جمعه , خرداد ۳ ۱۳۹۸
خانه / علمي پزشكي / این بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهد

این بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهد

آن بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهد

%name این بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهدکارشناسان در تازه ترین و جدیدترین پژوهش‌های خود دریافته‌اند، ابتلا به بیماری اوتیسم می‌تواند باعث تغییر در مغز اشخاص می شود. گفتنی می باشد، کارشناسان آن نتایج را با انجام اسکن از مغز ۶۱ مرد مبتلا به طیف اختلال اوتیسم به دست آورده‌اند.

بررسی کردن‌ها نشان می‌دهند، براساس آن بررسی ابتلا به بیماری اوتیسم سبب تغییر در ماده سفید مغز می‌می شود. اشخاص مبتلا به آن اختلال تفاوتی آشکار در لوب فرونتال مغزشان داشته‌اند. آن تغییر در ماده سفید مغز باعث تأثیرات فراوان در تجربه و مهارت بالا‌ها و همچنین تعاملات فرهنگی و اجتماعی، یادگیری و همچنین گفتار فرد مبتلا می‌می شود.

اشخاص مبتلا به بیماری اوتیسم در تشخیص چهره اشخاص و همچنین مکالمه با دیگران به دلیل نوع خاص و همچنین تغییر یافته مغزشان دچار مشکل خواهند بود. آن یافته‌ها حاصل تحقیقات محققان دانشگاه کالج کینگ لندن می باشد و همچنین پژوهشگران امیدوار خواهند بود از آن مطالعه جهت درمان و همچنین بهبود شرایط مبتلایان در سنین پایین بهره بری و استفاده کنند. بیماری اوتیسم سبب بروز معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی و همچنین تعاملی فراوان در اشخاص می‌می شود و همچنین باعث دشواری در درک و همچنین عواطف و همچنین احساسات می‌می شود. شامل دیگر عوارض آن بیماری الگوهای تکراری فکری، حرکات فیزیکی یکنواخت و همچنین تکراری و همچنین حتی رفتار‌های تهاجیم و همچنین پرخاشگرایانه می باشد.

http://migna.ir/vdcjxaet.uqeivzsffu.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : آن بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *