط بهتری پیدا می‌کند، همانطور که گفتم ما بایستی و حتما همین بازی را هم می‌بردیم به هر حال فوتبال می باشد و همچنین غافلگیری‌های خود را دارد.

http://www.dikavo.com/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای اسپورت و ورزشی : بایستی و حتما بازی اول را می‌بردیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد

کریم بنزما فوق ستاره فرانسوی دستگیر شد کریم بنزما، ستاره تیم فرانسه و همچنین بازیکن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *