جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / اجتماعي / انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

نشر یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

به نقل از تیم اسپورت و ورزشی باشگاه خبرنگاران، در آن باره استادی از سوی بعضی رسانه نشر یافته شده شد ک در آن هم به مقدار و اندازه و میزان بدهی های هردو شرکت اشاره شده می باشد و همچنین به فاصله چند ساعت مانده به باز کردن پاکت ها در مزایده چارم بد نیست به آن موضوع اشاره ای کوتاه داشته باشیم.

اسناد ذیل در بعضی رسانه ها که نام آنها مشخص شده نشر یافته شده شد:

شنیدهای روزنامه نویس و خبرنگار پایگاه خبری حامیان ولایت حاکی از آن هم می باشد که شرکت  بهنام پیشرو کیش در یک تقلب پهناور و بزرگ ،در کمتر از یکسال قبل تاسیس شده می باشد و همچنین قرار می باشد پرسپولیس را در روز سه شنبه تاریخ ۹۴/۲/۲۹  نهاد خصوصی سازی خریداری نماید.

3192818 979 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

آن در حالی می باشد که شرکت اصلی آن خانواده شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت می باشد که مدیر عامل آن شرکت پدر خانواده به نام تقی گلرخسار می باشد. و همچنین مدیر عامل بهنام پیشرو کیش که ظاهرا آن شرکت خریدار پرسپولیس می باشد وبدهی هم ندارد پسر، و همچنین به نام نادر گلرخسار شده می باشد.

3192819 674 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

شرکت سرمایه گذاری اقتصادجهان صنعت که افراد هیات مدیره آن هم هم در آن شرکت وهم در بهنام پیشرو کیش می باشند از بزرگترین بدهکاران بانکی به شرح ذیل قرار دارند:

۱-قراگاه خاتم ۳۵۰ میلیارد

۲-بانک سرمایه ۱۰۰ میلیارد-شعبه مرکزی

۳-بانک کشاورزی ۳۰ میلیارد

۴-بانک بعدی ۱۸ میلیارد

بانک ایران زمین ۱۰۰ میلیارد

می باشد که البته ایتن قسمت کمی از بدهی های بانکی آنها (خریداران پرسپولیس) می باشد.

با توجه به قانون تجارت در صورتی که افرادی در دو یا چند شرکت باشند ودر یکی از شرکت ها بدهی بانکی داشته باشند موظف به پرداخت آن هم می باشند.حال از سال شمسی قبل آن شرکت اسپانسر باشگاه پرسپولیس بوده وتمامی تبلیغات آن شرکت برروی پیراهن آن تیم در فصل قبل بوده می باشد.

حال تو به ما بگویید که چه برسر پرسپولیس آن تیم محبوب میلیونها ایرانی خواهد آمد؟؟؟

**نشر یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

سندی که در زیر نشر یافته شده می می شود یک برگ سند از دهها برگ سند برگ بدهکاری شرکت بهنام پیشرو کیش و همچنین شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت می باشد، که در تحقیقات روزنامه نویس و خبرنگار پایگاه خبری حامیان ولایت بدست آمده می باشد.

۱-در یکی از آن سندهای بدهی شرکت  اقتصاد جهان صنعت به بانک سرمایه دیدن می می شود که رقم بدهی بالای ۸۳ میلیارد تومان می باشد.

3192826 111 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

۲- در سند غیره ای که ۱۰شرکت هم تیم را نشان می دهد که افراد مشترک هیات مدیره آنها به صورت مجزا از بدهکاران بانکی خواهند بود.

3192830 378 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس
3192840 427 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

افراد آن شرکت ها به صورت مشترک در شرکت بهنام پیشروی کیش وشرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت حضور دارند.

اسامی افراد هیات مدیره بهنام پیشرو کیش

۱-آقای عبداله طواف

۲-نادر گلرخسار ریاست هیات مدیره

۳-مجید ادریس آبادی نائب ریاست هیات مدیره

۴-بهنام گلنژادپیله ورد بازرس

۵-منصور عرفانیان بعنوان بازرس علی البدل

افراد هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت

ا-احسان خادم سمت مدیر عامل

۲-تقی گلرخسار ریاست هیئت مدیره

۳-عبداله طواف افراد هیئت مدیره

۴-مجید ادریس آبادی افراد هیئت مدیره

۵-محسن معماری نائب ریاست هیئت مدیره

پایگاه خبری حامیان ولایت آماده می باشد در صورت توضیح شرکت های بهنام پیشرو کیش و همچنین شرکت سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت وسایر اسناد مرتبط به بدهکاری اشخاص آن شرکت ها را به صورت مجزا نشر یافته شده نماید

بازخوانی اسنادی که یک سال شمسی پیش نشر یافته شده شده؛

لیست کامل ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی بانکی حسین هدایتی + سند

اسنادی که یک سال شمسی قبل از حسین هدایتی نشر یافته شده شد، نشان می‌دهد مالک فعلی استیل آذین تنها و فقط به یکی از بانک‌های کشور ۵۰۰ میلیارد تومان بدهکار می باشد.

به آن مطلب امتیاز دهید

۳۲

به نقل از سرویس اسپورت و ورزشی جام نیوز، رد صلاحیت شرکت استیل آذین ایرانیان جهت خرید باشگاه پرسپولیس، باعث شد دوباره پرونده بدهی‌های بانکی حسین هدایتی در رسانه‌ها مطرح می شود.

 

مسئولان شرکت استیل آذین ادعا کرده بودند هیچکدام از سهامداران‌شان بدهی بانکی ندارند. ادعایی که با توجه به انتقال سهام شرکت چند روز قبل از مزایده به فرزندان هدایتی واقعیت و حقیقت داشت ولی باید توجه داشت نهاد خصوصی‌سازی هدایتی را به عنوان مالک اصلی شرکت می‌شناخت.

 

بررسی کردن اسنادی که یک سال شمسی قبل نشر یافته شده شده، نشان می‌دهد خریدار فعلی سرخپوشان، تنها و فقط ۵۰۰ میلیارد تومان به بانک پارسیان بدهکار می باشد. گزارشی که سال شمسی پیش در آن خصوص نشر یافته شده شد را در ادامه می خوانید:

 

بانک مرکزی اقدام به نشر اسامی بدهکاران کلان بانکی کرده می باشد. از مهم ترین بدهکاران کلان بانکی می قدرت به “حسین هدایتی دولابی” اشاره کرد که از طریق خرید صوری کارخانجات تولیدی زیان ده و همچنین به بهانه تولید اقدام به اخذ وام های چند صد میلیاردی بدون وثایق کافی و همچنین نامطمئن کرده می باشد.

 

هدایتی با مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از فساد بانکی در حکومت قبل و همچنین با عناوینی چونت مشارکت مدنی، تولید، ضمانتنامه، ال سی و همچنین مضاربه از بانک های پارسیان، اقتصاد نوین و همچنین ملی اقدام به ساخته یا ایجاد یک ثروت کلان کرده می باشد.

 

او همچنین نه تنها آن پول ها را وارد سیستم تولید نکرده می باشد بلکه با بهره بری و استفاده از آن پولها اقدام به خرید املاک به صورت قسطی کرده می باشد. همچنین با بهره بری و استفاده از تزریق بخشی از آن پول ها به سیستم ناسالم فوتبال، از خود یک چهره ورزش دوست و همچنین فرهنگی ساخته می باشد.

 

بدهی او همچنین در حال حاضر به تنها و فقط بانک پارسیان، ۵۰۰ میلیارد تومان (۵ هزار میلیارد ریال) می باشد.

 

بخشی از فعالیت های او همچنین در ادامه می آیند:

 

3193828 221 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

 

 

 

3193829 887 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

 

3193963 482 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

 

 

حسین هدایتی دولابی تا سال شمسی ۱۳۸۶ اقدام به خرید ملک از اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف با شیوه ای خاص می کرد. او همچنین با پرداخت حداکثر ۲۵ قسمت و بخش از ارزش ملک اقدام به نوشتن مبایعه نامه می کرد و همچنین بقیه ارزش ملک را به صورت قسطی و همچنین در قالب چک های بلند مدت پرداخت می کرد.

 

او همچنین با نفوذی که در سیستم بانکی داشت بعد از عقد مبایعه نامه بلافاصله آن هم ملک را در رهن بانک قرار می داد و همچنین بر اساس آن هم وام های ملانی گرفتن می کرد.

 

در واقع هدایتی با جعل عنوان تولید و همچنین با ترهین املاکی که هنوز پول آنها را کامل گرفتن نکرده می باشد وام هایی را با بهره های کم گرفتن می کرد.

 

از دیگر اقدامات جذاب و جالب توجه هدایتی فروش مجدد املاک در رهن بانک به اشخاص غیر می باشد. او همچنین با بهره بری و استفاده از بعضی اقدامات، اقدام به فروش آن املاک به اشخاص دیگر می کند و همچنین بدون باز پرداخت اقساط، وام های دریافتی را صرف خرید املاک جدید با همین روش و همچنین فعالیت های تجاری می کند.

 

 

3193964 722 انتشار یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

 

هدایتی با پرداخت نکردن اقساط بانک و همچنین بعد از سررسید وام با اعمال نفوذ و همچنین سایر روش های خود اقدام به عقب انداختن اقدام قوانین و قانونی بانک ها می کند و همچنین از فعالیت بانک در جهت مصادره دارایی ها قبلی خود جلوگیری می کند.

 

در حال حاضر عمده بدهی های بانکی هدایتی مرتبط به بانک پارسیان، اقتصاد نوین و همچنین ملی می باشد که بر طبق اسناد تنها بخشی از بدهی او همچنین به بانک پارسیان بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان (تا تاریخ ۹۲٫۰۲٫۳۱) می باشد.

 

در حال حاضر ادارات حقوقی بانک های طلبکار از هدایتی و همچنین بعضی از افرادی که با هدایتی معامله کرده اند از او همچنین شکایت کرده اند.

 

 

هدایتی بواسطه آن شکایت ها چند بار نیز بازداشت شده می باشد که هر بار از زندان آزاد می شود.

 

در یکی از آن پرونده ها، هدایتی اقدام به خرید پنت هاوس و همچنین یک واحد در برج دیپلمات در فرمانیه، دیباجی شمالی خیابان سنبل می کند و همچنین بلافاصله آنرا در رهن بانک قرار می دهد و همچنین بعد از مدتی که از موعد چک های او همچنین می گذرد و همچنین با فشار طلبکاران ۲ واحد مسکونی را در نیاوران خیابان بوکان به عنوان بدهی خود به مالک تحویل می دهد. ولی باید توجه داشت هر باز از سند زدن آن آپارتمان ها طفره می رود و همچنین بدین ترتیب مالک جدید و همچنین قدیم و همچنین مستاجران را وارد یک چرخه فرسایشی و همچنین زیان ده می کند.

 

جذاب و جالب تر آنکه مالک جدید قبل از آنکه ملک خود را به روش کامل گرفتن کند در تاریخ ۲۴/۰۳/۹۱ با اخطاریه هایی از طرف نهاد ثبت اسناد و همچنین املاک کشور مبنی بر بدهی ملک و همچنین قیمتگذاری جهت مصادره آن هم روبرو می می شود. (اسناد فروش، تعویض و همچنین ترهین آن املاک موجود می باشد.)

 

همچنین لیست بعضی از املاک در رهن بانک او همچنین در ادامه آمده می باشد:

 

 

حال به جز سئوالات مختلفی که از مسئولین آن بانک ها می قدرت داشت، بایستی و حتما پرسید که چگونه هدایتی که در حا حاضر ادعای خرید باشگاه های خارجی و همچنین تزریق پول به باشگاه پرسپولیس را دارد، ادعا می کند که پولی جهت پرداخت بدهی خود به سیستم بانکی و همچنین سایر اشخاص ندارد؟

 

آیا وارد شدن او همچنین به چرخه فوتبال کشور در جهت ساخته یا ایجاد یک برند جهت جولان دادن اکثرا و بیشتر او همچنین در چرخه بانکی معیوب که میراث حکومت قبل می باشد؟

آی اسپورت

انتهای پیام/

http://www.yjc.ir/fa/news/5205027/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%DA%AF-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید فرهنگی و اجتماعی : نشر یک سند از ده ها برگ سند بدهکاری خریدار پرسپولیس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

4254164_881.jpg

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴

آگهی استخدام ۲۰ اسفند ۹۴ تیم نبض بازار باشگاه خبرنگاران، جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *