شنبه , آذر ۴ ۱۳۹۶
خانه / علمي پزشكي / افراد افسرده لباس تیره رنگ نپوشند

افراد افسرده لباس تیره رنگ نپوشند

اشخاص افسرده لباس تیره رنگ نپوشند

به به گفته تسنیم، فاطمه مرادی در مورد حالات روحی و همچنین روانی اظهار داشت: اشخاص می‌تواند از تصورات خود اثر بپذیرند و همچنین جسم فرد از چیزهایی که تصور می‌کند می‌تواند اثر بگیرد.

به گفته او همچنین به عنوان مثال رنگ بر مزاج اشخاص اثر می‌گذارد. کسی که زیاد به رنگ قرمز نگاه کند، باعث هیجان خلط دم که شامل طبع گرم و همچنین تر بوده در بدن می‌می شود و همچنین فرد پرحرارت شده و همچنین احساس گرم شدن می‌کند و همچنین آن آن هم اثر پذیری تصورات می باشد.

آن پزشک و همچنین پژوهشگر طب سنتی افزود: کسی که به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خوراکی ترش مزه می‌افتد خود به خود بزاقش ترشح می‌می شود، روی جسم اثر می‌گذارد. هنگام و زمانی که یک فرد یا شخص از نزدیکان دردی در بدنش داشته باشد، فرد هم احساس می‌کند آن هم اندامش درد می‌کند.

مرادی گفت: در آن باره توصیه مؤکد شده می باشد، فردی که طالب تندرستی می باشد و همچنین دوست دارد که زندگی خوشایند داشته باشد به اعمال خوشایند فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کند و همچنین فکرهای ترسناک و همچنین ناامیدی کننده به ذهنش خطور نکند.

او همچنین افزود: در اکثر کتاب‌های طبی، روایات اسلامی و همچنین حکما توصیه نموده اند که حین نزدیکی جنسی و زناشویی و جنسی والدین تصور کنند نوزاد زیبا، قوی یا … داشته باشند و همچنین خیلی زیاد تاثیر گذار می باشد.

آن پزشک و همچنین پژوهشگر گفتن کرد: ابن سینا در باره فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین تصورات فرد و همچنین تاثیر آن هم بر جسم می‌گوید افرادی که چنین پیشامد جدید‌ای را قبول ندارند افرادی خواهند بود که هیچ چیز از اسرار عالم نمی‌دانند وگرنه هیچ وقت چنین پیشامد جدید‌ای را محال نمی‌دانند.

مرادی گفت: سبز اکثرا و بیشتر نشاط انگیز می باشد، در کتاب‌های طبی حکما رنگ قرمز و همچنین رنگ‌های تیره را گرم دانسته‌اند و همچنین رنگ‌های روشن مانند سفید و همچنین آبی و همچنین … شامل طبع سرد و همچنین تر می‌دانند.

اشخاص عصبانی لباس رنگ قرمز نپوشند

او همچنین یادآور شد: رنگ قرمز، نارنجی و همچنین زرد به سمت گرمی و همچنین خشکی می‌رود کسی که صفراوی و همچنین زود خشمگین می‌می شود و همچنین عصبی مزاج می باشد، آن رنگ‌ها برایش مناسب نیست. کسی که سودایی می باشد و همچنین دچار غم و همچنین اندوه و همچنین افسردگی و همچنین … می باشد رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و همچنین رنگ های تیره برایش مناسب نیست.

رنگ آبی و همچنین سفید مناسب‌ترین رنگ جهت اتاق خواب

آن پزشک و همچنین پژوهشگر خاطرنشان کرد: اتاق خواب بایستی و حتما بایستی و حتما از رنگ‌های ملایم مانند آبی و همچنین سفید بهره بری و استفاده می شود و همچنین کسی می خواهد حرارت در بدنش ساخته یا ایجاد می شود، از رنگ های نارنجی و همچنین قرمز اکثرا و بیشتر بهره بری و استفاده کند یعنی نوع پوشش خود را از آن رنگ‌ها به کار گیرد.

 

http://migna.ir/vdcjvoe8.uqehyzsffu.html
بهترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : اشخاص افسرده لباس تیره رنگ نپوشند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *