جمعه , آذر ۲۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / افسردگی در روند بیماری‌های قلبی موثر است

افسردگی در روند بیماری‌های قلبی موثر است

افسردگی در روند بیماری‌های قلبی موثر می باشد

3234046 803 افسردگی در روند بیماری‌های قلبی موثر استبه نقل از باشگاه خبرنگاران؛ مطالعه‌ای کوچک که در انجمن قلب اروپا شد و همچنین نتایج آن هم نشان می‌دهد بیماران دچار افسردگی معمولا در عرض کمتر از یک سال شمسی فوت می‌کنند.
عوامل متفاوتی روی آن موضوع تاثیر دارند نظیر شدت بیماری البته در همه عوامل موثر بر بیماری، مدیریت افسردگی مهم‌ترین عامل می باشد.
نارسایی قلبی امروزه به عنوان یک اپیدمی مدرن در آمده می باشد که در انگلستان حدود ۹۰۰ هزار فرد یا شخص را درگیر کرده می باشد.
علی رغم تلاش‌های پزشکان و همچنین سایر کادر درمانی در دستیابی به دارویی موثر در درمان آن بیماری، در آن مطالعه اراده و تصمیم راسخ بر آن می باشد اقداماتی متغایر و متفاوت انجام می شود و همچنین به پیشینه و همچنین علت بیماری توجه می شود تا عکسی واضح از آن هم ساخته یا ایجاد می شود که به درمان کمک کند.
خطر بیماری‌های قلبی چیست؟
نارسایی قلبی معمولا زمانی اتفاق می‌افتد که ماهیچه قلب خیلی زیاد ضعیف می باشد در پس نتیجه آن می شود که در پمپاژ خون دچار مشکل می‌می شود.
مطالعات انجام شده توسط تیم پروفسور Cleland که بر روی ۹۶ بیمار انجام شده می باشد نشان می‌دهد اشخاص با شدت افسردگی متوسط تا حاد سطوح متفاوتی از وخامت‌ بیماری را نشان می‌دهند.
پژوهشگران حدس می‌زنند اشخاص دچار افسردگی معمولا رغبت کمتری به بهره بری و استفاده از قرص‌ها و همچنین اقدامات درمانی خود دارند.
به گفته یکی از کارشناسان موسسه قلب انگلستان، افسردگی یکی از ریسک فاکتورهایی می باشد که در بیماری‌های قلبی اثر گذار می باشد.
توصیه می‌می شود همه افرادی که به روش دراز مدت دچار معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین بیماری‌های جسمانی می‌شوند بهتر می باشد از جنبه‌های جسمانی و همچنین روحی و همچنین روانی مداوا شوند.

http://migna.ir/vdcc11q1.2bqs18laa2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : افسردگی در روند بیماری‌های قلبی موثر می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *