جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / اگر به پشت بخوابید نیازی به بوتاکس ندارید

اگر به پشت بخوابید نیازی به بوتاکس ندارید

در صورتی که به پشت بخوابید نیازی به بوتاکس ندارید

بسیاری از پزشکان معتقدند که به پشت خوابیدن بهترین حالت می باشد.

3134073 306 اگر به پشت بخوابید نیازی به بوتاکس ندارید
به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار بهداشت و همچنین درمان باشگاه خبرنگاران به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید greatist (گریتیست) خواب میزبانی جهت معظلات و مسائل و مشکلات سلامتی شامل چاق شدن، بیماری‌های قلبی، زوال عقل و همچنین دیابت می باشد. حالت خوابیدن می‌تواند در خروپف، سوزش سر دل و همچنین حتی چین و همچنین چروک نقش داشته باشد.

طبق آن به گفته بسیاری از پزشکان معتقدند که به پشت خوابیدن بهترین حالت می باشد. آن حالت جهت ستون فقرات و همچنین سلامت گردن مفید می باشد زیرا پشت فرد صاف قرار می‌گیرد و همچنین هیچ فشاری به بدن وارد نمی‌می شود. همچنین خوابیدن در نوعی حالت که تمام شب صورت فرد به بالا باشد و همچنین برخوردی با بالش نداشته باشد باعث کمتر چین و همچنین چروک افتادن صورت می‌می شود.

در مقابل آن مزایا، معایبی نیز وجود دارد که در آن به گفته به آن هم اشاره می‌می شود. افرادی که اکثرا و بیشتر به پشت می‌خوابند اکثرا و بیشتر دچار خروپف و همچنین آپنه می‌شوند. آپنه وقفه تنفسی در خواب می باشد. در واقع به پشت خوابیدن ارتباط و رابطه تنگاتنگی با آپنه دارد. پزشکان جهت درمان آن عارضه خوابیدن به پهلو را توصیه می‌کنند.

می‌قدرت آن گونه توضیح داد که هنگامی که به پشت می‌خوابیم قوه گرانش وارد بر زبان باعث ساخته یا ایجاد اختلال تنفسی و همچنین صدای نامطلوب خروپف می‌می شود.

از طرفی مطالعات نشان می‌دهد که افرادی که خواب بی‌کیفیت دارند بیشترین زمان شب را در حالت خوابیدن به پشت سپری می‌کنند.

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5185701/%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : در صورتی که به پشت بخوابید نیازی به بوتاکس ندارید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *