جمعه , دی ۲۹ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / افسرده‌اید؟ منتظر التهاب مفاصل هم باشید!

افسرده‌اید؟ منتظر التهاب مفاصل هم باشید!

افسرده‌اید؟ منتظر التهاب مفاصل هم باشید!

پزشکان آلمانی در مطالعات خود دیدن کردند افسردگی در بروز بعضی انواع بیماری‌ها نقش دارد که آن اوضاع بخصوص در مورد عارضه‌هایی همچون التهاب مفاصل محتمل‌تر می باشد. آن نوع از التهاب زمانی اتفاق می‌افتد که ترکیب‌های شیمیایی بدن وارد جریان خون و همچنین دیگر بافت‌های آسیب دیده می‌می شود. ترشح آن ترکیب‌های شیمیایی در جریان خون می‌تواند به ساخته یا ایجاد قرمزی و همچنین حرارت منجر می شود.
در واقعیت و حقیقت، بعضی از ترکیب‌های شیمیایی ممکن می باشد موجب نفوذ مایعات به داخل بافت‌ها شوند که در پس نتیجه آن می شود که تحریک و همچنین ورم اعصاب و همچنین در ‌‌نهایت درد را به همراه دارد.

از سوی دیگر در آن بررسی کردن که حدود ۱۴ هزار و همچنین ۳۲۸ فرد یا شخص شرکت داشتند، مشخص شد افرادی که از نشانه ها و علائم افسردگی رنج می‌برند اکثرا و بیشتر با بیماری‌های جسمی نیز دست به گریبان بوده‌اند. همچنین و علاوه بر آن، از هر سه شرکت کننده در آن مطالعه که به افسردگی مبتلا بوده‌اند یک فرد یا شخص حداقل با خطر ابتلا به بیماری جسمی نیز روبرو بوده می باشد.
همچنین در آن مطالعه پزشکان تاکید کردند که آن ارتباط بین افسردگی و همچنین بیماری‌های التهابی مفاصل مثل آرتروز و همچنین آرتریت اکثرا و بیشتر می باشد.

به نقل از ساینس ورلد ریپورت، درک بهتر از ارتباط و رابطه میان نشانه ها و علائم افسردگی و همچنین بیماری‌های جسمی در ارائه سرویس ها و خدمات درمانی بهتر به مبتلایان به اختلال‌های روانی و همچنین بیماری‌های جسمی مفید و همچنین موثر خواهد بود.

۸۲

http://migna.ir/vdcdox0s.yt0zk6a22y.html
بهترین خبرهای اسپورت و ورزشی : افسرده‌اید؟ منتظر التهاب مفاصل هم باشید!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *