پنج شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۷
خانه / علمي پزشكي / افتتاح نخستین مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره و دانشگاه پیام نور مرکز تهران

افتتاح نخستین مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره و دانشگاه پیام نور مرکز تهران

افتتاح نخستین مرکز سرویس ها و خدمات روانشناختی و همچنین مشاوره و همچنین دانشگاه پیام نور مرکز تهران

مدیر کل مسائل دانشجویان دانشگاه پیام نور :

افتتاح نخستین مرکز سرویس ها و خدمات روانشناختی و همچنین مشاوره و همچنین دانشگاه پیام نور مرکز تهران

n00035910 b افتتاح نخستین مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره و  دانشگاه پیام نور مرکز تهران

مدیرکل مسائل دانشجویان اظهار کرد: هدف از پیاده سازی و راه اندازی آن مرکز، ارتقاءسطح سلامت روان دانشجویان، کارکنان و همچنین پیشگیری ابتدایی و اولیه از آسیب های روانی فرهنگی و اجتماعی و همچنین افزایش آرامش و همچنین نشاط در اشخاص، خانواده و همچنین جامعه می باشد.

دکتر اورکی تاکید کرد: در بعدی ای نزدیک شاهد پیاده سازی و راه اندازی مراکز مشاوره در سایر استانها با همکاری نهاد نظام روانشناسی در جهت استقلال و همچنین در آمدزایی خواهیم بود.

مدیر کل مسائل دانشجویان تصریح کرد: دانشگاه پیام نور با بیش از ۳۰۰ عضو علمی رشته روانشناسی و همچنین مشاوره شامل ظرفیت و همچنین بستر مناسبی در جهت درآمدزایی و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات مشاوره به اشخاص غیر دانشجو می باشد.

ایشان از روسای استانها و همچنین مراکز استانی دانشگاه پیام نور در خواست کرد که مراکزی که شامل ظرفیت پیاده سازی و راه اندازی مرکز مشاوره خواهند بود تقاضای خود را از طریق معاونت فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین دانشجویی به اداره کل مسائل دانشجویان ارسال نمایند تا مقدمات اخذ مجوز از نهاد نظام روانشناسی فراهم آید.

82041475428995300055 افتتاح نخستین مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره و  دانشگاه پیام نور مرکز تهران
دکتر محمد حاتمی مشاور عالی و همچنین دست یار نظارت حرفه ای برامور کمیسیون های نهاد نظام روان شناسی نیز با تبریک به مرکز تهران جنوب به خاطر برخورداری از رشته دکتری روان شناسی سلامت و همچنین افراد هیئت علمی گفت : مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور از ظرفیت های خیلی زیاد بالایی در سطح دانشگاه پیام نور برخوردار می باشد .

وی گفت: در هیئت امناء دانشگاه به دنبال آن هستیم که دانشگاه ها به سمت ماموریت گرایی و همچنین سپس کارآفرینی و همچنین خودکفایی اقتصادی و مالی پیش بروند. بحث تجاری سازی علم وتولید ثروت از مهم ترین مسائل ما می باشد.

دکتر حاتمی گفت: ما موفق به تعامل و همچنین ساخته یا ایجاد هماهنگی فیمابین دستگاه ها ،نهادهای متنوع و گوناگون و مختلف شامل دانشگاه،آموزش و همچنین پرورش ،نهاد بهزیستی ،سپاه پاسداران ،قوه انتظامی ،کمیته امداد ،وزارت ورزش و همچنین جوانان با نهاد نظام روان شناسی گردیده ایم . دراین راستا کنگره پلیس و همچنین روان شناسی ،کتگره مشاوره و همچنین خانواده و همچنین توانمند سازی اقشار آسیب پذیر را با مشارکت قوه انتظامی و همچنین کمیته امداد در هفته های قبل داشته ایم . هماهنگی و همچنین وحدتی را در ارگان ها و همچنین نهادها ساخته یا ایجاد نموده ایم تا فعالیت های روان شناختی براساس تخصص و همچنین زیر نظر نهاد نظام روان شناسی انجام می شود.

گفتنی می باشد در آن برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین و علاوه بر دکتر حاتمی معاونت مسائل کمسیون ها و همچنین نظارت حرفه ای نهاد نظام روانشناسی و همچنین مشاوره، دکتر علیپور دست یار محترم پژوهشی، دکتر محمدی رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب،خانم دکتر علی اکبری رییس کمیته مشاور استان،حجت الاسلام والمسلمین نبوی نماینده دفتر نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان تهران و همچنین جمعی از افراد هیات علمی رشته روانشناسی حضور داشتند.

کلمات کلیدی: مرکز مشاوره و همچنین سرویس ها و خدمات روانشناختی،دانشگاه پیام نور مرکز تهران،دانشگاه پیام نور مرکز تهران،محمد اورکی مدیر کل مسائل دانشجویان دانشگاه پیام نو

http://migna.ir/vdchvwnx.23nmzdftt2.html
برترین خبرهای جدید اسپورت و ورزشی : افتتاح نخستین مرکز سرویس ها و خدمات روانشناختی و همچنین مشاوره و همچنین دانشگاه پیام نور مرکز تهران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

n00036161-s.jpg

زخمی که انسان را به آستانه مرگ می برد

زخمی که انسان را به آستانه مردن و مرگ می برد ارتباط و رابطه تن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *