سه شنبه , آبان ۲ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / افراد باید مزاج خود را بشناسند

افراد باید مزاج خود را بشناسند

اشخاص بایستی و حتما مزاج خود را بشناسند

محسن ناصری در آن‌باره اظهار داشت: حکمای طب سنتی بر آن باورند که مزاج‌ها بی‌نهایت می باشد و همچنین مزاج هیچ فردی مشابه غیره ای نیست همانطور که سرانگشتان همه با هم نفاوت دارد.

انسان تا خصوصیات مزاجی خود را نشناسد نمی‌تواند جهت زندگی خود برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی صحیح داشته باشد؛ سلامتی متکی به آن می باشد که اشخاص مزاج خود را بشناسند.

شناخت اشخاص سوداوی مزاج

-مزاج اشخاص سوداوی مزاج سرد و همچنین خشک می باشد. چهره آن اشخاص تیره و همچنین پوستشان خشک و همچنین بی‌طراوت می باشد، “سیاهی خون و همچنین غلظت آن هم” از نشانه ها و علائم دیگر آنان می باشد.

-بسیاری فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین خیال, نگرانی نسبت به مسائلی که در اطرافشان می‌گذرد و همچنین دیدن خواب‌های آشفته و همچنین تیره و همچنین تار از دیگر معظلات و مسائل و مشکلات آن اشخاص می باشد.

-به علت سرعت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن, اکثرا و بیشتر آن اشخاص شاعر یا هنرمند خواهند بود.

-در صورتی که روش زندگی و همچنین تغذیه اشخاص تصحیح نشود دچار معظلات و مسائل و مشکلات روحی و همچنین روانی جدی می‌شوند؛ افسردگی, گوشه گیری, کم جوشیدن با دیگران در بین اشخاص سوداوی مزاج اکثرا و بیشتر می باشد.

-سوزش سرمعده, و همچنین زیر جناغ, گرفتگی عضلات پشت ساق پا, گرفتگی در ناحیه گلو به طوری که دائما احساس می‌کنند حلقه‌ای از داخل گلویشان را گرفته می باشد اکثرا و بیشتر در آن اشخاص رخ می‌دهد.

-اشتهای کاذب, خرده خواری, پرمویی, بروز لکه‌های تیره در پوست در آن اشخاص شایع می باشد.

-آن اشخاص در فصل بهار از اوضاع متعادل‌تری برخوردار خواهند بود ولی در فصل برگ ریزان پاییز شدت بیماری‌هایشان اکثرا و بیشتر می‌شوند.

نقطه: گاهی اوقات در بدن فرد با هر مزاج دیگر مانند بلغمی، دموی، صفراوی و همچنین سوداوی خلط سودا غلبه پیدا می‌می شود و همچنین با آنکه فرد بلغمی مزاج یا هر نوع مزاج دیگر می باشد نشانه ها و علائم غلبه سودا مانند افسردگی و همچنین … در آنها بروز پیدا می‌کند و همچنین غلبه آن هم خلط در بدن، بیماری ساخته یا ایجاد می‌کند که ما به آن هم مزاج عارضی مرضی می‌گوییم. یعنی فرد شامل مزاج غیر سوداست ولی دچار بیماری‌های سوداوی شده می باشد یعنی آن فرد دچار غلبه سودا شده می باشد.

 

http://migna.ir/vdchkvnx.23nzvdftt2.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای اسپورت و ورزشی : اشخاص بایستی و حتما مزاج خود را بشناسند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *