سه شنبه , خرداد ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / مقالات / انتخاب بهترین DAW

انتخاب بهترین DAW

TC Electronic Power Core، Universal Audio UAD وWaves Netshell APA-32 APA-44 مثال هایی از این نوع می باشند که وقت مصرف از آنها فقط پلاگین های مختص را پردازش کرده و چنانچه پلاگین های دیگری را داخـل پروژه اجرا بکنید پردازش همچنان بر عهده ی رایانه شما است. شتاب دهنده های دیگر، مانند کارت های Digidesign Accel می توانند پلاگین هایی که با فرمت کارت نرم افزار میزبان معین شده اجرا می کنند را پردازش کنند.
گزینش بهتریـن DAW
3641037512128116102a انتخاب بهترین DAW
دانلود vst

دانلود وی اس تی,وی اس تی,دانلود vst,فروش vst,خرید vst,خرید وی اس تی

انتخاب نرم افزار مناسب برای استودیوی خود یک گام زیاد مهم است. نمی توان گفت این گزینش مرگ یا زندگی در کار شما تلقی می شود. ولی داشتن نرم افزار مناسب به معنای در اختیار داشتن وسائل مناسب برای شکوفا سازی خلاقیت صرف نکردن هزینه های اضافی و خریدن زمان مناسب برای پرورش ایده های خود را دربر خواهد داشت. فراتر از رابط فرد ، نقاط قوت برنامـه را دنبال بکنید تا با آنچه شما می خواهید انجام دهید در راستا قرار گیرید.

قبل از اینکه شما DAW را بکار بگیرید نمونه سوالات زیر را از خودتان بپرسید:

Q: آیا موسیقی سازی من مبتنی بر استفاده از لوپ است؟

A: پس برنامـه ای که در رابطه با فایـل های Acid REX است، که دارای خصوصیات ی ایجاد لوپ بوده، و می تواند با زمان صوتی مطابقت داشته باشد!

Q: من جهت پردازش توانمند هستم؟

A: در اینصورت به دنبال نرم افزار ی توانایی پذیرش طیف وسیع ای از پلاگین های در دسترس باشید.

Q: من با تعداد خیلی ی از سینتی سایزرهای برنامـه ی کار می کنم؟

A: تحلیل بکنید که فرمت پلاگین های سینتی سایزرهای مجازی که شما می خواهید مصرف بکنید پشتیبانی شده باشد، و میزان بسیاری از لاین های MIDI در دسترس باشد.

Q: آیا من علاقه ای به مسترینگ دارم؟

A: اطمینان حاصل بکنید که پردازشگرهای مجازی مناسبی در برنامـه میزبان مورد نظر ارائه شده و یا در پذیرش پلاگین های مسترینگ منعطف باشد.

Q: من نیاز به رکورد تعداد لاین های زیاد به صورت همزمان را دارم؟

A: سازگاری نرم افزار میزبان با رابط های مختلف سخت افزاری که ورودی/خروجی های زیاد از ارزش بالایی برخوردار است.

Q: من یک موسیقی دان روش دیده که نیاز به دیدن استفاده از نت موسیقی دارد، هستم؟

A: گاهی DAWs قابلیت نمایش نت های میدی (MIDI) را دارا بوده و گاهی نت ها را به صورت استاندارد نمایش نمی دهند.

جهت خوب گزینش کردن پرسشها دیگری را جهت بیان بکنید تا نتایج بهتری را بگیرید… این ایده خوب ی جهت تدوین لیست از خصوصیات یی که بایستی داشته باشند و همچنین لیستی است از موارد ی که شما آرزو می بکنید داشته باشید. پس شروع به تطبیق کردن بسته های نرم افزار ی DAW مختلف در مقابل آنچه شما می خواهید بکنید. با کاربر ان دیگر حرف بکنید ، اطلاعات در این سایت را کشف بکنید ، بعد از آن ضروری است با مشاور فروش در تهران ملودی برای اطلاعات کامل گاهی دیدگاه واقعی اینکه چگونه DAWs های مختلف کار می کنند هر کدام چه برتری دارند ارتباط بگیرید.

به یاد داشته باشید که شما همین طور می توانید برخی از بسته ها را با از طریق تکنولوژی ReWire ترکیب کرده از ویژگی ها ی دو نرم افزار میزبان به صورت همزمان استفاده بکنید .

در پایان، خوب این است که شما نمی توانید بیش از میزان دچار غلط شوید. تمام بسته های پروگرام ی DAW با قدرت فوق العاده و یک آرایه به ظاهر بی انتها از خصوصیات وجود تولید می شوند. هر کدام را که احساس راحتی می بکنید گزینش بکنید و مشغول راه اندازی خلق شاهکارهای موسیقی خود شوید!

کلا این جهان استودیوی عالی مبتنی بر رایانه است، که تا قبل از این هرگز همچین قدرت یا قابلیت متنوعی را با نرخ کم نداشتیم. وسائل های را با کمک متخصصان پیشرفته در تهران ملودی گزینش بکنید ، استودیوی را راه اندازی کرده و مشغول انجام کار رویایی خود شوید!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی چیست؟ سرور اختصاصی یک کامپیوتر در یک شبکه مادی و معنوی برای خدمت به …

یک دیدگاه

  1. بله انتخاب daw کار مهمی هست به نظر من برای خرید داو و وی اس تی به http://cubase.ir/shop برید مشاوره خوبی میدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *